reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witajcie
madziara78 współczuję tej pobudki niedzielnej:tak: I miłego pobytu u mamy:-) Oby maluchy nie dokuczały.
karlita a jak się czujesz? Minęły nudności?
marta1981 współczuję tego siedzenia w szkole. Oby szybko Ci zleciały zajęcia. Fajne te wózeczki co wkleiłaś linki choć ja nie wiem czy bym się zdecydowała na taki z małymi kółeczkami.
fogia współczuję takich "wybuchowych" sąsiadek. Życzę miłego wyjazdu i smakowitych ziemniaczków.
martyna100 odpoczywaj i relaksuj się:-)
misia2010 jak tam dzisiaj oczko Natalki, przeszło jej?Czy konieczna będzie wizyta u okulisty? Biedne dzieciątko.
Życzę Wam udanego niedzielnego spotkanka, pogoda się trochę wyklarowała więc można pospacerować dzisiaj. My od 5 nie śpimy:szok: Mały zaczął chrypieć więc od rana robimy inhalacje i kupiłam mucosolwan:tak: Miłej i słonecznej niedzieli Wam życzę, ja zmykam do kościoła.


Witam w niedzielny wieczór...ostatni przed pracą:eek::eek::-:)-:)-(będę teraz pewnie dużo rzadziej zaglądać, a jutro pewnie mi się nie uda, bo mogą się zjechać goście:sorry:
widzę, że wypad na plac zabaw się udał:tak::tak::tak:
oczka nieco lepiej, ale i tak Natalka pójdzie kontrolnie do okulisty, lepiej sprawdzić:sorry:
ja powoli chyba zmykam spać...stresa mam ogromnego:eek::eek::eek:
 
Marta mi się podoba tez trinity. Super wygląda.

Madzienka jak to miło było posiedzieć na takim jesiennym słoneczku. Filipek zrywaniem jabłek zachwycony, pomagał jak wykwalifikowany ogrodnik. :laugh2::laugh2:Ja objadłam się tak pieczonymi ziemniakami, że na kiełbaskę już nawet patrzeć nie mogłam. :laugh2::laugh2::laugh2:
A teraz troszeczkę mojej ukochanej słonecznej jesieni.




https://www.babyboom.pl/forum/[URL=...273/dsc02220a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with Uploaded with ImageShack.us

Reszta fotek osobistych na zamkniętym.

ps. Myślałam, że moje dziecko śpi, wchodzę do pokoju aby zgasić mu światło, a on siedzi cichutko i ogląda książeczki. :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: Rozkoszniaczek mój mały. :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Misia powodzenia w pierwszy dzień pracy....chyba nie doczytałam, rozumiem ze z Lublinem udało się i nie musisz jeździć do Świdnika!!!!
Odezwij się koniecznie jak Natalka i ...Ty zniosłyście Wasza rozłąkę:tak::tak::tak:

Fogia śliczne fotki...a Filipek nie dość że słodki to jeszcze jaki duży;-)

Maltanka zazdroszczę tych wszystkich pyszności.....
Jula dzisiaj wolała mnie na pogodę krzycząc "mama mama pogoga kubert i babi":-D:-D:-DBo ja jej zawsze na pogodzie mówiłam że musimy zobaczyć czy jutro będzie słoneczko to pójdziemy z Hubertem robić babki....:laugh2::laugh2:

Madziarka widziałam wpisy na blogu ty to masz talent kobito!!!!!i do zobaczenia jutro przed basenem....a kupiłaś te krople do uszu???

Sunday kurteczka super!!!gratulacje wygranej aukcji...

Zmykam i ja...Dobranoc!!!
 
hello :-)

pierwsza ?? niemożliwe ;-)

Gabi wczoraj w dzień nie spała za to wieczorem padła już przy kaszy ;-)
więc mieliśmy z mężem TOTALNIE wolny wieczór :-D:-D:-D

gorzej że mała wyspana wstała zaraz po 5!!!!!! chyba się nie wyspałam :eek::eek::eek::eek: 4h snu :eek::eek::eek:

maltanka zazdroszczę swojskiej szyneczki :-D:-D

sunday fajna kurteczka :laugh2:

Fogia fotki jak z pocztówki :tak::tak::tak::tak:

Madziarka ja chcę linka na bloga ;-):-D:-):-p:-p

misia dobra decyzja z okulistą!!
trzymam kciuki za pracę :-D:-D:-D:-D

idę sie dopakować ... mąż smacznie śpi więc jak wstanie to pewnie od razu wyjedziemy :-) będę tęsknić ... pewnie będzie mnie tu ciut mniej przez tydzień...
 
witam z rana

sunday śliczna ta kurtka, ja tez się na allegro rozglądałam za kurtką dla MIkołaja ale ama dzwoniła że w ciuchy kupiła:tak::tak:

misia trzymam kciuki za perwszy dzień w pracytak::tak::tak: bedzie dobrze, napisz jak Natalka zniosła pierwszą długą rozłąkę:tak::tak:

fogiasuper zdjęcia, tez lubie taką jesień:tak::tak::tak: a pieczonych ziemniaczków zazdroszczę:tak::tak::tak:

lece się do pracy szykować:confused2::confused2::confused2:

miłego dnia zyczę
 
Witajcie,
Karlita ja jestem... tylko dopiero włączyłam kompa... Też wczoraj siedziałam i czekałam aż M. wróci - a wrócił po 24... koło 1 nawet a wstaliśmy przed 6... więc co - kawusia z ranka? :-)
No i napisałam pw...

Madzieńka dzięki Ci słonko! :-) kropelek jeszcze nie kupiłam bo jakoś ostatnio unikałam aptek z dziećmi a bez nich nie wychodziłam na dwór... może dziś pójdę :)

Fogia zdjęcia śliczne!!! Ja też lubię taką jesień! oby dłużej było tak cieplutko i słonecznie!!!
A ziemniaków i kiełbaski i ja zazdraszczam... aż na śniadanko będę miała kiełbaskę dziś - z grilla elektrycznego :-) specjalnie wczoraj w nocy ją wyciągnęłam i rozmroziłam :-)

Maltanka swojskie jedzonko... mniammmm..... Ale smaka robicie, nooo...

Madzieńka Julcia była przesłodka z tą pogodą!!!! :-) i ja też nie wiem jak można jej się przestaszyć (nie wiem czy o tym pisałam wczoraj czy tylko pomyślałam hahaha)

Witam w niedzielny wieczór...ostatni przed pracą:eek::eek::-:)-:)-(będę teraz pewnie dużo rzadziej zaglądać, a jutro pewnie mi się nie uda, bo mogą się zjechać goście:sorry:
widzę, że wypad na plac zabaw się udał:tak::tak::tak:
oczka nieco lepiej, ale i tak Natalka pójdzie kontrolnie do okulisty, lepiej sprawdzić:sorry:
ja powoli chyba zmykam spać...stresa mam ogromnego:eek::eek::eek:

Misia my tu wszystkie mocno za Was zaciskamy kciuki!!! Będzie dobrze, choć nie dziwię ci się że masz stresa... ;-) no i moim zdaniem - słuszna decyzja z okulistą, zawsze lepiej takie rzeczy wcześniej sprawdzić...

Co ja jeszcze miałam napisać....

A Sunday super ta kurteczka!!! A z tym buntem - może faktycznie się zaczynać... ale nie martw się, szybko przyszedł szybko pójdzie!

Marta a co u ciebie? wyzdrowieliście? bo jakoś rzadko do nas zaglądasz... ;-(

Karlitka i my będziemy tęsknić... wracaj od teściów szybko cała i zdrowa :-) no i wypoczęta!!!
 
ANACONDA ale ze mnie kompletny roztrzepaniec .... miałam wczoraj dla Ciebie kropelki i zapomniałam dać Magdzie .....

Madzieńka nie wyobrażam sobie by można było się Julki przestraszyć ... może chodziło o coś innego ???

Madziara to kawusia i ja mam kawałek mazurka jeszcze z wczorajszej imprezy mniam mniam :-)

ehhh mam nadzieję że teść zrobił bramki na te piekielne schody ....
 
cała familia będzie zrywać jabłka, a później piec kiełbaskę i ziemniaki w ognisku. Już się nie mogę doczekać, szczególnie tych ziemniaków
fogia super klimat i zazdroszczę.lubię takie klimaty...tak sielsko...jabłka, jesień, ognisko...ehh....:-)

super zakup!!!

Witam w niedzielny wieczór...ostatni przed pracą:eek::eek::-:)-:)-(będę teraz pewnie dużo rzadziej zaglądać
&&& kciukaski za pierwszy dzień w pracy, napisz jak było i jak Natalka to zniosła.....a jak długą miałaś przerwę?na cały etet będziesz pracowała?

... pewnie będzie mnie tu ciut mniej przez tydzień...
hej karlitko.....udanego weekendu, korzystaj z wolnego czasu , relaksuj się a my tu czekamy:-):-) Udanego tygodnia:tak::tak:
madzienka szkoda że jeszcze nie mam dostępu do waszego wątku prywatnego...bo nie wiem jakie fotki i jakie tematy poruszacie, no mam nadzieję że kiedyś będzie mi to dane:-):-)

Dzień dobry....
Ja w końcu miałam spokojny weekend, normalny...sobota leniwa, niedziela z teściulkami...sielanka:-):-)
Plany na ten tydź, oj sporo...ale zależy jak będzie z samopoczucie...dziewczynki widziałyście może gdzieś proszki dla dzieci na jakiejś promocji?lovelle albo jelpa?

aaa..kupiłam ostatnio dla Boryska świetne ubranka w TESCO, takie na wyjście ze szpitala i na odwiedziny gości:-)...i za radą siostry z rozmiaru 56 wymieniłam na 62, bo mówi , że mój mężulek wysoki, to dzidzia długa będzie i takie ubranko 62 to na troszkę dłużej starczy:-):-):-)
 
reklama
Witam i ja :-):-):-)
Od godz.7 na nogach ale coś mi się znowu komp pierdzieli i musiałam go udoskonalać :crazy::crazy::crazy:
Maja coraz gorzej kaszle, teściowa stwierdziła że może ma robaki, chyba muszę iść do pediatry i to skontrolować bo u teściowej przecież jest szczeniak którego Majka w lato całowała i cudeńka z nim wyprawiała więc może i coś załapała :angry::angry::angry:
Karlita nic się nie stało, kropelki odbiorę osobiście jak wrócisz do domku :tak::tak::tak:
Misia również trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy :tak::tak::tak:
Fogia piękne zdjęcia a taką jesień to i ja lubię :tak::tak::tak:
Martyna i dobrze zrobiłaś że na większe wymieniłaś bo u mnie na 56cm to żadne nie pasowało bo Maja była wielka :-D:-D;-);-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry