reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzien dobry....

....a ja jakosc czasu brak....zaczelo sie zycie codzienne :), :(

Truskafffka duzo zdrowka :)

Mama wow alez ladny czas 3 latka.... wszystkiego dobrego i kolejnych lat na forum. Zycze ci abys jak najdluzej sluzyla radami a jak trzeba to i w dupke dala no i chusteczke podala

Dziewczyny macie sliczne dzieciaczki

Milego dzionka dla was, buziaki
 
reklama
cześć i czołem aaaa lecę po kawę :-D

noo..jestem

Ann
kabanosy po nocy ??
ładne rzeczy ..
a wiesz co --> jedz na zdrowie ;)))
a w salonie do przodu jak najbardziej ...z każdym dnie coraz wiecej zrobione ...ale jeszcze ze 2 tyg zanim zaczniemy sprzęty zwozić ..


Kamea,Truskafcia,Ann,Nullka
nooo zleciało na bb nie wiedziec kiedy ...ja na początku byłam bardzo aktywna ..klepałysmy z dziewczynami do nocy.....ale potem jak wciąż zachodziły babeczki a ja nie to tak w człowieku zapał słabł....
teraz znowu troche odżyłam przez ten mój gabinet..choć to nie jest ta aktywnośc co kiedyś ...
może to i lepiej bo oczy już nie te :-D:-D


Nullka
nooooo faktycznie ..Ty w 2005 zalogowana ---> matko w 2008 to ja nawet nie wiedziała ,że bb istnieje :-p


Pirania
poziom cukru uzupełniony--> Kaja słodkości :))a ta stópka to Krzysia ???

Axarai
no proszę jaka fajna fota :))


Daria
Twoje szkraby tez śliczne ---Colin rosnie bardzo szybko..w szoku jestem jak sie zmienił .


Andziak?????????????????


a Koliberek mówicie nick zmieniła ?? a coś sie stało na watku???



wstaaaaaawać




Kasia
dziękufka :)) zaraz bedziemy Twój roczek opijać i imprezę robić :-D
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry babeczki, ja juz od po 6 nie spie jakos mi sie nie chce a pewnie o 19 znow chwyci mnie spanie :szok:

Mama
pare dni temu czytalam forum z okresu jak bylam w pl, wygladalo na to,ze Koli pokasowala niektore swoje wpisy i zmienila nick. Moze miala dosyc ciaglego tlumaczenia tego co dzieje sie u niej.Mam nadzieje,ze Koli nas choc podczytuje i,ze kiedys wroci, moze nawet zdecyduje sie na in vitro, ja nie uwazam,ze to cos zlego, jesli to ma pomoc aby miec dzieciatko to czemu nie:*

Koli jesli nas czytasz powodzenia:*

Daria
wsio zalezy ile chcesz wydac na lozeczko. znalazlam takie:
ICOO Reisebett Panama Sand Kollektion 2012 - Unterwegs - Reisebetten günstig bei Babyartikel.de

HAUCK Reisebett Babycenter Bear - Unterwegs - Reisebetten günstig bei Babyartikel.de

HAUCK Reisebett Dream`n Play inkl. Einhang, Aufbewahrungsfach, Transporttasche und Wickelauflage Little World - Unterwegs - Reisebetten günstig bei Babyartikel.de

albo mozesz kupic prostokatnie takie jak Ci sie podoba i dokupic taka wkladke:
HAUCK Reisebetteinhang Black - Unterwegs - Zubehör Reisebetten günstig bei Babyartikel.de
 
ann a co to jest albo naczym polega to wyliczanie z kolka;p ?
mi cen obojetna byle by bylo dobre :) na te hauck właśnie tez patrzyłam :)

Pirahna kaja jest sliczna wydaje mi sie ze bardzo podobna do krzysia :)

najbardziej bylam za tym PreisSuchmaschine.de - Ihr Preisvergleich - Deutschland ale odpadlo bo nie ma odpinanego zadnego boku;/ szkoda... jeszcze jane mi w oko wpadlo :) ale tez to co mi sie podoba nie ma boku odpinanego;/
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, nie byłabym sobą jakbym nie zajrzała co u Was:)
Mama mój mąż też od przyszłego tygodnia startuje z własną działalnością. W poniedziałek byłam trochę umyłam okna w biurze. Końcem tygodnia będą meble i internet więc do przodu.
dzisiaj mam wizytę kontrolną u gina, zobaczymy co mi powie...
 
reklama
Do góry