reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
dziewuszki, wybaczcie , że nie piszę, ale padam na pysk.. poszłam wczoraj z koleżanką do porodu o 20, męczyła się potem okrutnie, potwornie mi było jej żal, pomagałam, jak mogłam..po 3 nad ranem zrobiło się zupełne rozwarcie i może za 30min zostało do końca porodu, gdy zaczęło spadać malutkiej tetno.. zrobiło się naprawdę groźnie, więc lekarz zadecydował o CC.. także ta moja koleżanka przeżyła praktycznie 2 porody, bo naturalny i CC.. strasznie mi jej szkoda, ale najważniejsze, że Maleńka dostała 8pkt. Ja wróciłam do domu o 5, o 6 wstawałam do małego i po prostu na oczy nie widzę, bo do tej pory nic nie spałam... potwornie bolą mnie plecy i rąk nie czuję, / wisiała na mnie i masowałam jej krzyż/..

także całuję każdą z Was mocno i do spisania się :*:*:*:*
 
Lola flora mamy wiele wspolnego.Ja tez jestem w 33 tyg. na kiedy masz termin.?
U nas tez los zdecydowal mimo checi staranek o corke.Wpadka z prezerwatywa.Ale ja wiem kiedy byla owul. No i zakwaszalam sie i stosowalam diete i suplementy.
Tez mam zagrozona ciaze skurcze i rozwarcie.Tez nie mamy zbytnio imienia dla chlopca.Na teraz jest Jedrus.
No i tez chlopcy bardzo chcieli siostre.Jak sie dowiedzieli o ciazy to z iskierkami w oczach mowili o kochanej siostrzyczce.
Roznica to to ze ja mam juz 3 synow.I to ze juz wiem ze teraz bedzie czwarty.
A dziewczyny tu mi dziewuszke wrozyly.
 
Ostatnia edycja:
dziewuszki, wybaczcie , że nie piszę, ale padam na pysk.. poszłam wczoraj z koleżanką do porodu o 20, męczyła się potem okrutnie, potwornie mi było jej żal, pomagałam, jak mogłam..po 3 nad ranem zrobiło się zupełne rozwarcie i może za 30min zostało do końca porodu, gdy zaczęło spadać malutkiej tetno.. zrobiło się naprawdę groźnie, więc lekarz zadecydował o CC.. także ta moja koleżanka przeżyła praktycznie 2 porody, bo naturalny i CC.. strasznie mi jej szkoda, ale najważniejsze, że Maleńka dostała 8pkt. Ja wróciłam do domu o 5, o 6 wstawałam do małego i po prostu na oczy nie widzę, bo do tej pory nic nie spałam... potwornie bolą mnie plecy i rąk nie czuję, / wisiała na mnie i masowałam jej krzyż/..

także całuję każdą z Was mocno i do spisania się :*:*:*:*

Jaka TY jesteś wspaniała koleżanka.. szacun!
:happy2:
nie dziwie sie że taka zmeczona jestes
 
Hej:-)

Lora flora witaj!! Podziwiam Cię, że taka cierpliwa jesteś bo ja chyba bym nie wytrzymała ja w ogóle niecierpliwa jestem teraz się staraliśmy dość intesywnie bo walczyliśmy z owulacją i już najchętniej bym poszła na betę:D a tu trzeba czekaać i czekać....

Piranha mogę Cię jeszcze trochę pomęczyć... pomyślałam sobie, że ja w ogóle testów domowych nie będę robić tylko od razu betę to zły pomysł??Jeszcze myślałam o testach o czułości 10 strumieniowych tylko kiedy i co najlepiej zrobić???Jakbyś mogłą zerknąc na mój wykres i mi doradzić...
 
Ewcik dzielna Dziewczyna z Ciebie jest i na pewno będziesz miała to wszytko wynagrodzone:tak:
A jak się czujesz po CLO?? Wybierasz się na monit podczas brania CLO??
 
Daria, Colin jest przecudny a zdjęcia jak u fotografa - przepiękne! Sama je robiłaś? U mnie odwrotnie bo Kaja ssie góra 5 minut, o dziwo najada się bo pięknie przybiera na wadze ;-)

Martucha, znaczy to, że pęcherzyki ładnie rosną i będzie z tego piękna owulka :tak:, trzymam kciuki!

Lola flora, super są takie niespodzianki przy porodzie, mnie by jednak ciekawość żywcem zjadła :-)

Tasha, życzę Wam szybkiego powrotu do domu, ucałuj ode mnie Biedroneczkę.

Marzycielko, na razie wykres nie wygląda zbyt owulacyjnie, trzeba chyba poczekać i zobaczyć jak dalej tempka będzie się kształtować, trzymam kciuki!

Natusia
, jak zdrówko? A dzionek dość nudnawy ale i tak dużo lepszy od klonów pn-pt :-)

Ewcik, taka koleżanka jak Ty to wielki skarb! Życzę odwrócenia ról (tyle, że bezproblemowego i szybkiego porodu) już za 9 miesięcy :-)

Noemi
, ja zawsze polecam zrobienie testu 10 mIU/ml w 12 dpo, a Ty w którym dniu założyłaś owulkę?
 
Piranha ja założyłam że rano w pt już było po owu skok a skok mam zawsze jak już jest po więc zakładam że owu była 17 dc, a może zrobię test za tydzień w sb z porannego moczu o czułości 10 czy raczej nie robić tak...to będzie ok 4 dni przed @ czy lepiej czekać
 
reklama
Noemi, w sobotę będzie dopiero 9 dpo, zdarza się, że test wtedy coś wykaże ale raczej dość rzadko zarodek się tak wcześnie zagnieżdża ...jeśli zatem nie zniechęci Ciebie negatywny wynik to czemu nie :-), ja bym jednak poczekała tyci dłużej.
 
Do góry