reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie
Tyle mnie nie było i nikt nawet nie zauwazył:-:)-:)-(.

MISIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 30 URODZIN. BUZIACZKI

ostatnio robilam generalne porzadki przed dniem 0. Filip zostaje na razie z tata:-)

Jutro 1 dzien z niania :no: strasznie sie boje.
W czwartek raczej nie dołacze, bo mam zajecia wieczorkiem.

Madzienka, Madziara: dzieki za polecenie basenu. zapisalismy sie i w niedziele byly pierwsze zajecia. nie ma porownania z Motyczem.:no: Rewelka. Woda tak ciepla jak w wannie, a Filipek cale zajecia sie usmiechal:-).


Cos mi net nie chodzi. Moze to przez pogode? bo jest bezprzewodowy?

Misia jak pierwszy dzien w pracy?

Musimy kupic krzeselko do karmienia. Jakie polecacie? Chicco polly? Co o nim sadzicie?

Ile czasu trwa przebicie sie pierwszego zabka?

Madzienka: Super fotka. Aniołek podobny do mamusi :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Faktycznie pusto tu dzisiaj. Mój Antosinek nareszcie zaczął brykać, już się zaczynałam martwić bo cały dzień był cichutko......

misia
100 lat staruszko!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
Madzienka porównanie rewelacyjne, na prawdę super!!!!

Mój sąsiad właśnie zaczął wiercenie wiertarką, cholera mnie już bierze na tych ludzi. :crazy:Nie marzę o niczym innym jak tylko o wyprowadzce z tego mieszkania.
 
madzienka ależ JUlcia do ciebie podobna na tym zdjęciu:tak::tak:super:tak::tak::tak:

co do spotkania to ja tez nie dam rady:no::no::no: niestety:no::no:

misia jeszcze raz wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!!!

talia jakiś pechowy wózek się am trafił:eek::eek:

sieniooby Jucię żadna choroba nie diopadła:tak::tak::tak:

a mój Mikołaj miał dziś ubaw z mopa, musiałm umyć podłogę bo mi przewrócił kubek z kawą icała się lepiła, ja myłam a on się śmiał za masakra:-D:-D:-D
no i na dząsełku widać białe kropeczki przy jedynkach górnych, może w końcu wylezą:tak::tak::tak:
 
Witajcie
Tyle mnie nie było i nikt nawet nie zauwazył:-:)-:)-(.

ostatnio robilam generalne porzadki przed dniem 0. Filip zostaje na razie z tata:-)

Jutro 1 dzien z niania :no: strasznie sie boje.
W czwartek raczej nie dołacze, bo mam zajecia wieczorkiem.

Madzienka, Madziara: dzieki za polecenie basenu. zapisalismy sie i w niedziele byly pierwsze zajecia. nie ma porownania z Motyczem.:no: Rewelka. Woda tak ciepla jak w wannie, a Filipek cale zajecia sie usmiechal:-).


Cos mi net nie chodzi. Moze to przez pogode? bo jest bezprzewodowy?

Misia jak pierwszy dzien w pracy?

Musimy kupic krzeselko do karmienia. Jakie polecacie? Chicco polly? Co o nim sadzicie?

Ile czasu trwa przebicie sie pierwszego zabka?

Madzienka: Super fotka. Aniołek podobny do mamusi :-)

Asienka oj jak dobrze poczytasz to ktos upominal się o twoją obecność:-p:-p:-p

Co za godzina 0???chwal się....

a co do basenu to będziesz chodziła do sp 23 ale do której szkoły pływania??Fajnie tam no nie???

Co do pierwszego zabka to bywa różnie....a krzesełko moge polecić Ci to z ikei...my jemy w Bloom i jesteśmy zadowoleni ale cenę ma kosmiczną:eek::eek::eek:

Mandziula teraz bedziesz codziennie jeździć na mopie:-D:-D:-D:-Di trzymam kciuki żeby zębolki w końcu wyszły

Maltanka PW!!!!
 
Ostatnia edycja:
ha, mam przynajmiej motywację do zmywania podlóg:-D:-D:-D

asienka Filipek napewno sobie z nianią poradzi:tak::tak::tak:

ja też pisałam do tej jednejj szkoły i było miejsce w czwartek o 16:baffled::baffled::baffled: trochę nie bardzo bo o tej porze to Kolcia śpi wiec narazie podziękowałam, napisałam do nich czy można zacząć w listopadzie i tak po 17 godzinie ale mi nie odpisali, jeszcze do nich zadzwonię:tak::tak::tak: bo jak patrzę na zdjęcia madzienki to mam straszną ochotę zmienić basen:tak::tak::tak:

fogia nie zazdroszczę sąsiada:no::no::no: własnie w takich sytuacjach cieszę się ze nie mamy sąsiadów za ścianą;-);-);-)
 
Hej BaBeczki:-). Ja jak zwykle przelotem, mam stertę prasowania a jutro planuję z ciocią na 3 cmentarze podjechać i posprzątać, wiec też mnie nie będzie:no::sorry:. Poza tym wpłynęły mi pierwsze pieniążki z prowizji od załatwionego klienta:tak::rofl2::cool::cool:.
 
anaconda co 3 miesiące powinno się odrobaczać:tak: a teściowa bardzo mądra, nie wiem wszystkie teściowe co mieszkają na wsi takie są:baffled:

moja teściowa jest ok choć mieszka na wsi :-):tak:


Byłam w przychodni ale to co zobaczyłam po prostu mnie przeraziło :szok::szok::szok: Tyle chorych dzieciaków to ja jeszcze chyba tam nie widziałam :szok::szok:, może jutro uda mi się załapać :baffled::baffled:

ja byłam w czwartek z Alą to aż się zdziwiłam tak pusto a jak dzwoniłam rano to mogłam sobie wybrać dowolną godzine :eek:

Biedroneczka a gdzie jest wrońska???chyba gdzies na bronowicach??
Super że trzydniówka za Wami!!!A jak raczka Ali???

Wrońska to boczna Męczenników Majdanka, jadąc od centrum to za wiaduktem przy Łęczyńskiej. Skręca się jedną ulicę wcześniej niż do BF.
Rączka się goi, dzięki za troske. Na kontroli wszystko ok ale jeszcze ma zawiniętą. Choć wg lekarza to można już ściągnąć gips ale Serwinka każe jeszcze trzymać 3 tyg :-(
fotki superaśne. Jaka mama taka córka ...:-D

Misia wszystkiego naj ... dużo uśmiechu i słoneczka

A ja miałam wziąć się za pisanie prac zaliczeniowych ale jakoś wcale mi nie idzie więc włączyłam BB :tak:
Moje dziecko miało dziś małą histerie - chciała cyca przed kolacją zjeść i tak się rozpłakała i rozżaliła że szok :szok: drugi raz w życiu jej się to zdarzyło :eek: ale przetrzymaliśmy ją, wypłakała się i potem bez problemu zjadła kolacje. Takie to małe a już próbuje szantażować .... :eek:
 
Misia patrzę i nie wierzę:szok::szok::szok::szok::szok: w swoje 30 urodziny poszłaś pierwszy dzień do pracy??!!

Martuś w dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem.
Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.

Zobacz załącznik 289076

ano tak właśnie się niestety złożyło:sorry:

Witajcie
Tyle mnie nie było i nikt nawet nie zauwazył:-:)-:)-(.

MISIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 30 URODZIN. BUZIACZKI

ostatnio robilam generalne porzadki przed dniem 0. Filip zostaje na razie z tata:-)

Jutro 1 dzien z niania :no: strasznie sie boje.
W czwartek raczej nie dołacze, bo mam zajecia wieczorkiem.

Madzienka, Madziara: dzieki za polecenie basenu. zapisalismy sie i w niedziele byly pierwsze zajecia. nie ma porownania z Motyczem.:no: Rewelka. Woda tak ciepla jak w wannie, a Filipek cale zajecia sie usmiechal:-).


Cos mi net nie chodzi. Moze to przez pogode? bo jest bezprzewodowy?

Misia jak pierwszy dzien w pracy?

Musimy kupic krzeselko do karmienia. Jakie polecacie? Chicco polly? Co o nim sadzicie?

Ile czasu trwa przebicie sie pierwszego zabka?

Madzienka: Super fotka. Aniołek podobny do mamusi :-)

madzienka ależ JUlcia do ciebie podobna na tym zdjęciu:tak::tak:super:tak::tak::tak:

co do spotkania to ja tez nie dam rady:no::no::no: niestety:no::no:

misia jeszcze raz wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!!!

talia jakiś pechowy wózek się am trafił:eek::eek:

sieniooby Jucię żadna choroba nie diopadła:tak::tak::tak:

a mój Mikołaj miał dziś ubaw z mopa, musiałm umyć podłogę bo mi przewrócił kubek z kawą icała się lepiła, ja myłam a on się śmiał za masakra:-D:-D:-D
no i na dząsełku widać białe kropeczki przy jedynkach górnych, może w końcu wylezą:tak::tak::tak:

dzięki wielkie za życzenia i pamięć o mnie:tak::tak:bardzo mi miło:tak::tak::tak:
poczytałam Was tak na szybko, ale nic nie pamiętam, bo padam...Natalka dopiero co zasnęła:sorry:
pierwszy dzień nie był taki zły, jak mogłoby się wydawać...ja do końca roku pracuję jeszcze w Lublinie, a co będzie w nowym, nie wiadomo:baffled: dziś zamieszanie po długiej nieobecności, więc więcej odwiedzania znajomych i gadania niż pracy (w zasadzie żadnej pracy nie było:-p). A jutro trzeba zrobić badania okresowe, więc też później zacznę:-D:-D:-Dpracuję na pełen etat, ale z godzinną przerwą na karmienie, więc przychodzę pół godzinki później i pół godzinki wcześniej wychodzę:tak::tak:;-);-)
Natalka dzielnie zniosła rozstanie, wstała sobie około 8.30...zjadła mleczko z butelki, pobawiła się, nieco pomarudziła, zjadła zupkę...ale to tak zawsze ma:-D...bałam się, że będzie wielki dramat i płacz, ale babcie sobie świetnie poradziły, a i mała jest zuch dziewczyna:tak::tak::tak::-):-):-) ze spaniem było gorzej, bo jak usnęła to spała 10 minut, bo akurat była wizyta u lekarza...a potem usnąć już nie mogła:-(biedna się męczyła....usnęła dopiero przy cysiu, jak wróciłam:tak:no i nie dziwne, że teraz tyle usypiała:no: z oczkiem dostaliśmy Tobrex i Atecortin plus masaże i za 10 dni do kontroli...to związane z jakąś infekcją podobno:baffled:...mam nadzieję, że ta seria lekarstw wystarczy....no ale już dziś i bez lekarstw oczko lepiej wyglądało:tak::tak:
zmykam, dobrej nocki życzę wszystkim:tak::tak:
 
Dalej pusto....:szok::szok::szok:

Maltanka jak pazurki, miałaś pochwalić się???zadowolona...
co do spacerku to umawiamy się na smska z rana....

Mandziula szkoda że zrezygnowaliście bo wydaje mi się że łatwiej byłoby się wam przenieść jak już chodzilibyście niż teraz dostać się....:tak::tak:u nas też pora spania Julci ale delikatnie ją przestawiłam i dajemy radę więc pomyśl:-p:-p

Biedroneczko dzięki, już wiem gdzie jest wrońska...może kiedyś przy okazji Bugi tam wstąpię...a Ali życzę szybkiego powrotu do zdróweczka niech rączka goi się szybko:-):-)i już nigdy nie łamie się...

A gdzie Martynka???Anaconda???i reszta??
 
reklama
Biedronka: moja tesciowa tez mieszka na wsi ... i nie rozumie dlaczego koncze studia, zamiast rzucic to wszystko i przeprowadzic sie do niej do domu. Cała gora bylaby nasza.:baffled: Mialas szczescie, ale wyjatek potwierdza regule. kto to jest Serwinka?

Marta: gratuluje pierwszej wyplaty

Mandziula: niania moze sobie poradzi, ale ja bez niego nie wytrzymam;-), probuj zapisac sie na ten basen. naprawde jest tam super

Madzienka: Nie dam rady wszystkiego przeczytac, za duzo naskrobalyscie. Pobierznie tylko przelecialam. Godz. 0 czyli powrot na uczelnie, pewnie nie bede miala teraz czasu na sprzatanie, ale chwalic to nie ma sie czym, ze taki stary kon studiow nie skonczyl jeszcze :no::no::no: Powinnam juz robic doktorat ;-). Chodzimy do Lubelskiej szkoły Pływania. Niestety kosmiczne ceny odpadaja, bo mamy bardzo ograniczony budżet i chce kupic cos uzywanego :-(.

Fogia: U Ciebie slychac wiertarke. U nas jak sasiad w nocy kichnie... Dziwne te sciany:-)
 
Do góry