reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hejka my właśnie wróciliśmy do domu... miło spędziłam dzień z siostrami... z J odzywam sie półsłówkami... wiecie obydwoje jesteśmy uparci....
ale nie zepsuło mi to dnia... o nie... troche podrinkowałam więc humorek dopisuje....
madzienka, madziara fajnie że spotkanie udane....
justynka skora twój Michaś wytrzymuje w kościele to nie ma jeszcze takiego buntu...
maltanka ja wczoraj robilam remanent w szafie spakowałam dwie duże siaty... po czym stwierdziłam że nie mam w co się ubrać...
marzenka udanego wyjazdu...ja mam bierzmowanie u J chrześnicy w czerwcu na którym mam być świadkową...
 
reklama
Hej dziewczynki :-):-)
My już w domku ale jutro na wieczór wybywamy tym razem do teściowej na cały weekend, Maja popłakuje, mi też strasznie smutno - oj za rzadko się widujemy z moja siostrą :-:)-:)-(
Nie będę oszukiwała, że cokolwiek czytałam więc tylko gorąco was wszystkie pozdrawiam :tak::tak::-):-)
Aha i piękną pogodę mamy - oby tak dalej :tak::tak::tak:
 
Emilka ogródka zazdroszcze... i czekam na swój z utęsknieniem... Czarek dostała się na Lwowską a Natalka ???? gdzie??
Anaconda witaj.... tęskniłyśmy ;-);-);-).... szkoda że tak rzadko widujesz się z siostrą....
 
justyna jakie ciasto robiłaś?

madzienka ja przez ten weekend jestem o tydzień do tyłu:sorry:

anaconda nareszcie witaj

madziara ja też chcę takie żelazko co samo prasuje:-D

emilka zazdraszczam ogródka, ps. H od wtorku ma iść do przedszkola, a przeprowadzkę to już powoli zaczynamy:tak:

elza oj z tym w co się ubrać to ja też mam odwieczny problem
 
Madziarka trochę P pogoniłam do deski, więc kupka zmniejszyła mi się...później zaliczyliśmy spacerek hulajnogowy do mcdonalda na lody i dzionek zleciał....
a Ty zostaw prasowanie, jak nie w malowaniu to prasowaniu Ci pomogę....;-):tak:

Emilka a co z Toba...źle się czujesz???czyzbym coś nie doczytała:zawstydzona/y:
ogródka też zazdroszczę:tak:

Elza dobrze że humorek poprawił się...

Anaconda Witaj i udanego weekendu....oj teściówka pewnie stęskniona....

spokojnego wieczorku...
 
witam
myslalam ze tu pustki bo wszyscy swoetuja i korzystaja z łądnej pogody a t niespodzianka mam mega zaległosci
my dzis w domciu siedzielismy pogoda super wiec korzystalismy na maksa
dostalismy dzis zaproszenie na 3 komunie, M ma 2 chrzesniaków, chrzesniak chce komorke a chrzesnica sama nie wie co chce, komputer chciała ale jej nie kupimy troche za drogi prezent, to łózko wymysliła po negocjacjach odnosnie łóżka dostanie kase zeby sobie sama kupiła i tyle, 1 raz cos takiego widze zeby tyle było problemu, u mnie w rodzinie nie ma takich problemow normalni sa ludzie ale niestety rodzina meza jest inna:wściekła/y:
poczytam Was w pracy bo mi Asia jeczy chodzi i czyta zaproszenia i wlasnie jej jedno zgineło i jeczy
dobrej nocki
sorki ze nie odniosłam sie do Was ale nie mam jak....:crazy:
 
Witam,
my dziś mieliśmy jechać do rodziców na obiad,ale nie dojechaliśmy:-(rano Natalka wstała zasmarkana,temperaturę miała około 37...ale jak wróciliśmy z kościoła to już 38 stopni:-:)-(dostała Ibum, temperatura spadła i na wieczór nie przekroczyła 37,5 ale katar z noska się leje:-(nie wiem o co kaman....zobaczymy co będzie jutro:-:)-:)-(

Emilka buziaczek urodzinowy dla Natalci!!!!

u nas majówka w pełni... cały czas na dworze siedzimy, nawet obiadki jemy na tarasie... usiłowąłam poczyatć co uwas ale mały ciągnie mnie na dwór a kompa ne wynoszę bo najchetniej to by bajki na dwore oglądał, a tak nakłamałam mu że na dworze prądu nie ma:-D:-D
ale Wam fajnie...u nas co najwyżej balkon:eek:
widziałam:sorry:żart niezły no ale wiocha będzie:-D

właśnie pokłóciłam się z J.... szkoda gadać o co poszło ale wkurzył mnie nie przeciętnie....
oj,przykro mi:-(szybkiego pogodzenia się:tak:
Misia nie szalej z oknami i porzadkami jeszcze nie teraz...
Jutro planujemy jechac do rodzicow mamy imieniny tesciowej w plenerze przynajmniej w domu dusic sie nie bede i bierzmowanie chrzesnicy P........oj jak mi sie nie chce jechac...trzeba jakies pranie jeszcze zrobic zeby bylo co wziac....a dzisiaj planujemy jeszcze isc na zana na wesole miasteczko mam nadzieje ze dojdziemy bo juz trzeci dzien ruszamy M mi juz chyba nie daruje:-)
nie szaleję...okna i balkon umyła teściowa, ja tylko puzzle piankowe z balkonu umyłam i poprałam firanki i zasłonki:sorry:
jak wesołe miasteczko?
Hej, u nas dzień leniwy, tzn dla mojego J;-), bo ja w kuchni stoję. Wczoraj ugotowałam obiad na dzisiaj żeby nie stać przy garach ale wymyśliłam dzisiaj ciasto więc mam co robić. A J wyleguje się, już dawno nie miał wolnego dnia, takiego bez jeżdżenia i roboty:tak:. Michał drzemkę odbywa. Rano zaliczyliśmy kościółek, i mamy nowe kuku na kolanku:no:, a po mszy wpadliśmy na plac zabaw:tak:
jakie ciasto robiłaś?współczuję kuku:-(
Madziarka to my dziękujemy za gościnę...ale ponieważ nie pozwoliłaś mi dzisiaj pomalować domku(pewnie mając na uwadze dzisiejsze święto;-))przyjadę jutro i będę malowała...więc szykuj farby:-D:-D
super,że spotkanko się Wam udało:tak:
My właśnie wróciliśmy z urodzinek. W tym roku nic nie organizowałam bo niestety nie mam siły :(. Zrobiłam Natalce tort, nie doczekał w całości do Sadurek, bo dziewczyny postanowiły zjeść po kawałku na śniadanie. Ależ się moja Natalcia wstydziła jak tatuś sto lat śpiewał, za to Justysi się podobało bo tańczyła w rytm.Dziękuję w imieniu Natalki i swoim za Waszą pamięć, bardzo nam miło tym bardziej że ostatnio jakoś zaniedbuje forum, ale nie wyrabiam ostatnio. Już jestem coraz bardziej zmęczona i bardzo się cieszę że mamy ogródek (jak to mój mąż mówi - w końcu go doceniłam) bo na plac zabaw na razie nie chodzimy. Nawet bym nie doszła. Ale na dworze od rana do wieczora jesteśmy :tak:, nawet obiady w ogródku :-)
widzę,że urodzinki udane:tak:oj,nie masz jak odpocząć nieco?przemęczysz się:sorry:
Hej dziewczynki :-):-)
My już w domku ale jutro na wieczór wybywamy tym razem do teściowej na cały weekend, Maja popłakuje, mi też strasznie smutno - oj za rzadko się widujemy z moja siostrą :-:)-:)-(
Nie będę oszukiwała, że cokolwiek czytałam więc tylko gorąco was wszystkie pozdrawiam :tak::tak::-):-)
Aha i piękną pogodę mamy - oby tak dalej :tak::tak::tak:
super,ze wróciłaś:tak:
 
Hej dziewczyni, dziękuję za życzenia zdrówka... przydadzą się jak nic:tak: Tym bardziej , że Szymuś mnie martwi, bo codziennie gorączkuje, popłakuje.. chyba jutro się z nim przejde do pediatry. Mam nadzieję, ze jak się wychoruja to będzie lepiej, bo nie wiem jak to przetrwam...

justynka, jak mi kichają i prychają od lutego to i mnie w końcu zmogło:wściekła/y: no ale nie jest najgorzej:)

maltanka, nawet nie wiesz jak chętnie bym taką kawke wypiła:)...

elza mam nadzieję, ze już pogodzeni:*

misiu, zdrówka i dla Was...
 
reklama
Emilka no właśnie, co ci jest??????????????
He he dziene, dziwne. No ale nie było sensu wyruszać na wieś bo dzisiaj święto to i nie było co robić:tak:. Miał Daniel wielkie szczęście, mam nadzieję że szybko kupicie autko:-)

Eliza
wiesz jak wygląda msza z Michałem? Jak jesteśmy w kościele w środku to on biega po kościele, wchodzi na ołtarz, krzyczy a babki oglądają się za nim i za nami. Więc wychodzimy na dwór, a tam to albo bieganie po schodach albo klęczenie na ziemi i jeszcze co jak stoją rowery to już dla M raj na ziemi:no:,
Cieszę się że impreza udana:tak:

Anaconda
Witaj:-)

Maltanka, Misia robiłam kopiec kreta:rolleyes2:

Misia zdróweczka dla Natalki

Madzienka, Madziara super że spotkanie udane:-)

Madzienka fajnie że mąż podgonił prasowanie:tak:mój też dzisiaj stał przy desce, prasował swoje kanciaste spodnie, bo ja go straszę ze jak ja zacznę prasować to po trzy kanty na nogawce zrobię:laugh2:

Gona no niezłe wymagania prezentowe:no::baffled:

Atali daj znać jak będziesz po wizycie...I zdrówka podsyłam:tak:

Sunday
jak tam u Was?


Pamiętacie o opłacie za lekcje pływania?? Na stronce pływalni są aktualne opłaty za maj-czerwiec:yes:
 
Ostatnia edycja:
Do góry