reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzien dobry,

....jejku jak dawno mnie tutaj nie bylo:eek:, probowalam poczytac ale poleglam....
Mam nadzieje ze u kazdej z Was jest ok, kazda przygotowuje sie do pieknych bialych swiat, bo to juz tylko
8 dni
w030.gif




Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Ewcik, Kate, Czarodziejka, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka, Agagsm, Magda UK, Marzycielka, Ann, Macy, Axari, Kilober, Maggie, Misia, i pozostale laseczki milego dzionka
 
reklama
Hello!

Miciurka
, GRATULUJĘ z całego serca! No i trzymam kciuki za córeczkę :-)

Ann, bez problemu bo bardzo "chodliwe" były :-) Jak dziś zdrówko? Jak tam walka z butlą i smoczkiem? :-)

Milla, cudne fotki i prześliczne chłopaki!

Monico
, ale prześliczna niebieskooka blondyneczka i jak szybko się rozwija!

MissBella
, cieszę się ogromnie, jeszcze troszkę a problemy brzuszkowe całkowicie znikną. Moja Kaja miała prawdopodobnie nietolerancję laktozy i podawałam jej kropelki Delicol.
 
Andziak napewno to dla ciebie nie jest latwe i te ciagle obawy sa najgorsze;/
maciurka gratulacje:)
milia21 sliczni ci twoi chlopcy:)
missbella dla mnie biogaja to rewelacja dawalam colinowi i nie mial po nich kolek.
kupilam dentinox czy jakos taknic nie pomaga drze sie nie samowicie dzis ide po ta chamomille bo szkoda go;/
a tak w ogole dzien dobry wszystkim :)
 
i ja się przywitam ...@ mnie z łózka wygnała i juz nie zasnęłam..


Mila
cudne fotki:))))
najbardziej mi sie podoba ta ostatnia ---> niemożliwe jak młodszy synek pozuje..w szoku jestem jak ta fotka wyszła!!

Monico
nawoływała Cię ostatnio i jesteś
fajnie,że u Was do przodu a Zuzu sliczna :))


Pirania,Kasia uk
powitać niedzielnie :))


Koliber
piękny letni avatarek ;)

Macy
co tam u Cię ??


Micurka
gratki!!!!! rośnij zdrowo.


miłej niedzieli..u nas szklanka..wczoraj padał deszcz a dziś wszystko zamarzło..
 
Monico
Sliczna coreczka:) a czy ja dobrze widze? Macie Teutonie beyou? Zadowolona jestes??

Mila
Sliczne chłopaki

Piranha
Olo zdrow jak ryba mnie cos kreci w zoladku i mam jakies dziwne mdłości, już się w necie naczytalam, ze może jakas bakteria mnie zaatakowala np. jakies helicobacter pylori? Mam wrazenie,ze od tego zakwaszania to mi coraz gorzej a pyroli lubia podobna niskie ph

Daria
Jak się meczy to podaj srodek przeciwbolowy lub viburcol. Te wszystkie zele i tak działają tylko chwile a przy Silnym bolu nie ma co meczyc dziecka. Szybko u Was z tymi zebami, chyba takie geny-pisalas chyba,ze Nadia tez szybko miala prawda?

Mama
Również milego dzionka i bezbolesnej @ zycze
 
Ostatnia edycja:
Piranha
aaa zapomnialam- co do mlekowania w nocy to znow mielismy tydzien bezmleczny a dzis kolo 5 obudzil sie i poprosil o mleczko,ale to pewnie przez to,ze wczoraj caly dzien poza domem, nie mial popoludniowej drzemki, nie pojadl konkretnie. Zobaczymy jak bedzie dzisiaj,a jak z Krzysiem? juz na dobre pozegnaliscie nocna butle? z Kaja przechodzisz z cyca na butle?
 
Ann, dobrze, że Olusiowi nic nie jest, obyś i Ty poczuła się niebawem zdrowa jak ryba. Krzysiu o dziwo szybko zapomniał o nocnej butli i smoku bez problemu ale mam wciąż problem z odpieluchowaniem :zawstydzona/y: Kaja butlę dostaje raz dziennie na wieczór ale zacznę stopniowo zwiększać ilość butli by ją odstawić od cyca (fatalnie się odżywiam, łapię się na tym, że potrafię cały dzień nic nie pić więc to moje mleko może nie być wystarczające, nie wspomnę, że to spore obciążenie dla organizmu a ja czuję, że się sypię) ...jedynie co mnie zniechęca do odstawienia to to, że wrócą @, dobrze mi bez nich :-D
 
nadia miala 3,5 miesiaca a ja 4 to chyba po mnie tak maja;/ dalam mu syropek ale na dlugo nie pomaga pozniej mu dam czopka zobacze co lepiej pomoże

pirahna kaja slodka jak sie fajnie bawi z bratem:)
 
reklama
dzień dobry :)

jakie piękne zdjęcia mnie powitały niedzielnie :)

Milla piękna sesja :) Chłopaki jak cudnie pozują :) super pamiątka :-):tak:
Monico Zuzia śliczna, mała niebieskooka blondyneczka :) Cudeńko :) buziak dla Niej i brawa, pięknie sie rozwija :)
Pirania no proszę, niby dwie marudki...a widać że dobre chwile też mają :) i razem ze sobą fajnie brykają :) muuuułłłłaaaaa dla Kai i Krzysia :D

Miłego dnia !!! :)
 
Do góry