reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hello!

Andziak, ależ synuś śliczny i słodziutki ...i jak szybko rośnie!

Kaja sobie leży na łóżku, ogląda TV i gada ;-), zawsze ranki to jedyny moment kiedy się czuje wyspana i nie jest marudna :-D Życzę smacznej kawusi i miłego dzionka! Ja w ten weekend zamierzam zrobić mega sprzątanie i odpalić nowego kompa (musiałam zmienić gdyż mój kilka razy dziennie się resetuje a wymiana bebechów była prawie tak samo droga jak nowy komputer ;-)). Tutaj http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bXZfJHZ5FKA chłopczyk o 10 dni starszy od Kai, szok jaki sportowiec mały :-D, Krzysiu wstał łapiąc się za szczebelki dopiero jak miał 10 miesięcy. Kończę bo Kaja pełznie do krawędzi łóżka ;-) ...aaaa, i muszę dziś zmienić wodę w parapetowym 30l (szok, że rybki przeżyły brak prądu przez tak długi czas) :-)

Zobacz załącznik 523393
 
Ostatnia edycja:
Chyba cos mnie atakuje, wczoraj czulam sie jak wyrzute toffi, o 23 bylam juz w lozku.czulam cos na zoladku,zimno mi bylo ale czulam sie tez jakas rozpalona:/ chwycilo mnie na kibelek,pozniej jeszcze wymiotowalam i poszlam spac. dzis rano maly wypil mleko,pozniej nie chcial jesc sniadania (zrobilam twarozkowe placuszki,ktore uwielbia) poszedl do lazienki i zwymiotowal 2 razy. Po tym jak nowo narodzony,zjadl placuszka (o zgrozo!) i zaczal szalec. dalam w razie czego probiotyk.Oby bylo ok!

Andziak

slodkasny Jedrus, poslij maluszkowi buziaka od e-ciotki:)

Piranha

wow niezly ten maly, ciekawe kiedy zacznie chodzic. Moj Olo stanal sam w lozeczku majac 7 mies a 9mies i 2tyg jak zaczal sam chodzic.
Piekne masz akwarium, zazwyczaj spotykam sie z takimi gdzie sa jakies zwyczajne roslinki jakies domek ala ruiny a Twoje z porosnietym drzewem robi wrazenie. Masz jeszcze jakies inne akwaria? jakie rybki chodujesz?

Daria
na kazde dziecko dziala niestety co innego, niektorzy chwala bobodent a niektorzy uwazaja go za g**** :) to samo z dentinoxem i cala reszta. dentinox chyba ma w skladzie najwiecej tego srodka znieczulajacego(pomijajac baby orajel).
w de polecaja jeszcze Chamomilla (tj homeopatia,takie kuleczki) mamy to i chyba dzialalo:) w przypadku masakry zabkowej stosowalam viburcol (czopki) tez dostaniesz w de
 
WITAM:)

U nas chorobowo...Marcelek na razie nie i oby tak zostało...

Niedługo święta czujecie to? :D

Zdrówka wszystkim!!

Jakie suwaczki ładniusie sa:))

ANDZIAK
śliczny chłopczyk :))a jak patrzy już :))

Porody uchy jak dobrze że one juz za mna :D :p najlepszy był z Marcelkiem i Alankiem tyle ze z Marcelkiem jeszcze lepszy...no parcie wsio takie same ból i trza wysiłku...no cóż aby urodzić trzeba sie nieco namęczyć czy to SN czy to CC nie ważne bo i tak w swoim czasie boli ale za to jaki cud dostajemy za ten wysiłek :))

Ciesze sie z dobrych wyników:))

MAGDA czekam na ten dzień :))Domiś z 8 (ale października hihi)a Alanek z 18(też ósemka jest hihi) także i dla was bedzie szczesliwa ta 8 :))
BEATKA piękna córeczka:))i jaka juz duża!
DARIA le Colin sie słodko uśmiecha:))

Pytanko a jak sie utrzymuje niskie ph to w sumie diety nie trzeba tak zmieniac?tzn.miesa nie jesć ziemniaków?


Dużo do nadrabiania dlatego tak ogólnikowo...

Moje cudeńko :*



Zaciekawienie:)



I do buźki :)


 
hej babeczki!!!

Pirania - te buteleczki, o których piszesz mają smoczki, które swoją budową najbardziej przypominają cycusia, podobne smoczki mają też butle tomee tippie, ale Sonia nie chce z tych smoczków jeść, więc używam zwykłych butelek avent; a Kajka pewnie je lubi, bo przyzwyczajona do cyculka:-)?

Daria - ja teraz smaruję Soni dentinoxem i pomaga jej... i pewnie jest tak jak dziewczyny piszą, na jedne dzieci działają na inne nie... a nocki Colin przesypia jak swędzą go dziąsła?

Patrysia - oby Marcelek nie przeziębił się!!! jest cuuudowny!!!mua:-)

miłego weekendosa babeczki!!!
 
Ann, oby żadne choróbsko u Was nie zagościło! Przyznam, że wyjątkowo nie lubię akwariów z ruinami, zamkami, nurkami, skrzynkami ze skarbem itp. :-D, lubię choćby takie klimaty
stank.jpg
Akwariów miałam w swoim życiu kilkanaście, pierwsze miało 160l a potem były coraz większe, ostatnio sprzedałam 1000l :-) To parapetowe to najmniejsze moje akwarium, taka tymczasówka póki nie mam innych zbiorników (a u mnie to nałóg :-D), trzymam tam Rasbora maculata oraz krewetki, korzenie porośnięte są różnymi gatunkami mchów, latem je zlikwiduję pewnie bo stoi na południowym parapecie i woda się zagotuje ...albo przeniosę na północny parapet ;-) Jeszcze całkiem niedawno hodowałam takie rybki
zebra-plecostomus-2.jpg
i miałam jedyną hodowlę w Polsce :-), zlikwidowałam bo za dużo stresów mnie to kosztowało a planowałam drugie bobo :-)

Patrysia, Marcelek jest cuuuuuuuuuuuudoooooowny, prześliczny chłopczyk, nie mogę się napatrzeć!!!!!!!! Z tym niskim pH to niestety tak nie jest :-), pH to tylko jeden z 7 czynników a najważniejszym jest właśnie dieta, wpływa ona na całą chemię organizmu, m.in. na pH, hormony. I tak na przykład jony potasowe łączą się z plemnikami Y i dodają im speeda, sód z kolei wpływa na metabolizm potasu. Można mieć zatem niskie pH a stuningowany potasem plemnik Y i tak wygra wyścig :-)

Tasha, no właśnie strasznie cycusia przypominają :-), piła do tej pory z Dr Brown's ale drażniło mnie mycie tych wszystkich elemencików ;-) i zamówiłam Avent Natural, są rewelacyjnie a i Kaja zadowolona.
 
tasha dzis sie obudzil ale zaraz zasnal, narazie nie jest zle czasami w dzien bardzo zaplacze jak wsadzi raczke i nagle kwik ;/ i ciezko mu zasnac ;/ ale pojade kupie cos i zobaczymy;/ nie wiem czemu im tak szybko te zeby wychodza;/

patysia sliczny marcelek :)
pirahna super akwarium :)
 
reklama
ann chamomillia super mialam do nadii rewelacja jak dla mnie :) vibrucoll mam :) bo przywiozlam sobie z polski bo to tez nadii dawalam i sie zabezpieczylam;p kolezanka tu z niemiec polecila mi osanit mowi ze maly tak sie jej darl ze szok a po tym narazie ok :)
 
Do góry