reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Madziu, Kochana, niech Marcelek rośnie w zdrowiu i radości. :-)
Truskafffka, dziękuję za życzenia. Urodziny miała Młoda, nie Młody. ;-)

Miłego dnia wszystkim.
 
reklama
mama widzialam :) tamto ma wlasnie wyjscie :) ale to graco jest troszkę inne i gdzie sie pytam to oni mowia ze nie ma wyscia;/ i chyba nie ma ;/ boze bylo by mniej rodzaji tych łóżeczek to by bylo latwiej cos wybrać;d
 
Hallo Kochane!!!
Daria ja wysłałam siostrę w PL, bo ona kupowała dla siebie i dla mnie (babcia rzuciła kasiorkę dla wnuczek), i ona wybrała. Kolor wybierałam przez telefon, ale na żywo to wybrałabym ten ciemny róż z jasnym.
Ann te Graco są śliczne, a na Allegro to już w ogóle piękne mają, ale one są dużo krótsze, 80-100 mają niestety. Ja miałam teraz kosz 80, i Adi już ciasno było.
Daria, Ann potrzebowała bym coś na pęcherz, bo zaczyna mnie coś przy pipi pobolewać, chyba sobie przeziębiłam, ale M wrócił z apteki i baba powiedziała, że nic nie ma, a ja mam iść do lekarza! Bardzo mądra.
Piranha Kajeczka cudna, i pyta Krzysia też! A jak jej włoski rosną! Mojej Adi też, przedwczoraj zakupiłam pierwszą
spinkę, na przyszłość oczywiście, a M miał polewkę:rofl2:
Macy a to spóźnione buziaczki urodzinowe dla Malutkiej!!! A Ty masz pareczkę:-) Ja przez ten suwaczek myslałam, że 2 chłopców:-). A teraz starasz się o konkretną płeć?
Miłego dnia moje panie!
 
Axa
a moze na poczatek jakis preparat zurawinowy- mi zawsze to pomagalo jak za wczasu zareagowalam. w dm i w penny dostaniesz cranberry kapseln jesli nie pomoze to zostaje tylkoe lekarz:( zdrowka zycze

Macy
wszystkiego najlepszego:)
 
Witajcie.

Pirania Kaja jest wprost prześliczna. Włoski chyba też się trochę bujnęły??:-)

Axa fajnie masz dzieci. Dwójka odchowanych a teraz jeszcze maluchy.

Maggie
powodzenia u gina. Ja na wiosnę się wybiorę i zapytam ile powinnam poczekać jeszcze z trzecia ciążą.

To i ja wrzucę moje Chrabąszcza.
DSCN1194 (640x480).jpgDSCN1251 - Kopia.jpg

Miłego dnia!!!!
 
kate powiedz mi jest tam ten bok odpinany czy nie ?:) i powiedz mi bo tam czytałam ze to podwieszenie tylko do 6 kg? a u mnie colin juz duzo więcej wazy;/
axarai no nie ma jak sobie samemu sie kupi bo ja wiem jak rodzice mariusza np cos kupuja ;/ moj maz im powiedzial zeby juz nic nie kupowali tylko lepiej kase dali :)a siostra jaki kolor soie wziela ten roz?:)
 
Daria ja nie mam boku odpinanego, u mnie na tym wyzszym poziomie młody lezał jak wazył koło 10-11 kg, ja jestem bardzo zadowolona, kupiłam przy starszym, przweijak, przybornik super sprawa
Mila sliczny synus !! Ja jak byłam u gina, i pytałam siem ile mam czekac ( pomiedzy tymi dziecmi) to mi powiedział, ze pól roku jest ok, jezeli wszytsko jest dobrze, a 9 miesiecy po wczesniejszej ciązy to jest juz bardzo dobry czas, ja zaszłam w ciąże jak młody miał 10 miesięcy,
 
Kupiłam sobie w PL Furagin, i cholerka zapomniałam zabrać!!!:crazy: Coś po tym CC już drugi raz mnie coś boli! A tak nigdy nie miałam problemów z pęcherzem. Do lekarza lipa, bo aktualnie nie mam małej z kim zostawić, a tam u lekarza same chruchlające dziadki siedzą!
Ann i nic innego w aptece nie dostanę? Wyśle M do tego Penny, akurat jest blisko.
Daria, nie no własnie siostra powiedziała, że jest takie czerwono-szare, i fioletowo różowe, i że jej się podoba to czerwone. Ja sobie wyobraziłam taki jasny fiolet z różem, i stwierdziłam, że też chce w takim razie z czerwonym. Dopiero jak zobaczyłam łóżeczko i poszukałam na allegro, to stwierdziłam, że to bardzo ciemny róż z jasnym jest, i mi by się bardziej podobało, nawet M powiedział, że było by ładniejsze. Ale poza tym łóżeczko rewelacyjne, porządne, nic się nie chwieje, nie trzeszczy, ładnie wykonane.
Milla ależ śliczny chrabąszczyk:-) W wieku zbliżony do mojej, a ona nienawidzi leżeć na brzuchu:-D
 
reklama
axarai najlepiej niech ci z polski wysla idzie 2 dni :) furagina dobra moja nadia ciagle na nerki dostawalo i szybko wszystko minęło :)
Milla widac ze z niego duży chłopczyk :) słodziutkie sa takie pyziate dzieciaczki :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry