reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dzień dobry...my dzisiaj od rana gdzieś jeździmy..przy okazji byłam w Tesco....ciążowówki jakie są ładne i tanie(ok.30zl) kombinezony na Wasze maluchy:tak::tak::tak::tak:

Julę właśnie położyłam spać, bo przed nami basenik dzisiaj;-):-):-):-)
i pora za jakiś obiad wziąć się...a tak mi się nie chce...co dzisiaj gotujecie???

Martynka ja też słuchałam wszystkich że Jula będzie długa(P ma 193cm), żeby nie kupować tych malutkich i po porodzie mama jeździła i kupowała mi te malutkie bo wszystko było dużo za duże :sorry::sorry::sorry::sorry: a na dodatek śpiochy, body z tesco mają bardzo zawyżoną numeracje...Jula ma 22miesiące a nosi rozmiarówke 12-18 misiecy i jeszcze ma luz:-):-):-)

mam dzisiaj wychodny wieczór....:-):-):-)

.... umówiłam się na pazurki:-):-):-):-D

Wow....co za decyzja;-)super...idziesz do tej Moniki od Karlity???
Czyżby nastąpiły jakieś ruchy z praca???chwal się koleżanko!!!
I koniecznie pokaż pazurki...ale i tak pewnie jutro je zobacze;-);-);-)

Misia jak pierwszy dzień w pracy???

Anaconda sorki za te kropelki, jeszcze jak szłam na ten plac zabaw to pamiętałam:baffled: i zdróweczka dla Mai

Biedroneczka a gdzie jest wrońska???chyba gdzies na bronowicach??
Super że trzydniówka za Wami!!!A jak raczka Ali???

Fogia ale pyszne śniadanko

Martyna dostęp do wątku zamkniętego dostaniesz na pewno, ale na to musi byc zgoda większości z dziewczyn....
I co z tym czwartkowym spotkaniem...ktoś jest chętny???

Karlitko baw się dobrze u teściów...będziemy tęsknic:tak::tak::tak:
 
reklama
Misia patrzę i nie wierzę:szok::szok::szok::szok::szok: w swoje 30 urodziny poszłaś pierwszy dzień do pracy??!!

Martuś w dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem.
Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.

Zobacz załącznik 289076
 
Misia patrzę i nie wierzę:szok::szok::szok::szok::szok: w swoje 30 urodziny poszłaś pierwszy dzień do pracy??!!

Martuś w dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem.
Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.

Zobacz załącznik 289076

Przyłączam się do życzeń :-):-)
Oj 30-tka na karku to już poważny wiek :-p:-p:-p
 
Wow....co za decyzja;-)super...idziesz do tej Moniki od Karlity???
Czyżby nastąpiły jakieś ruchy z praca???chwal się koleżanko!!!
I koniecznie pokaż pazurki...ale i tak pewnie jutro je zobacze;-);-);-)

idę do takiej dziewczyny do domu, marz mi kiedyś dała namiary, nie madzienka z pracą cisza:-( ale coraz bardziej czuję, że najwyższa pora wyjśc z domu:-(...

wiecie ile czasu już H usypia 2,5 h:szok: położyłam go o 12.00 i dalej się kręci w tym łóżeczku i coś gada, już pozamykałam drzwi do jego pokoju i sobie, żeby nie słyszeć bo zaczyna mnie to denerwować:angry: nie wiem, robi to specjalnie, czy jak:confused2: ale nie dam się będzie tam siedział do 16.30 a potem tatuś niech sobie robi z nim co chce, naprawdę już mam tego dość:crazy:

misia
Nie życzę Ci życia bez przeszkód, bo było by ono bez smaku, bez zapachu, bez sensu. Lecz życzę Ci, abyś pokonała każdą przeszkodę i dotarła do celu.
Nie życzę Ci życia bez łez, ale życzę Ci, aby były one tylko ze szczęścia!

Wszystkiego Najlepszego z okazji 30-stki;-)


http://www.klamerka.pl/3-1-urodzinowe.html#ixzz11ONe8XQJ
 
Wpadam na chwilkę w przerwie na sprzatanie mam takie w tym zaległosci ze hej!
Byłam na mini spacerze bo kapcia złapałyśmy w wózku i jak tak piszecie o zakupie wózka to ja chyba teraz zdecydowałabym się na duze piankowe kółka bo nie wiem już ile razy ten kapeć nas dopadł.


No proszę Misia ma 30-tkę no to my równolatki.
Wszystkiego czego tylko sobie Zobacz załącznik 289086życzysz.....



Oj Gabi mi trochę tu majstruje:-D
 
Ale pusto:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:jestem w szoku

My już po baseniku:tak: jak co tydzień było super super!!!!

Fotek jeszcze trochę porobiliśmy więc będą tam gdzie zawsze;-);-);-)

A Wy co porabiacie???


Maltanka pokazuj pazurki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
misia Ogromniaste buziaki i zyczenia wszystkiego naj... W koncu zycie zaczyna sie po 30-stce:-):-):-)
madzienka oj biedna Juleczka, ale to raczej niemozliwe, zeby sie ktos przestraszyl takiej slodniej istotki:tak::tak:
maltanka udanego wypadu i tak sobie pomyslalam, ze Hubercik moze juz nie potrzebuje tyle snu co wczesniej, w koncu ma juz prawie 2 latka:rofl2:
fogia rewelacyje fotki, jak tak na nie patrze, to jesien nie wydaje sie wcale taka zla:-D:-D

Dzisiaj w koncu zaprowadzilam Julke do przedszkola, matko , ale tam dzieci kaszlacych:szok::szok: ciekawa jestem jak dlugo pochodzi:crazy:
 
Witam sie w koncu. Ja tylko na chwilke bo zaraz kapiemy Maksia. Po pracy nie mialam czasu na nic bo meble przestawialismy-zeby odslonic kaloryfer na sezon. I mega prasowanie wiec teraz dopiero na chwile usiadlam.
Misia Najlepsze życzenia Urodzinowe!!!!!! jak pierwszy dzien w pracy????
fogia piekne zdjecia:-)
Madzienka ja raczej nie dam rady bo nie mam z kim dziecka zostawic, bo mam rodzicow 15km od lbn a tesciow 70 a M w domu bedzie najwczesniej po 19 :-( Szkoda bo w posiedzialabym sobie w spokoju bez dzieciaczkow!!!:-(
 
reklama
Madzienka ja raczej nie dam rady bo nie mam z kim dziecka zostawic, bo mam rodzicow 15km od lbn a tesciow 70 a M w domu bedzie najwczesniej po 19 :-( Szkoda bo w posiedzialabym sobie w spokoju bez dzieciaczkow!!!:-(

szkoda....:-(

ale pusto chyba sama ze sobą będę sobie pisała:-D:-D:-D:-D

Zobaczcie jakie dwie fotki mi dzisiaj grudnióweczka wyszperała i porównała...ach te moje kochane grudnióweczki...
ja w 35 tygodniu i moja Julcia niedawno:tak::tak::tak:

Zobacz załącznik 289200
 
Do góry