reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

My już po obiadku, i odwiedzinach na tym placu zabaw...fajnie tam jest:tak::tak::tak:szkoda tylko że Maksio był dzisiaj nie w humorze:eek::eek: i że Sienio przestraszyła się temperaturki za oknem...a tak naprawde Kasiu wcale nie było tak zimno i cieplej to już na pewno w najbliższych miesiącach nie będzie:-D:-D:-D:-D

My z Jula zadowolone z odwiedzin w tym dziwnym miejscu...później jeszcze spacerkiem wróciłyśmy do domu...

Foteczek trochę porobiłam zaraz pokażę :elvis:

A może wybierzemy się tam raz jeszcze któregoś popołudnia..????

Marta szkoda że z rezygnowałaś z tego wózka widziałaś jego cenę ja byłam w szoku, za niecałe 160zl sprzedał się:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:powodzenia w kolejnych aukcjach:tak:

Antuanet zdróweczka dla Kubusia:tak::tak:

Fogia ale zazdroszcze:zawstydzona/y: tych kielbasek, ziemniaczków i ogniska...mniam mniam

Karlita, Madziarka mam nadzieję że maluchy dały Wam trochę pogościć się....

Karlitko chyba Ci dzisiaj nie powiedziałam, ale wyglądałaś bosko, aż do mojego mężulka Cie wychwalałam...:tak::tak::tak:

O jakim sklepie obuwniczym Wy piszecie???:sorry::sorry::sorry::sorry:

chyba tyle...znikam bo czekamy na znajomych...mieliśmy my do nich iść ale wprosili sie do nas:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

do wieczorka
 
reklama
Witajcie
Jest mi bardzo glupio, ze zrezygnowalam z wizyty na placu, ale balam sie o Julke.
Pozniej jak juz wyszlo sloneczko i bylam wyszykowana, zeby jednak wyjsc zadzwonil brat P, ktory mial wyslac paczke, ze jednak nie bedzie mogl przyjechac, wiec sama musialam to zrobic:confused2: i troche mi z tym zeszlo.
To prawda Madziu cieplej to juz raczej w tym roku nie bedzie, ale ranki sa takie zimne, ze jutro chyba zaloze Julce zimowa kurtkę do przedszkola:confused2::confused2:
antuanet zdrówka dla wszystkich, zeby sie wam udalo nie zlapac nic powazniejszego. A z tym katarem to uwazaj, bo prawdeopodobnie przez katar Julke zlapalo zapalenie krtani!!!
marta no szkoda, ze jednak nie kupilas tego wozeczka, bo bardzo fajny byl i 160 zl:szok::szok: Mam nadzieje, ze trafi Ci sie jeszcze taka okazja:tak::tak:
 

wózki nr 1 i 3 sa bardzo fajne :) przednie pompowane skrętne koła rządzą!!!!


Witajcie
karlita a jak się czujesz? Minęły nudności?

DZIĘKUJĘ ZA TROSKĘ :-)

Gabi mi capsa włączyła :-)

nudności minęły :-) ale za to ciągnie mnie strasznie do słodkiego .... :-) ;-)


Karlita, Madziarka mam nadzieję że maluchy dały Wam trochę pogościć się....

Karlitko chyba Ci dzisiaj nie powiedziałam, ale wyglądałaś bosko, aż do mojego mężulka Cie wychwalałam...:tak::tak::tak:

O jakim sklepie obuwniczym Wy piszecie???:sorry::sorry::sorry::sorry:

Gabi jeszcze nie spała ... muszę ją teraz przetrzymać przynajmniej do 20stej ;-) żeby mi się w nocy nie obudziła wyspana ;-)


dziękuję kochana za komplement ;-)


co do sklepu to na głębokiej pod biblioteką zaraz obok bankomatu jest taki mały sklep obuwniczy i tam mają fajne buciki czasem i damskie i dziecięce :-)


sienio szkoda że Was nie było :-)

jak mnie mała puści to wrzucę Wam fotki z IPZ ;-)
 
Hej dziewczyny :-):-):-)
My już do domu wróciliśmy ale teraz kąpanie nas czeka i usypianie Mai tak więc przyznaję że nic nie czytałam tylko foteczki z dzisiejszego spotkania obejrzałam :tak::tak::tak:
Miłego wieczorku ;-);-)
 
My już po odwiedzinach znajomych, byli z rok młodsza dziewczyneczką która bała się Julci....
Można się mojej Julci wystrszyc???:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::-:)-:)-(
Jula teraz przeżywa że dzidzia przestraszyła się i płakała...

Ale tutaj pustawo.....:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
tyle razy juz włączałam komputer i cztałam co uwas że już nie wiem czy dziś się odzywałam czy nie, ciągle cioś miałąm do zrobienia:sorry::sorry::sorry:

cieszę się że spotkanko udane:tak::tak::tak:

no i też mieliśmy gościa, wiec czas zleciał nawet nie wiem kiedy a jutro znowu do pracy:-:)-p:-p

Marta super te wózki, ja wiem że u mnie na wsi to sprawdził się taki na dużych kołach, teraz mam małą spacerówkę i czasami mi cięzko:tak::tak::tak:

madzienka biedna Julcia, ja nie wiem jak można się jej przestraszyć:no: to przecież mały aniołek:tak::tak::tak:
 
Hej dziewczynki moje kochane
miałam dziś bardzo udany dzień. :rolleyes2:
A teraz Fifi już śpi, M. jest już w drodze do Warszawy, Antoś dokazuje, a ja jem pyszne wiosenne kanapeczki z pomidorem i szczypiorkiem. :sorry2:
Napykałam ostatnio masę jesiennych zdjęć, chciałam Wam pokazać, ale jest ich tyle, że nie mogę się zdecydować. :rofl2: No nic, najpierw nadrobię zaległości, zobaczę co tam naskrobałyście przez cały dzień.
 
Mandziula aniołek ale chyba z różkami ale dziękuję:tak::zawstydzona/y:

Sienio szkoda że do nas nie dołączyłaś bo ten plac to dla takich dzieciaczków jak twoja Jula, Maja...czyli trochę starszych niż moja....:tak::tak::tak:

Fogia
pokaż fotki, bardzo lubie taka złotą polską jesień....mogłaby się ta pogoda jeszcze utrzymać

Ja oglądam taniec z gwiazdami a wy co robicie że tak pusto tutaj????
 
Witamy wieczornie!
Szkoda ze Maks zepsul mi wypad, nie wiem co mu było, bo był i wyspany i najedzony i na chorobe tez sie nie zapowiada. Wydaje mi się ze po prostu mial zły czas a ostatnio ma takie reakcje i wydaje mi sie ze zaczyna sie "bunt dwulatka" :

Ja tak sobie siedze na necie i szperam na allegro szukam spodni dla Maksia (chodzilam po sklepach ale te akurat ktore mi sie podobały to ceny z kosmosu) i kupilam kurteczke SUPER KURTKA NEXT NA JESIEŃ (1245137166) - Aukcje internetowe Allegro

Dobrej nocki życze wszystkim!!!
 
reklama
Witajcie my już wróciliśmy do domu, sobotę spędziliśmy na wsi u babci, Hubert nie chciał mi w ogóle spać w dzień, tak się wściekał, aż skażył sobie paluszki o piec:confused2: ale przysnął na troszkę, za to na noc poszedł spać o 23.00:shocked2: i wstał dzisiaj o 5.45:shocked2: dokładnie, ale dziadek po niego przyszedł i powędrował sobie do drugiego pokoju.:-)

odwiedziłam dzisiaj psiółkę, niedawno urodziła córeczkę, miesiąc ma, ależ to maleństwo..takie słodkie:-):tak:ale mi brakuję tutaj tych naszych plot, żałuję, że nie mieszkamy obok siebie tak jak kiedyś....to były czasy:-p

wałówki nawiozłam od rodziców, swojskie szyneczki itp. :-):tak:

na koniec zajechaliśmy do teściów i też dali swoiskich kiełbasek, szyneczek itp:happy:

teraz mam za małą lodówkę:-D

mama mnie z rana wyciągnęła jeszcze na zakupy na targ i sprawiłam sobie sukienkę na wesele (za tydzień mamy) i zamówiłam kurtkę zimową, młody został z P i z dziadkiem, nie dzwonili, ja też nie dzwoniłam do nich, myślała, że położyli młodego spać, i tak łaziliśmy, 2,5 h nam zeszło:shocked2: a tu nagle sms od P "ileż można łazić za jedną szmatą":-D:-D:-D

widzę, że spotkanko się udało dzisiaj, lecę oglądać zdjęcia

aaa jutro zapowiadają ładną pogodę, to co madzienka plac zabaw?
 
Do góry