reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam ponownie,

na dworze dziś pieknie, to prawda ;-)

My siedzimy przed domkiem, wczoraj zlałam tą resztkę zupy i dla dzieci wystarczy, na drugie mam przygotowaną pieczeń - więc mam luzik ;-) mogę spokojnie pić kawusię...

co do domku - zostało jeszcze domalowanie pierdołek ale że padało i było brzydko to nie było kiedy tego skończyć, dziś bym się mogła zabrać za to ale muszę poczekać żeby drewno podeschło - tam gdzie napadało :dry:
Też słyszałam że w weekend ma być brzydko i zimno, niestety :-(

Jak dla mnie to mogło by już lato przyjść na dobre!!!!

Atali :-D:-D:-D:-D:-D:-D zanim bym zaczęła zbierać i suszyć to po ciazy na pewno by było ;-)
Miłego spacerowania

Karlitka dziś spróbuję w aptece kupić, jak mi się nie uda to cię poproszę... :tak: i Wam - miłego spacerku... a Norbusiowi smacznego :tak:;-)

Madzienka dobrze że cię nie zanudzili i net był :-)

Anaconda miłych zakupków!!!

Justyna a gdzie na piechotkę się wybieracie???

Maltanka super że przeprowadzka idzie pełną parą!!! :tak:

Idę nastawić makaronik do zupki... i zrobić sobie picia zimnego ;-);-)

Wybywajcie na dworek i korzystajcie ze słonka - póki jest...
 
reklama
Witam. Teraz tylko napiszę, że humor ma do d...:-:)-(. . Mam ochotę wyjść i nie wrócić:-( i dlatego będę musiała się chyba w czerwcu wybrać do rodziców z chłopcami na kilka dni:tak:. Może później was poczytam, Krystek coś ode mnie chce aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze jęczy do tego aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Cześć

Ależ dzis pięknie, bardzo Was przepraszam ze nie piszę ale czasu nie mam. W pracy starałam się podczytywać ale mam tu takie dziwne zadania stawiane i tyle tego terminy nierealne że szok. Bardzo chcę zmienić ta pracę bo zwariuję:szok: Pensję dziś pierwszą dostałam:sorry2::no:

Gabi mi w nocy kaszlała ale poszła do żłobka, chodzi chętnie ani razu nie było oporu, Niestety moje dziecko ma najprawdopodobniej nadwrażliwośc na słońce, niestety ale po tym pierwszym mocnym s lońcu wyskoczyła jej na rękach wysypka i swędziało ją lekarka tak to nawała także zero opalania a nawet długi rękaw:-(
Mój Z ma miesiac z zawodoami takze w przyszłym tyg wyjeżdzą i w kolejnym więc jak mi się Gabryśka rozchoruje to nie będzie zmiłuj tylko zwolnienie, ale zobaczymy jka się to potoczy,

Maltanka
super że przerpwadzka już taka zaawansowana, swoje gniazdko będziecie doceniać ...a świetnie że z nową pracą tak szybko się postarałaś, trzymam kciuki żeby było jak chcesz najlepiej(ps trzymaj też za mnie)

Madziara
ale Wam super że tak mozecie pod domem posiedzieć taka pogoda i dla dzieci podwórko to super sprawa. a jak dołączy trzecia pociecha to już zupełnie będziecie wesołą gromadką

Sunday ja do Ciebie na szczwiową bym skoczyła ok? sszczaw ze słoiczka??


Misia z gołębiami nie wiem jak Ci poradzić ale chyba w śródmieściu mieszkasz że taki problem?

Zmykam już bo czytanie na mnie ważnych opracowac czeka brrrr
 
Witajcie, ja dzisiaj cały dzień w pracy, a taka ładna pogoda...wybaczcie że się do Was nie odniosę, ale jakoś mam ostatnio zły czas...:dry:

Mam pytanie: Zęba potrzebuję wyleczyć:sorry: kogo polecacie? miałam kiedyś dobrą Panią doktor, ale kontakt mi się urwał i teraz nie mam gdzie pójść, a obawiam się, że kanałowe mnie czeka:no:
 
Witam ponownie z kubeczkiem kawki i cieplutką szarlotką:rolleyes2:

Michał śpi, pralka miele już 4 pranie, a kupka prasowania powiększa się w zastraszającym tempie:no:, dobrze że słoneczko przygrzewa to koce i narzuty szybciej wyschną:tak:


Gona trzymamy kciuki za Asię, i daj znać jak było po wizycie u dentysty:tak:

Sunday
kierunek Czechów:blink:
O, pyszną zupkę gotujesz, może zrobimy wymianę, ja Ci podrzucę szarlotkę a ty mi szczawiówkę:-D

Motylla tulaski na nerwy, do czerwca złość Ci przejdzie;-)

Maltanka super że za moment przeprowadzacie się już w swoje 4 kąty:happy2:

Madziara ach, jak tak fajnie jest posiedzieć przed domkiem:tak:
Ja kiedyś piłam herbatkę z pokrzywy z rumianku dobrze robi na bóle brzucha

Karlita udanego spacerku:-)
 
Motylla tulaski na nerwa:zawstydzona/y:
Talia super ze Gabi sobie tak ladnie radzi.......ze slonkiem uuuuuu wspolczuje a w zeszlym roku miala tego typu problemy??????ah ta praca zycze aby ta stala sie ciekawsza badz znalazla sie ciekawsza:confused:
Madzienka zadzwonie pozniej;-)
Maltanka wow ladnie sie obrobiliscie a kuchnie juz macie??????jesli mowili ze do konca tygodnia to ja bym poczekala spokojnie......
Anaconda zrob i mi zakupki do lodowki:-D
Atali przedszyj szlaki z zakupami bo tez chce sobie cos kupic......
Justyna Karlita mniam ale narobilyscie mi smaka:-p
Justyna a gdzie tak sie wybierasz????
Gon1a o kurcze troche chyba straciliscie na interesie wspolczuje
:no:a gdzie na integracje wybywasz?????
Misia z zabezpieczeniami nie pomomoge i nie zazdroszcze gosci:shocked2::no:super ze N juz lobuzuje dziwnie to brzmi ale przynajmniej wraca do zdrowia:-D

Iwonka a co sie dzieje????????:zawstydzona/y:ja ostatnio robilam w Alladencie ale uwazam ze przesadza cenowo potwierdzilam sie jak moj M niedawno tam poszedl to mialam wrazenie ze poprostu go naciagnela bo facet:no:sasiadka polecala i ostatnio jakas fajna babke jak ja spotkam to sie dowiem....


Nadrabiam pranie puki pogoda bo weekend ma byc ponac paskudna dlaczego?????:cool::cool:zamiast spacerowac bedziemy sie kisic w domu:no:

Film wchodzi od jutra do kin wiec np. wtorek,czwartek?????
 
Ostatnia edycja:
A ja tam mam nadzieję że weekend nie będzie taki zły :-D:-D:-D bo do teściowej się wybieram :-D:-D:-D:tak::tak:
Zakupy już zrobione, ale tak patrząc na to to ja nadal nic nie mam do jedzenia :szok::szok::szok::szok::-D:-D i teraz obiad pora robić a dzisiaj na dwa gary bo Maja zażyczyła sobie naleśniki z białym serkiem a Jacek się przecież czym takim nie naje więc i jemu trzeba coś wykombinować :confused::confused::confused:
Pogoda faktycznie piękna, byłam w lidlu bo miały być fajne koszulki na ramiączka ale już wszystko wybrane i same duże rozmiary zostały :crazy::crazy::crazy:
Zaraz kawkę wypiję i tak sobie myślę że popołudniu pójdziemy z Mają do pepco popatrzeć co maja fajnego :tak::tak::tak:
Marz tylko nie czwartek - no proszę proszę
Iwona ja ci mogę polecić super dentystkę z super podejściem i nie zdziera ale niestety przyjmuje w Radomiu :-p:-p ja do tej pory do niej jeżdżę :-D:-D:-D
Gon1a tak to jest jak nie wiadomo od kogo auto kupione :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja ostatnio wyszukałam sobie fajne autko w necie i mówię do Jacka że bym sobie kupiła a twingusia sprzedała a on mi mówi że może i autko młodsze ale nie wiadomo co z nim jest a twinguś może i stary ale jeździ i jeździć będzie bo nie dość że dziadek o niego dbał jak o jajko to jeszcze na bieżąco jest wymieniane to co trzeba. Napisz potem jak Asi wizyta u dentystki? Czy dała sobie zajrzeć do buzi? :tak::tak::tak: My idziemy w następnym tyg :tak::tak:
Justyna a gdzie ty się wybierasz na Czechów? :confused::confused::confused:
Madziarka oj będziecie pięknie opaleni po takim spędzaniu dni na podwórku :tak::tak: a jak tam do was dojazd? Robią coś czy nadal tak jak było? :confused::confused:
 
Anaconda hehehe boisz się dołków? :-D:-D:-D:-D mamy już wysypaną drogę takimi grubszymi kamieniami więc możesz spokojnie przyjechać :-);-) Ale Maja sobie dobry obiadek zażyczyła... mniam...
Miłego wypadu do pepco...

Gon1a i jak Asia po dentyście? udało się coś zrobić???

Motylla podsyłamy dobre fluidki...

Iwonka i dla ciebie również!!! oby dołki zostały zakopane!!!

Co do dentystki - my chodzimy do takiej pani co jest bardzo delikatna... ale jest przeciwniczką znieczuleń - więc jak jesteś przyzwyczajona ze znieczuleniem to raczej nie do niej - jesli nei daj znać podeślę ci namiary...

Anaconda co do tego opalania - ja uwielbiam słonko... mogła bym siedzieć cały dzień i się opalać... ale w ciąży mi nie można zbytnio (i tak nie mogę się powstrzymać i trochę siedzę i się grzeję) - na buzi plamka to pamiątka po ciąży z Nelą... tym razem zaczynają się pojawiać kolejne - mimo że smaruję buzię 50 :szok::eek: niby te z tego roku na razie są jeszcze dość blade... ale... już są więc to dobry znak nie jest bo całe lato przede mną... :sorry2:

Talia oby w pracy atmosfera się poprawiła... albo niech znajdzie się nowa wymarzona praca ;-);-) i zdrówka dla Gabrysi...

Misia jak u Was??? Natalka nadal rozrabia?:-D

Marzenko dziś pranie ci wyschnie raz dwa... :tak:

My z dzieciaczkami dziś przesadzaliśmy zioła na tarasie... wreszcie się miałam kiedy za to zabrać - teraz mamy piękny zielnik, oby rosły zdrowo :tak:;-)

Nastawiłam też pieczeń, zimniaczki obrane, kalafiorek czeka, dzieciaki szaleją po dworze... mam wiec znów chwilkę wolnego na odpoczynek...:tak:;-)
Ale powiem Wam że jak coś więcej porobię to czuję już kręgosłup... :eek: chyba brzuch mnie przegina do przodu :-D:-D:-D:-D
 
eeeee nie nie nie nie dopuszczam do siebie myśli że w weekend będzie brzydka pogoda!!! NIE I KONIEC!!!


Talia
ale masz dzielną córkę :-)
hmmm czy rok temu też miała nadwrażliwość ?? moze to reakcja na jakis nowy krem ??? lub zbieg okoliczności ???

anaconda
ja właśnie zabieram się za naleśniki :-)

Motylla tulasy na zły humorek


misia moi dziadkowie wieszają reklamówki takie jednorazowe szeleszczące na parapetach ...

anaconda miałam robić twoje bułeczki ale otręby mi się skończyły ....

w międzyczasie uśpiłam Norba wyszalał sie na dworze :-) cieplusio strasznie :-) ja chce taki weekend :-)
 
reklama
My już w domku, zaliczyliśmy również plac zabaw.
Prasowanie nadrobione, i teraz oglądamy Gumisie:-)


Sunday jak tam w pracy?

Eliza a u ciebie? Ogonek nadal uczepiony twoich nóg?

Karlitra
długo N pospał na drzemce?

Misia
jak wizyta u ginekologa?

Iwonka
ja chodzę do Kami-Dentu na Obywatelskiej, do pani Agnieszki, polecam.

Anaconda
oo naleśniki, dawno nie robiłam, może w następnym tyg wprowadzę do jadłospisu:tak:

Talia zdrówka dla Gabi oby nic ją nie rozłożyło
 
Do góry