reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam świątecznie.
Widzę,że sezon majówkowo-grillowy rozpoczęty;-):tak::-). My byliśmy u teściów:confused2: i starsze zostali a ja sama z żuczkiem bo M dziś na dyżurze.
Madziarko, kolejnych pięknych rocznic życzę i pociechy z gromadki dzieci.
Emilko, przesyłam słodziutkie buziaczki od Pawełka dla Natalki.
Pablo odkrył piaskownicę ( teść z M zrobili na wsi radocha niesamowita) i nie da się go wyciągnąć a jak tylko wyjdziemy z domu to chodnikiem zasuwa do piaskownicy.:tak::-D Wczoraj była awaria kablówki i neta nie było:no::crazy: -dopiero wieczorem dali:tak:.
Misia, dzięki jeszcze raz i uwielbiam Twoje mega wypasione posty;-):tak:.
Anaconda, hop hop:-):-).
 
reklama
witam...chciałam napisać w niedzielny poranek ale dzisiaj mamy czwartek...
właśnie pokłóciłam się z J.... szkoda gadać o co poszło ale wkurzył mnie nie przeciętnie....
dzisiaj czeka nas impreza imieninowa mamy i siostry...ale odechciało mi się :-:)-:)-(

atali kurcze co się dzieje...no trochę za dużo tego chorowania... zdrówka podsylam... trzymaj się kobieto...dobrze że Jacek jest w domu...
sunday super że urodzinki udane...kurcze nie dobrze że Maksio ma taką reakcje na słońce... ja osobiście mam alergie na słońce i powinnam chodzić w długim rękawie ale się nie da... dlatego mam takie brzydkie ręce....
kochana czekamy na suwaczek....
właśnie w DDTVN mówią o tym hicie na euro...

Emilka Wszystkiego Najlepszego dla Natalki...
mandziula ach te dzieciaki najlepiej gdyby komputer był w piaskownicy :-D:-D:-D, zazdroszcze tych obiadków na tarasie
dobrej zabawy na weselu....


miłego dnia....
 
B spi zrobil ze mna obiad siedzac na blacie bo inaczej nic zrobic nie mozna:zawstydzona/y:P z M na dworze wiec chwila relaksu dla mamy:-)

Mandziula bawcie sie dobrze;-)
Sunday ale fajna imprezka za Wami super ze ludzie tak sie organizuja:-)fajny prezent dla taty....
Madzienka witaj:-)
Karlita milego wyjazdu....
Madziarka jak Julek?????
Atali zdrowka dla Was dobrze ze M bedzie w domu....
Emilia Wszystkiego Najlepszego dla Natalci!!!!!
jeju pamietam jak rok temu organizowalas jej urodzinki a to juz kolejny rok:-p
Marta bylas na usg tesciom powiedzieliscie????????:-)
Misia nie szalej z oknami i porzadkami jeszcze nie teraz...
Anetka a Ty jak sie czujesz??????
Mirosia oj wspolczuje Ci tego bolu naciagnetej skory i tych ostatnich dni trzymaj sie dzielnie.......juz niedlugo....
Motylla gratuluje spacerkow bezpieluchowych.....jak ma sie Radzio zdrowy juz??????
Elza co jest fajny sloneczny wolny dzien mozna spedzic rodzinnie a Wy sie klocicie no no no!!!!!!!!godzic sie!!!!!;-):-)super foteczki:tak:
Justyna oj to rzeczywiscie omijaja tesciowa szerokim lukiem jak tak wszystkich goni do roboty:-)a na malego buntownika duzo cierpliwosci.......a jak Twoj siostrzeniec wyzdrowial juz??????
Fogia co u Was jak sie czujesz?????


Jutro planujemy jechac do rodzicow mamy imieniny tesciowej w plenerze przynajmniej w domu dusic sie nie bede i bierzmowanie chrzesnicy P........oj jak mi sie nie chce jechac...trzeba jakies pranie jeszcze zrobic zeby bylo co wziac....a dzisiaj planujemy jeszcze isc na zana na wesole miasteczko mam nadzieje ze dojdziemy bo juz trzeci dzien ruszamy M mi juz chyba nie daruje:-)

Milego dnia Wam zycze!!!!!!
 
Witajcie

Ja dzisiaj mam dzień przeglądania szaf
powywalałam parę rzeczy, a co nieco juz popakowałam, trzeba to od razu wywieźć, a potem ruszamy w plener:tak:

antuanetka
a co z tą Twoją nogą, że ci puchnie, skręciłaś gdzieś?

elza ja też słyszałam i od teściowej i od mojej mamy, że H jak zostaje sam to jest grzeczniejszy, a jak tylko my się pojawimy to rozrabia i powiem ci, że chyba coś w tym jest

madziara jak domek, skończony, czy madzienka domalowała:-D;-)

atali nieeeee nie mów nawet, że chorujecie:no: ps. miałyśmy kawkę wypić nie chorować mi tu

misia super, że spacerek po Nałęczowie zaliczony:tak:

sunday super, że wieczór urodzinowy się udał:tak:

madzienka anaconda w czwartek wraca;-)sparczy jej już tego leniuchowania nie:-D

Emilka Wszystkiego Najlepszego i Mega Buziaczek dla Natalki:tak:

mandziula aaa ja bym poszła na weselicho takie prawdziwe, bo to ostatnio byliśmy to szkoda gadać

karlita i jak dojechaliście? jak autko, udało się odebrać?

marzenka udanego wyjazdu
 
Hej, u nas dzień leniwy, tzn dla mojego J;-), bo ja w kuchni stoję. Wczoraj ugotowałam obiad na dzisiaj żeby nie stać przy garach ale wymyśliłam dzisiaj ciasto więc mam co robić. A J wyleguje się, już dawno nie miał wolnego dnia, takiego bez jeżdżenia i roboty:tak:. Michał drzemkę odbywa. Rano zaliczyliśmy kościółek, i mamy nowe kuku na kolanku:no:, a po mszy wpadliśmy na plac zabaw:tak:.



Madziara
jak tam domek, skończony? A jak Wasze zdrówko???

Motylla gratki dla Krystka, zuch chłopak

Antuanet ojej faktycznie długo ta noga obolała, śmigaj do innego lekarza:tak:

Eliza chyba faceci o imieniu Jacek to pracoholicy:hmm:mój też późno wraca:no:
Współczuję spięcia z mężem, trzymam kciuki za szybkie pogodzenie:tak:. I mimo wszystko udanej imprezy rodzinnej:-)

Atali
zdrówka dla Was, dobrze że masz do pomocy męża. Gdzieś Ty tak się załatwiła??

Misia zaraz klapsa dostaniesz za te mycie okien:no:

Sunday ekstra że urodziny taty udane i co najważniejsze że mu prezent się spodobał:-). Plama po słoneczku znika z policzka Maksika??

Mandziula ale Wam fajnie z tarasem:-), jak na razie jest przyjemnie tak posiedzieć bez meszek i komarów:tak:. Życzę udanej zabawy na weselu:happy:

Marta
fajnie że teść zrobił piaskownicę dla Pawełka. A dla Olka i Julka nie robili wcześniej piaskownicy?? A teściówka zadowolona że wnuczka\wnuczek w drodze??

Marz dzięki za pamięć, siostrzeniec już ma się dobrze. półtora tygodnia temu wyszedł ze szpitala. Ale nabył tam jakiegoś zapalenia stawu czy mięśni, bo kuleje:crazy:. Jak nie urok to sra..ka:no:.
O to szykują się Wam dwie imprezki, my też jutro jedziemy w tamte strony:tak:

Maltanka udanego grilowania:-). A co to było za wesele że takie dziwne było??

Madzienka a Wy gdzie spędzacie dzionek świąteczny??


Emilka:

Natalko dziś wielki dzień Twojego święta
i ciocia Justyna z Michałkiem o Tobie pamięta
więc z okazji urodzin
składam ci moc życzeń:

uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych
i uśmiechu wesołego i wszystkiego,
wszystkiego najlepszego!
 
witam i ja,

my jak zwykle od 7 na nogach, ale dzieciaki jak tylko zeszły to najchętniej jeszcze w piżamach ganiają po słonku... dziś ich trochę przetrzymałam aż się cieplej zrobiło żeby się nie podziębiły... no i od rana obydwoje na bramie wisieli czekając na gości...

Madzieńka dziękuje za odwiedzinki i zapraszam częściej... dzięki Wam czas ciut szybciej zleciał, szkoda że nie mogliście dłużej zostać... Julek cały czas chce dzwonić czy przyjedziecie jeszcze jutro :tak:;-)

Emilka najlepszego dla Natalki!!!! buziaczki od całej naszej rodzinki!!!!

Antuanet co u was? jak malutka- nadal spokojna??? a ty leżysz czy łazisz? ;-) bo klapsa od nas dostaniesz jak tylko się spotkamy...

Atali
o mamo, zdrówka podsyłamy... jakiegoś strasznego wirusa dorwaliście... oby szybko poszedł precz!!!!

Misia dziewczyny mają rację - teściową było zagonić do pracy jak chętna pomagać!!! ty musisz się oszczędzać!!! ;-)
Super że spacerek w nałęczowie wypalił... fajnie tam jest - uwielbiam ten klimat...

sunday super że imprezka wam się udała i trafiliście z prezentem...

Sunday Maltanka udanych grillów!!!

Marta
no własnie - mówiliście już rodzince? jak zareagowali?

Marzenko udanego dnia - dziś piękne słonko więc korzystajcie... a jak chcecie dalej pospacerować to zapraszam do nas spacerkiem :tak:

Karlitka jak odpoczynki???

Mandziula super że macie możliwość całe dnie na dworku spędzać - my też cieszymy się kawałkiem ziemi...
może dlatego ja tak dobrze się czuję - bo łykam slonko i dzięki temu depresja poszła precz ;-):-)

No i bawcie się dobrze!!! zazwyczaj tak jest że jak się nie chce iść to później zabawa jest wysmienita!!!

Elza pogodziliście się już??? idzcie na spacerek rodzinny, spokojnie pogadajcie i będzie dobrze!!!! podsyłam pozytywnych fluidków!!!:-)

Piszę tego posta od godziny... ciągle jak nie tel to coś dzieci chcą... ;-) do tego w trakcie zjadłam miskę arbuza, pomaranczy i podjadłam chipsów... Madzienka będziesz mnie miała na sumieniu jak mi cukry znów skoczą - bo to Wy mieliście wszystko wyjeść :-D:-D:-D:-D

Edit: zapomniałam dziekuję za troskę - Julek się trzyma... czasami mi pokasłuje ale nie jest gorzej więc mam nadzieję że nic się z tego nie rozwinie... ;-) czas pewnie pokaże o co chodzi... :-)
 
Ostatnia edycja:
Hmmmm:baffled::baffled:, teściowa wolała od obcych ( jej bratanica to dla mnie obca osoba a skoro byłam w Wielkanoc to sama to mogła zrobić a nie dzień później się wypytywać) niż mnie osobiście spytać o moje sprawy osobiste za co nasłuchała się przez telefon. I na temat ciąży to cisza, bo powiedziałam że jak będziemy mieli ochotę to powiemy albo i nie:-p:-p. Co do piaskownicy to starsi mieli zwalony na kupe piach i przy okazji koty i kury tam łaziły:crazy::sorry:.
Madzairka,zdrówka dla Juleczka - no gdzież w taką piękną pogodę chorować;-).
Na obiad zrobiłąm barszcz biały i racuchy i styka.
Sorki za pisownie ale żucz zepsuł mi spację i jak szybko piszę to nie zawsze sięwciśnie.
 
Madziarka to my dziękujemy za gościnę...ale ponieważ nie pozwoliłaś mi dzisiaj pomalować domku(pewnie mając na uwadze dzisiejsze święto;-))przyjadę jutro i będę malowała...więc szykuj farby:-D:-D
Jula też non stop do Was dzwoni....:-p

a Ty kochana wyglądasz cudnie....i wcale nie dziwie się że chcesz w ciąży chodzić jeszcze długo...:-D

Maltanka
przecież dzisiaj czwartek...wiem wiem że Beatka dzisiaj wraca!!!!

Sunday, Justyna
my dzisiaj trochę w gościach, chwilkę w domu i znowu ruszamy poza domek...

Sunday mimo regionalnego patriotyzmu to mi za ta piosenkę wstyd, to ma być hymn reprezentacji:baffled::baffled:dobre komentarze są w necie...jeszcze stadion powinni strzecha nakryć:sorry:

udanych grillików wszystkim dzisiaj grillującym...

Marzenka
a Wam udanych imprezek i wyjazdowego weekendu!!!

Elza jak humorek, pogodziłaś się z J???
 
Ostatnia edycja:
A coż tu takie pustki.... wszystkie korzystają z długiego weekendu ;-)

Anaconda
jesteś? czy jeszcze wczasujesz?
Brakuje nam ciebie na porannej kawce :-p

Madzieńka dzieciaki nie zdążyły się nacieszyć sobą - a Ty jak - uwinęłaś się z pracą?

u nmie też góra prasowania... muszę koszule M. wyprasować po tych wyjazdach - bo już mu się pokończyly a teraz znów dowiezie kolejne :baffled: a ja ostatnio nie mam cieprliwości do nich i ich prasowania.... bleee... chyba muszę zmienić żelazko - jest takie które samo prasuje? :-D:-D:-D:-D
A tak na serio - może się zabiorę dziś wieczorkiem za to jak dzieciaki usnął... no chyba że ja padnę razem z nimi :eek::-D
 
reklama
Witam

My właśnie wróciliśmy z urodzinek. W tym roku nic nie organizowałam bo niestety nie mam siły :(. Zrobiłam Natalce tort, nie doczekał w całości do Sadurek, bo dziewczyny postanowiły zjeść po kawałku na śniadanie. Ależ się moja Natalcia wstydziła jak tatuś sto lat śpiewał, za to Justysi się podobało bo tańczyła w rytm.

Dziękuję w imieniu Natalki i swoim za Waszą pamięć, bardzo nam miło tym bardziej że ostatnio jakoś zaniedbuje forum, ale nie wyrabiam ostatnio. Już jestem coraz bardziej zmęczona i bardzo się cieszę że mamy ogródek (jak to mój mąż mówi - w końcu go doceniłam) bo na plac zabaw na razie nie chodzimy. Nawet bym nie doszła. Ale na dworze od rana do wieczora jesteśmy :tak:, nawet obiady w ogródku :-)

fogia moje gratulacje :tak:

Madziarka fajnie, następną księżniczkę będziesz mieć :tak:. A taki domek to super sprawa, mój tata dziewczynkom na wsi chce taki robić.

mirosia bardzo dziękuję za pomoc :-), na razie był Pan i powiedział że szkoda całkowita, bo wartość naprawy samochodu przekroczy kilkakrotnie wartość samochodu. Każdy jak widzi auto dziwi się że Daniel cały. Miał na prawdę farta.

Madzienka dużo osób nad jeziorkiem?? Fajnie taka działeczka :tak:

sunday jak Maksio, pomagają coś leki?? Kurde teraz ja dostałam uczulenia. Natalce zeszło już wszystko, ale za to ja w czerwonych kropach na ręku jestem :szok:

Justynka a wy to aż dziwne że w Lublinie zostaliście?? Mąż nudzi się czy zadowolony z wolnego?? Mój teraz w domu sporo był to się wynudził strasznie, ale komórkę otynkował ładnie, teraz muszę ją pomalować, i zakupić tablicę na kredę dla dziewczynek i powiesić.

Elza a Czarek na Lwowską się dostał?? W ogóle to super że się dostał :tak:

Motylla ale super, że już bez pieluchy latacie, ja się muszę chyba za Justysię wziąć, bo jak zrobi kupę w pampersa to od razu krzyczy żeby przebrać, a jak robi siusiu to tez mówi że zrobiła, może to już czas :sorry:

marz ale ma już dużą chrześnicę mąż :szok:, ja to lubię poza domem siedzieć,a nie kisić się w mieście.

maltanka a gdzie wybywacie?? Chodzi już H do przedszkola? Kiedy się przeprowadzacie??

atali zdrówka dla Was, że też Wam nie odpuszcza :szok:

misia wypad do Nałeczowa super, widziałam zdjęcie na FB super wyglądasz :tak:

mandziula fajnie mieć tarasik :tak:, a weselicho może jednak fajne będzie :tak:

aneta przejeżdżałam w poniedziałek przez Piaski i myślałam o Tobie :tak: nawet się rozglądałam czy gdzieś Cię nie ma :-p

Antuanet ojej idź może do innego lekarza jak tak Ci się dzieje z nogą, zdrówka podsyłam :tak:

Marta ja tam bym nie wytrzymała i wszystkim o ciąży bym powiedziała :-), a jeszcze nic nie widać??

karlita czy ty na piechotę szłaś z Zalewu?? O matko jak tak to szacun :-D


Moja Justysia śpi już półtorej godziny, Natalka ogląda bajkę, mąż pojechał obejrzeć samochód, a ja się nudzę wyjątkowo :sorry::eek:
 
Do góry