reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hejka
ja dopiero wróciłam z Poznania i też już nogami przebieram kedy bedzie info od naszej Madziulki......

wszystkie Was ściskam na płackoooo...nie wymieniam bo padam ze zmęczenia a literki mi skaczą :baffled:
u nas masakryczne ślizgawice!!
 
reklama
Rany mam nadzieję, że u Magdy wszystko dobrze! Po doopie dostanie, że nie daje znaku życia, a My tu w nerwach!!!!
Moja Ada mimo, że była cesarkę dostała 8/9/10 punktów, i jak ja wyjęli była taka fioletowa, i nie płakała. Może ktoś mi powie dla czego? CC zaplanowane.
 
Axarai, u Krzysia było to samo, dostał 8 punktów za siny kolor skóry i obniżone napięcie mięśniowe, po wyjęciu z brzucha nie płakał, powodem było zachłyśnięcie się wodami płodowymi. Kaja płakała już jak ją z brzucha wyszarpywali ale wciąż nie była całkowicie na zewnątrz :-), dostała 10 punktów.

Też czekam jak na szpilkach na wieści od Madzi.
 
u mnie chociaz rodzilam oboje naturalnie zadne nie plakalo jak je wyciagneli tylko sobie popatrzylo i po czasie :) oboje od razu dostali po 10 punktów... tutaj colin jak zostal wyciagniety to od razu polozna nam zdjecia robila jeszcze z taka pewpoiwna we mnie ;p i plakal dopiero gdy go do kapieli wziela :)
 
Sms od MAGDY

po 6 godzinnym czekaniu z powodu naglych wypadkow wreszcie sie doczekalismy. O 16.09 z waga 3820g i 10 punktami przywital nas nasz kochany synus marcelek.
Czujemy sie dobrze, tylko styrasznie zmeczona jestem. Pozdrawiam serdecznie, MAGDA


Magda wielkie gratulacje xxx
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry