reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Patrysia: Marceluś śliczny - bardziej się podobny do chłopaków robi, czy mi się wydaje? a szopę ma cudniastą:)))

Co do Ph to ci powiem z własnych obserwacji, że to zalezy bardzo od tego co jesz...jak dużo nabiału, mało miesą, albo wcale i ziemniaków ani pomidorów niet, a do tego łyka się te suplementy wapń, ect. to jest niskie zazwyczaj 4,5. Ale jak tylko coś zjem z listy zakazanej, zaraz mam 5,5-6,0:) więc to dieta kształtuje w dużej mierze to Ph.
No i zbliżająca się owulka też podwyższa Ph.:)

Piranha: śliczne akwarium masz! Siedzę dziś i robię swoim rodzicom prezentacje do ramki cyfrowej ze zdjęć Miśki i znalazłam zdjęcia jak miała dokładnie 5,5 miesiąca i stała na czworaka, ale ona ruchowo bardzo szybko szła, a z mową to na szarym końcu - dopiero od przedszkola poszła znacząco do przodu i mówi, a tak to było kiepsko:) także jeszcze chwilkę i Kaja też ci zacznie drałować po domu - ehh to były czasy - ja wiem, że ci cieżko, ale to tak szybko mija i potem będziesz tak ja ja teraz wspominać to ze zdjęć tylko:))

miłego dnia!
 
hej dziewczyny
nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ;) ! radzilam sie was co do planowania dziewczynki :) - przyszlam powiedziec ze udalo mi sie zajsc w ciaze w 16 cyklu !!! w koncuuu.. no i zobaczymy czy sylk i dietka cos tam zadziala i co bedzie ;) - dziekuje za rady i zycze wesolych swiat .
 
Juz kilka razy pisalam i wi wcielo. W skroćie.Daria moj ojciec był alkoholikiem. Mielismy pieklo na ziemi. A moj brat alkoholu nie tknie.nawet piwa nie tknie. A za to ja mam 4 kandydatow na alkoholikńw.a chlopcy z ZA szczegolnie podatni.Macy marzenie o corce marzeniem.Ale teraź realizowala bym je juz czyims kosztem. Mam 4 dzieci w tym dwojke specjalnej troski. Mysle ze nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to kosztuje cierpliwosci nerwow opieki.Z bartkiem to jest codzienna walka. A jeszcźe myśli czy kuba i jedrus beda sie normalnie rozwijac.Czasem nie daje rady.
 
Ostatnia edycja:
Piranha
swietne te porosniete korzeniei takie wszystko zadbane, ja tez nie lubie kiczu w akwariach. Takich jak Twoje jeszcze nie widzialam, wow robia wrazenie. no i ta jedyna hodowla w polsce-szacun:szok:!! Bez problemu znalazlas kupcow na rybki?

Patrysiak
Marcelek sliczniutki i te jego wloski,trzymam kciuki,zeby go nic nie zlapalo.

Koli
Po tym jak maly zwymiotowal u niego bylo wszystko ok, wyglupial sie szalal. Natomiast ja nadal jakas slaba na maxa :( chyba w poniedzialek przejde sie do mojej rodzinnej i powiem,ze jakos slabo sie czuje, przez co nie chce mi sie nic robic:(
aaa tak w tym cyklu nie mierze tempki bo to jakos mnie stresowalo zreszta moja ginka,kazala mi wyluzowac i sprobowac bez tempek itp :D zrobie wzglednie test owu. cykl regularny wiec wiem, kiedy powinna wystapic mniej wiecej ovu. Szczerze powiem, ze strasznie nakrecalam sie przy tym mierzeniu tempki,zwlaszcza po owulce.

Maciur-ka
gratki, hmm dobrze kojarze? to Ty pisalas,ze Twoj em mial wyjezdzac?? super,ze sie udalo, co w tym cyklu zrobilas inaczej niz w 15 pozostalych?
 
Ostatnia edycja:
Hej. Mi się Kuba pochorował. Mam nadzieję, że mały nie złapie.
Patrysia cudny ten Twój synek i jak mądrze patrzy.
Piranha widzę że Kaja już pół roczku skończyła, ale ten czas leci. Musze kupić butle z aventu bo moj w ogóle nie chce slyszec o butli ale powoli muszę go uczyć a może z tej lepiej mu pojdzie. Dziś odebrałam przesyłke z kubkiem doidy cap który jest od 3 m-cy. Zobaczymy też jak na niego zareaguje. Jak nie to będę walczyła z butlą.
DSC_7908-1.jpgDSC_7947-Edit-1.jpgDSC_7882-Edit-1.jpgDSC_7915-1.jpgDSC_7880-Edit-1.jpg
 
hej dziewczynki

u nas wszystko OK. PIEROGATKO dzięki za pamięć

Zunia jest przesłodka i kochaniutka,grzeczna jest, chociaz nocami budzi mi się bardzo często i dlatego śpimy razem

Raczkuje w odrzutowym tempie po całym domu, swobodnie o wszystko się podnosi i chodzi trzymajac się wszystkiego co jest w jej dosięgu, siedzi już od dawna i potrafi usiąść z każdej pozycji, schodzi już powolize schodków, czy łóżka tyłem i coraz częściej stoi sama po kilka sekund bez podpórki

Dalej jesteśmy na cycu,narazie nie znalazłam niani wiec wiekszosc czasu jestem w domu a troszke pracuje, dlatego tak ciężko ograniczyc karmienie, ale jak patrzy na mnie maślanymi oczkami to niech sobie doi ile chce, pokarmu mam bardzo dużo. Ale z dziadkami swobodnie może zostać 8 godzin i wtedy je wszystko. W domu też wyrywa się do próbowania wszystkiego co my jemy i w sumie je to co my...

zaraz kilka zdjęć
 
reklama
Dobry wieczór :-)

Ufff... chwila wytchnienie bo moja mama zajmuje się Laurką...

Piranho pytałaś o skuteczność kropelek na kolkę Sab Simplex. Powiem Ci, że jest lepiej, co prawda mała nadal się pręży, stęka, czasami ma problem z pryknięciem ale już nie płacze. Nie wiem czy to zasługa wyłącznie tych kropelek bo jednocześnie przestałam pić mleko, z obawy że Laura może mieć alergię i daje Jej dodatkowo kropelki BioGaia. Ważne, że Laura już tak się nie męczy:tak:
 
Do góry