reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam się i ja

ja zkawką, zaraz muszę ogarnąć trochę miszkanie i może na kasztany pójdziemy, taka ładna pogoda się zapowiada:tak:

misia trzymam kciuki i daj znać jak pierwszy dzień w pracy:sorry:
anaconda to teściowa nie odrobacza psa:szok: moi uważają że nie ma powowdu:angry: dlatego ja H nie puszczam do psów tych na wsi:crazy:
 
reklama
Maltanka nie wiem czy wszystkie teściowe takie mądre ale widocznie nasze tak :-p:-p:-p
Moja w weekend znów piłowała że kasę w błoto wyrzucamy bo przecież mamy dom i nie musielibyśmy nic płacić, ma racje ale kurcze to nie moja wina że ja nie mam zamiaru z nią mieszkać, czy ona już nigdy się nie pogodzi z tym :angry::angry::angry::angry:
 
anaconda twoja przynajmniej pyta, moja ma to daleko czy i ile kasy wywalamy na mieszkanie:angry: ale ja sobie nie wyobrażam z powrotem mieszkania na wsi:no: w ogóle jakoś powrotu jak bym miała do Kraśnika nie wyobrażam sobie:no: chociaż jak poszłam wczoraj do psiólki to szkoda mi było, że nie mieszkamy już obok siebie, 20 lat w jednym bloku, w tej samej klatce i na tym samym piętrze:-D:tak:

mam dzisiaj wychodny wieczór....:-):-):-)

.... umówiłam się na pazurki:-):-):-):-D
 
Witam poniedziałkowo :-)
ja też dzisiaj trochę niewyspana ale mimo to w dobrym nastroju bo piękne słońce i rześkie powietrze sprawiają, że chce się żyć. ;-)

Filipek od rana w przedszkolu, ja już po badaniach, teraz jem śniadanie - twarożek ze szczypiorkiem do tego świeża bułeczka i kakao. :-):-) Częstujcie się proszę: :-)
Uploaded with ImageShack.us

Dzisiejszy dzień zapowiada się spokojnie (mimo, że czarny kot przebiegł mi dzisiaj drogę ;-)). Muszę ogarnąć mieszkanie, popołudniu zaprowadzić samochód do mechanika, a oprócz tego błogie lenistwo. ;-)

Cieszę się, że zdjęcia Wam się podobają. Ta jesień jest taka piękna, że chciałam Wam troszeczkę poprawić humory tymi widoczkami. :laugh2::laugh2:

karlita życzę CI spokojnego wyjazdu. I oby teści nareszcie zrobił porządki z tymi schodami! Tulaski mocne dla Was!

Witajcie,
Fogia zdjęcia śliczne!!! Ja też lubię taką jesień! oby dłużej było tak cieplutko i słonecznie!!!
A ziemniaków i kiełbaski i ja zazdraszczam... aż na śniadanko będę miała kiełbaskę dziś - z grilla elektrycznego :-) specjalnie wczoraj w nocy ją wyciągnęłam i rozmroziłam :-)
oj niunia, żebyś ty była bliżej mnie to już bym do Ciebie jechała z tą ogniskową kiełbaską. :sorry:Dostałam jej jeszcze sporo do domu bo tak jak pisałam po ziemniakowym obżarstwie nie mogłam się już patrzeć na mięcho.

aaa..kupiłam ostatnio dla Boryska świetne ubranka w TESCO, takie na wyjście ze szpitala i na odwiedziny gości:-)...i za radą siostry z rozmiaru 56 wymieniłam na 62, bo mówi , że mój mężulek wysoki, to dzidzia długa będzie i takie ubranko 62 to na troszkę dłużej starczy:-):-):-)
bardzo dobra decyzja z tym rozmiarem 62. Ja dla Antosia też kupuję ubranka tylko takie. Jakieś ciuszki 56 to pewnie mam po Filipku ale z nowych rzeczy to tylko większy rozmiar biorę pod uwagę.
 
Witajcie, wczoraj nie miałam jak zajrzeć bo mieliśmy gości - kuzyni i teście młodego przywieźli:tak:. A potem Olek i M kompa oblegali a ja padałam po 5 godzinnym siedzeniu w szkole na kompie bez neta, bo w innej sali nie łapało mi:no::crazy:.
anaconda co 3 miesiące powinno się odrobaczać:tak: a teściowa bardzo mądra, nie wiem wszystkie teściowe co mieszkają na wsi takie są:baffled:
Się zgadzam w 100%;-):tak::-D:-D. Moja wczoraj była w Zamościu w Zoo - ostatnio była w zoo w Warszawie 41 lat temu:-p:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D - babka na starość zaczęła rozwijać się kulturalnie;-):tak::-D:-D.
Wieczorkiem na słodkie mnie naleciało i zrobiłam biszkopt i przełożyłam masą tiramisu:-).
Misia, powodzenia w pracy:-);-):tak:.
Madziara, ze zdrówkiem lepiej:tak:, trochę kataru zostało a mniej mnie jest bo miałam zamówień sporo:tak::-).
Maltanka, pochwal się później pazurkami;-):tak::tak:.
Fogia, jaka śliczna nasza Górka jesienią, następny weekend mam wolny to wybiorę się z młodymi pieszo na spacerek:-).
Ja już po śniadanku - kanapka z serkiem żółtym, szyneczką i pomidorkiem:-p:-).
 
Witajcie wreszcie jestem:-)
Kto zauwazył moja 3 dniową nieobecność:sorry::confused2:?

Byłam u rodziców taki niepodziewany wyjazd nam sie trafił bo rodzice i tescie wzięli świnie więc pojechaliśmy po wałówkę. Teraz bede juz na bieżąco choć Gabi jest trasznie marudna ciągle trzeba z nią być.
Na razie zmykam ją usypiać
 
Martyna100 fajny ciuch jest na Wrońskiej. Ostatnio jak byłam mieli mnóstwo kombinezonów dla maluszków tak do 6 mcż. Ale boskie były i w bardzo dobrym stanie. Polecam

nudności minęły :-) ale za to ciągnie mnie strasznie do słodkiego .... :-) ;-)

ja ostatnio też słodkości pochłaniam. A w piątek jadłam ogórkową z kanapką z nutellą ... :szok::zawstydzona/y: mąż się pytał czy nie będzie przypadkiem rodzeństwa dla Ali :zawstydzona/y::-D

misia2010
jak pierwszy dzień w pracy?

fogia piękne zdjęcia


Martyna i dobrze zrobiłaś że na mniejsze wymieniłaś bo u mnie na 56cm to żadne nie pasowało bo Maja była wielka :-D:-D;-);-)
a ja kupowałam większe bo wszyscy mówili że rodzice wysocy to dziecko duże będzie a Ala urodziła się malutka i drobniutka (2880) i musiałam dokupić kilka małych ciuszków ale przydały się na króciutko :tak:

Witam po weekendzie,
my byliśmy u moich rodziców. Ala w piątek wieczorem dostała wysypki wieęc mieliśmy typową trzydniówke. W sobote robiliśmy badania i wyniki takie sobie. Ma mało erytrocytów, leukocytów i jeszcze jakiś podobnych .....cytów. W czwartek idziemy na szczepienie to się wyjaśni.
Zmykam wywieścić prane na wietrze chyba szybko wyschnie, zjemy zupke i na spacerek.
 
reklama
Wczoraj od teściowej dostałam grzybów i dzisiaj sosik będzie a jak w domu pięknie grzybkami pachnie :tak::tak::tak:
Biedronka pomyliłam się, miało być większe (już poprawiłam) :-p:-p
Byłam w przychodni ale to co zobaczyłam po prostu mnie przeraziło :szok::szok::szok: Tyle chorych dzieciaków to ja jeszcze chyba tam nie widziałam :szok::szok:, może jutro uda mi się załapać :baffled::baffled:
 
Do góry