reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie forumowiczki :-)
Ja chciałam z planowaniem wstrzelić się przed owulację i spróbować zrobić co się da by zaplanować dziewczynkę no ale los zdecydował inaczej. Prawdopodobnie u mnie owulacja przesunęła się ok. 30/31 dnia cyklu jak już czekałam na okres i na nic zdał się monitoring bo ostatni raz byłam u ginki 24 dnia cyklu i powiedziała, że nie ma szans na owulację, a jednak...
 
reklama
Martuchaa no musisz zmienic mężowi jedzonko ...powinien jeść z Wami takie bez tłuszczu skoro ma tendencję....tak mnie się wydaję :-p

u nas jest tak zimno ,ze Tom poszedł z Bonusławem w kurtce zimowej:szok:jest tak przenikliwy wiatr że szok ..a jeszcze niedawno mieliśmy burzę :baffled::baffled:


Lola flora witaj na pokładzie ....pewnie ,że przyjmiemy --->ciężarnej się nie odmawia ...wiesz ..myszy i te sprawy :-D
czyli dopiero po porodzie sie okaże Kogo urodziłaś ??czy bedziesz jeszcze miała jakieś usg?
ale dzidzia się tak układa czy ginek nie jest pewien i nie mówi ....



idę pod prysznic a potem biorę się za kolację ..
 
Ostatnia edycja:
ojej Daria jakie małe cudo:-) ucałuj od ciotki:tak:
a może on sie nie najada na cycku jak tak długo siedzi:confused: a może poprostu lubi czuć bliskość i już taki spryciarz od małego:-D
jaaaaa to dziś już 10 dni kończy:szok: ale zleciało:szok:


polozna mowi ze mam tak syty pokarm ze lepszego byc nie moze i duzo cale lozko jak wstaje jest mokre;/ nawet wkladki mi nie pomagaja;/ polozna mowi ze dzieci tak na poczatku maja ze lubia czuć bliskosc on w ogole musi byc tak ciagle otulony jak w brzuszku to mu dobrze :)
a jak mi mleko leci to zadnych ciuchow doprac nie moge takie plamy mam;p :-D
 
hej kobietki!!!
i słowo stało się ciałem...jestem w szpitalu:-(, ale dobre jest to, że faktycznie jestem sama w sali (przynajmniej na razie), Sonia dostaje leki, więc chroba zatrzymana i dalej się nie rozwija i mam neta, więc nie jestem odcięta od swiata i jest szansa, że nie zawyję do księżyca z nudów... teraz na spokojnie będę mogła Was czytać;-)

pozdrawiam cieplutko!!!
 
Dzięki za przyjęcie Mama 05 :-D
Będę jeszcze miała usg, a mój ginekolog zna płeć. Tylko ja sobie wymyśliłam, że dowiem się po porodzie. A to dlatego, że wysnułam sobie teorię, że gdybym w połowie ciąży dowiedziała się, że to 3 chłopak to już do końca ciąży jakiś żal bym czuła, że to nie córeczka. A tak jak urodzę i zobaczę dzidziusia to od razu się w nim zakocham i żal będzie mniejszy. Poza tym pewnie jak inne mamy z 2, cz 3 chłopaków odczuwam presję ze strony otoczenia, rodziny, znajomych...i te ciągłe pytania, czy będzie wreszcie ta dziewczynka,{dobijające} odpowiadam często, że to nie koncert życzeń! Mam spore problemy z donoszeniem tej ciąży jest inna niż poprzednie-pewnie to już wiek, najmłodsza nie jestem.
Oczywiście najbardziej się boję, żeby dzidzia nie była czasem chora, tyle jest nieszczęść i chorób, to priorytet. Zwłaszcza, że zażywam fenoterol razem z isoptinem, luteinę i czuję się po nich fatalnie i mam obawę o zdrowie maleństwa. Jeszcze raz Was pozdrawiam i wszystkim, życzę spełnienia marzeń.
 
Daria no to faktycznie masz sporo tego mleczka ...

Lola flora ...no! to gratki za konsekwencje skoro tak postanowiłaś i nie dusisz gina o płeć :))
&&&&&&& trzymam za zdrową dzidzię :)
ja też brałam fenoterol i inne podtrzymywacze w ciąży z synem i wszystko jest z Nim si ;)
tym się nie stresuj...
a imiona macie wybrane ?? w jakim wieku masz 2 synków ?:)

Ty nas poczytałaś i trochę o nas wiesz a my o Tobie nic :-p



Tasha dobrze,że narazie jesteście same ...czy lekarz powiedział wstępnie ile będziecie w szpitalu??
 
Tasha, życzę dużo zdrowia córeczce a Tobie siły, obście szybko wróciły do domku, Nie wiem, czy Ty mieszkasz w Polsce? Ja byłam w szpitalu z moim 1 synkiem ponad miesiąc. W różnych szpitalach, miał zapalenie płuc między innymi, którego nabawił się w szpitalu:baffled: Ja koczowałam przy jego łóżeczku na krześle a na noc po kryjomu rozkładałam koc bo nie wolno było! to są polskie szpitale! Ja po porodzie razem z dzieckiem przez te choroby wróciłam dopiero po 5 tygodniach. Będę trzymała za Was kciuki.;-)
 
dziewczynki ja tylko na chwileczke bo zaraz bedziemy mieli gosci ;-)

witaj Lola Flora :-) to juz 33 tydzien u ciebie :-) jeszcze pare tygodni i dowiesz sie kto u ciebie mieszka,a jestem pewna ze zdrowy, sliczny dzidzius :tak:
podziwiam cie ze wytrzymalas i nie podpytalas lekarza kto zamieszkal w twoim brzuszku :szok: ale masz racje najlepsze sa niespodzianki ;-)

dziewczyny, kurcze ja juz sie pogubilam z ta owulacja... myslalam, ze juz po bo bolal mnie prawy jajnik (chyba 2 albo 3 dni temu), a dzisiaj troche bolalo mnie z lewej strony i pojawil sie sluz z nitkami krwi :szok:
wiem, ze takowy wystepuje czasami podczas owulacji. a moze to bylo drugie podejscie? juz sama nie wiem :-(

sorki, ze tak o mnie, ale nie mam teraz czasu :zawstydzona/y:

zagladne do was pozniej ;-)
 
Mama 05, mój starszy synek ma 11 lat, a młodszy 7. Fajne z nich chłopaki już się nie mogą doczekać na brata, albo siostrę, chociaż oni wolą dziewczynkę. Młodszy Julian jak się dowiedział o ciąży to wziął swoje oszczędności kazał się zaprowadzić do sklepu z zabawkami i zakupił sam( nie pozwalał nam wejść razem z nim}zabaweczki dla dzidziusia, zapakował w ozdobną torebeczkę i tak spakowany prezent trzyma w swoim pokoju dla dzidziusia.
Dzięki za pocieszenie z tym fenoterolem :-)pozostaje być dobrej myśli
Mój starszy synek ma na imię Staś, młodszy już pisałam Julek. Dla dziewczynki mam wiele imion, zawsze miałam, ale nie było jak wykorzystać:tak:,Emilia, Malwinka, Laura( to marzenie mojego Juliana mieć siostrę o imieniu Laura) no i inne by się znalazły, ale pewnie nici z tego. A dla chłopca razem z mężem mamy duży problem,już wiele razy przerabialiśmy całe stosy imion i nic, jedynie co mój mąż najmniej kręcił nosem to Tymon. Ale ja sama nie wiem. Muszę jeszcze pomyśleć.
 
reklama
Marzycielko a próbowałaś testów owulacyjnych? Niektórym kobietką bardzo się sprawdzają. Ja używałam takich z apteki wydałam sporo kasy, ale moją szalona owulację ciężko było namierzyć, bo moje cykle raz miały nawet 42 dni a innym razem 29 i bądź tu człowieku mądry. Ale jak cykle są mniej szalone to może łatwiej z tymi testami. :-)
 
Do góry