reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
MADZIA>




Z_okazji_narodzin_syna.gif
 
hejka

trochę mnie nie było...ale się pochorowałam :( zapalenie oskrzeli mnie dopadło :(
dziś już nieco lepiej i z dnia na dzień wracam coraz bardziej do żywych
Amelka też zadowolona, bryka znów wesoło jak przed chorobą ufff będzie dobrze
no i miałam pracować do końca stycznia...a tu zonk, no ale zdrówko ważniejsze więc siedzę grzecznie w domu

Noemi między genetycznym a połówkowym usg miałam jakieś szybkie usg u mojej gin w przychodni, ale sprzęt był do d... więc cierpliwie czekałam do usg połówkowego, robiłam prywatnie, u specjalistki ;)
a teraz do przychodni nowy sprzęt kupili :-)
Pierogatka Kate spróbujemy ustalić jakąś datę spotkania, jak się wykuruję oki?
Pirania w szoku jestem jak przeczytałam o tej historii z logopedą co do 4go roku życia nie chciała dzieckiem się zająć:szok: przecież wiadomo że im wcześniej zacznie się interwencje tym lepiej dla dziecka, ehhh szkoda słów.
Co do opóźnionego rozwoju mowy, ja miałam opóźniony rozwój, a Mati po mnie..także wiem jak wiele pracy trzeba włożyć by braki wyrównać, Mati jest pod opieką logopedy od 3go roku życia, baaardzo nam pomógł i nadal pomaga :)
i jeszcze pare słów co do Krzysiowego upodobania i odtrącania dziadków. Dzieciaki mają takie "schizy" :p Nie wiem czy już pisałam, ale Mati np miał jednego wujka który choćby na rzęsach stawał, to Mati się go bał, do dziś nie wiemy dlaczego, Rafał wygląda przeciętnie, bez okularów, brody..więc nie wiem o co kaman, szkoda było patrzeć, jak wujek starał się zdobyć serducho Matika..bezskutecznie, aż w końcu Mati wyrósł z tego swego strachu i było ok ;)
z dziadkami z kolei było tak, że z moją mamą od początku był bardzo związany, ale babcia na miejscu, codzienny kontakt, przepadali i przepadają za sobą ;) natomiast z moim tatą już tak nie było, dopiero od jakiegoś roku, dwóch to są kumple fajne, wcześniej dziadek byl Matikowi ...dość obojętny ;)
drugiej babci z kolei często się wstydził, za każdym razem jak przyjeżdżaliśmy był rytuał przełamywania lodow ;)
także te relacje dzieciaków z bliskimi kształtują sie przeróżnie, więc głowa do góry i cierpliwości ;)
Natan ja w tej ciąży czułam się gorzej, mdłości bardziej dały w kość. A największym zaskoczeniem był ból piersi, w pierwszej ciąży nic mnie nie bolały, a teraz w nocy się nieraz budziłam z bólu..
jednak nie wiązałabym tych zależności z płcią ;) bo praktyka pokazuje że to przeróżnie bywa ;)

MAcy spóźnione ale nejlepsze życzenia urodzinowe dla synka :D Buziak Słodki leeeciii :******
no i proszę przedszkole się zaczęło :D :D :D powodzenia :)
Czarna jeszcze przypomnisz dziewczynom jak się będą biły o to która wózek prowadzi...jak zareagowały na wieść o maluszku :p
Misia co do naszych staranek, to ja podobnie jak Nullka z suplementami leciałam, mąż też dzielnie łykał :p
odstępu od owulki nie przestrzegałam-co widać na wykresie, w mojej sygnaturce, ph obniżałam tylko sylkiem ;) seks bez Pana O, dieta w miarę przestrzegana i chyba tyle ;)
Mama za te trzy latka ;)

No i najważniejsze dzisiaj :D :D :D
Marcelku Witamy na Świecie !!!!! :D :D :D :D Gratulujemy Szczęśliwym Rodzicom i Siostrzyczkom :D
Zobacz załącznik 529008
 
reklama
Do góry