reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama to ja soczek wypiję za te Twoje 3 latka :)
:szok:A mi w czerwcu pyknie 8 lat na BB :szok: Tylko Ty przez 3 lata 20 tys postów a ja przez 8 lat 1 tysiąc ;-) Przerwe miałam sporą

A Koliber podobno zmieniła Nick :( Tak któraś z dziewczyn tu wcześniej pisała
 
Ostatnia edycja:
reklama
axarai u mnie colin to ciagle lezy sam i sie bawi przychodzi pora wkładam do kosza ide i spi :) jak marudzi to mu nadia pośpiewa i on jest w siódmym niebie :)oby tak bylo zawsze :-pa ja chce zeby bylo duzo widace zebym ja go widziala jak sie bedzie bawil itp ;p a ja nie lubie jak jest czegoś dużo tak samo w domu nie lubie jak nie ma duzo rzeczy na meblach i takich rzeczy nie wiem czemu denerwuje mnie to;/tak samo mam z rzeczami do dziecka lubie takie nie nasrane ze tak powiem :-D dlatego chce taki jak najmniej wzorzyste łóżeczko :)
super rodzenstwo :) u ciebie tak fajnie sie dzieciaki po dwóch chowają dwa starsze chłopaki razem podobnie wiekowo i teraz parka :)
 
Kurcze ale zalatana jestem, dzis bylam u mechanika bo wracając z pl cos nam tłumik poszedł,cale szczescie wystarczylo pospawac:) poza tym w piwnicach grasuja myszy bądź szczury i dzis z samego ranca była jakas kobita na odszczurzaniu musiałam otworzyc piwnice,żeby zajrzala,cale szczescie powiedziala,ze w naszej nie cuchnie jak w innych wiec u nas sobie nie urządziły domu schadzek . Oczywiscie odszczurzanie chwile przed moim wyjsciem do mechanika.Poza tym bylam i ginka i jeszcze raz tu dodam –Ona poki co jest swietna nie mowi plod,pęcherzyk tylko dzidzius :D no i w ogole wyściskała mojego Olutka-hehe. Taka podniecona ta ciaza jakby to jej była,hehehe. No wiec do rzeczy dzidzius ma 3,1mm i jest sporawy jak na swój wiek,wiec mam cicha nadzieje,ze rozwija się zdrowiutki silny bobasek. Kolejna wizyta za 2 tyg, no i co mi się jeszcze podoba nie będzie wyliczania terminu ze standardowego kolka, bo mam cykle dłuższe niż 28dni( przy Olucie mimo,ze cykl 35 wyliczyli mi z kolka!)

Mama
No to zdrowko za te 3 latka:)
PS jak Ida przygotowania do otwarcia salonu?
Truskaffcia

Zdrowka i kuruj się :*

Mama, Nullka
Ja tez zauważyłam,ze kolli usunęła niektóre posty i zmienila Nick:(
 
Witam :)

Ja dzisiaj rano też zerkałam w pracy czy są jakieś newsy od Madzi. Naczekałaś się trochę. Gratulacje kochana! NIech Marcelek zdrowo rośnie i daje rodzicom duuuuzzzzo radości!!!!

Truskaffko nie przejmuj się pracą. Zdrowie ważniejsze, tak więc zdrówka!

Mama chciałoby się rzec, że trzeba tą rocznicę oblać ;)

axari cudne zdjęcie. Kamilek ma śliczne włoski!
 
Madziu - to i tutaj jeszcze raz wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech Marcelek zdrowo rośnie i będzie pociechą dla rodziców!!!:-)

Ann - dobre wiadomości!!!! niech okruszek sobie dojrzewa w brzuszku!!!
 
Magda, ale się naczekałaś, najważniejsze, że już po i Marcelek zawitał już na świecie,
z całego serca Ci GRATULUJĘ, czekamy na Was, wracaj do sił a synuś niech zdrowo rośnie (piękna waga) :-)
Zobacz załącznik 529135

Ann
, cudne wieści, raz jeszcze kochana GRATULUJĘ!

Truskafffka, dzięki wielkie! Mnie w sumie nie martwi to, że Krzysiu mówi mniej od rówieśników (bardzo się rozkręca) ale to w jaki sposób używa słów (a jest np. sporo echolalii natychmiastowych i odroczonych, rano jak przyszedł do pokoju to zamiast "cześć mama" usłyszałam "gniazdko elektryczne" ;-)). Dużo zdrówka dla Ciebie!

Axarai
, prześliczne zdjęcie! Ja Kai pstryknęłam wczoraj tylko to, muszę zrobić jakieś ładne fotosy :-)
Zobacz załącznik 529136
 
reklama
Do góry