reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiesz co myślę, że też poczekam choć chciałabym wiedzieć jak najszybciej ale wynik negatywny mnie zniechęcie więc lepiej nie będę kłód pod nogi sobie rzucać i psuć humorku...poczekam do 12 dpo i zrobię tego dnia test o czułości 10 z porannego moczu
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)

Wiem, że już pewnie wszystkie śpicie, albo odpoczywacie, ale ja jakoś nie miałam czasu wcześniej zajrzeć. Tak, jak wiele z Was pisze u nas też już jesień,ale dziś pogoda miło zaskoczyła, bo piękne,mocne słonko świeciło cały dzień i było dość ciepło, więc postanowiliśmy wykorzystać to i zakończyć lato grilem ze znajomymi. Było milutko i nawet do wieczora dało się siedzieć w ogrodzie.:happy2:
Jutro mnie raczej też nie będzie, ponieważ mąż chce pojechać zobaczyć auto (musimy kupić większe z wiadomych względów:cool2:), a upatrzył sobie jakieś w miejscowości 400km od domu:szok: W związku z tym, czeka nas wycieczka. Dobrze, że po tutejszych autostradach to sama przyjemność.:-)


Mama gratuluję spadku wagi! Fajnie, że w tak zdrowy sposób chudniesz, a nie jakąś drakońską dietką. Efekty będą o wiele trwalsze. Super!

Czarodziejko
moja Nela miała w zeszłym roku takie lekkie zawahanie z tą szkołą i faktycznie bałam się, że będzie ciężko. Na szczęście nie. Minęło jej to szybko.

Noemi mi pozytywny test ciążowy wyszedł w 11 dniu po owulacji i to nie z porannego moczu. Trzymam kciuki!

Marta z jednej strony jestem dumna, że Nika jest tak odważna, a z drugiej, to aż mnie czasem kłuje coś w serduchu, że tak szybko ucieka spod moich skrzydeł:zawstydzona/y: I zawsze się wzruszam, jak ją odbieram, bo tutaj najpierw się stoi w kolejce (tzn. rodzice), pani daje listę do podpisu dla każdych kolejnych 3 osób, że odbieramy dzieci i po troje wypuszcza. Moja Nika zawsze stoi pierwsza w swojej trójce i jak Pani je puszcza, to biegnie do mnie z takim okrzykiem radości, że aż mi się łezka kręci w oku:-p

Patrysiu słońce, toż to normalne, że człowiek na końcu, to o niczym innym nie myśli. Trzymaj się kochana i oby wszystko poszło szybko i sprawnie!:happy2:

Natusiu
zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Ciebie i synka! I uważaj na siebie, bo to naprawdę źle wygląda.:blink:
Co do imienia, to burza mózgów wciąż trwa. Mi osobiście póki co najbardziej podoba się Marcel:-)

Ilaczek, zdrówka dla dziewczynek Ci życzę! To się bidulki umordowały. Oby dziś lepiej spały. A jak tam obserwacja cyklu Ci idzie?

Aga i jak? Robiłaś tą sałatkę z przepisu Mamy? U mnie już cała zjedzona:baffled: A córcia boska! Moja Nela miała takie loczki, ale jak jej podcięłam, to się zaczęły prostować:sorry2:


Kasia
ja miałam podobną sytuację, jak wracałam do pracy dwa lata temu. Długo mężowi tłumaczyłam, że nie o kasę mi chodzi, tylko o oderwanie się od domu. Że chcę mieć jakiś swój azyl i czuć się spełniona nie tylko na płaszczyźnie matki i żony. Zrozumiał, ale po czasie. I po czasie też przyznał mi rację, że zajmowanie się domem to na prawdę ciężka praca. Spróbuj go przekonać do swoich argumentów, bo warto. U nas się dużo zmieniło od tamtego czasu. Jedyne co, to bądź cierpliwa, bo czasem facet potrzebuje to przegryźć w sobie.Powodzenia!

Daria
śliczne zdjęcia! I na prawdę Colin wygląda na starszego. A co do piersi, to moja Nela tez tak lubiła ssać długo. Co gorsza, to ona spała przy tym cycu i wcale nie jadła, tylko ściemniała:baffled:

Lola flora
witaj na forum:-) Podziwiam Cię za cierpliwość z tą płcią. Ja wytrzymałam do 20 tygodnia, ale już dłużej bym rady nie dała;-)

Tasha będzie dobrze. Sonia jest na pewno w dobrych rękach. Ciekawa jestem, jak długo Was będą trzymali? Obyście jak najszybciej wróciły do domku. Ucałuj malutką od forumowej cioteczki i trzymajcie się!

Ewcik
brawa dla Ciebie za pomoc okazaną koleżance! Na prawdę jestem pod wrażeniem. Szkoda tylko, że tak długo się męczyła:baffled: Ale jak czytam o takich akcjach, to przynajmniej wiem, że moja wiara w dobrych ludzi nie jest bezpodstawna;-)


Ok. Idem powoli do łóżka. Życzę Wam kolorowych snów i udanej niedzieli!
 
Witam niedzielnie
Wczoraj miło spedzilismy wieczór, kino zaliczone
Aga śliczna jest twoja córcia i przpiękne włoski ma
Daria mysliciel uroczy, jak sobie radzisz???
Tasha trzymam kciuki za szybki powrót Soni do zdrowia, dobrze że macie osobno sale
lola Flora nic sie nie martw, ja w ostatniej ciązy tez brałam te leki co Ty plus mase innych, chyba koło 17 na dobe,i leżałam plackiem od 7 miesiąca do końca ciąży, strasznie sie bałam o małego, ze mu te leki zaszkodzą, a powiem Ci, że jest tak silny i rewelacyjnie sie rozwija, ma 7 miesięcy już biega za rece, na 5 misięcy siadał podnosząc się na łokciach, i podziwiam Cie za to, że nie chcesz znac płci dziecka az do porodu, bo ja z Tych niecierpliwych jestem i na pewno bym nie wytrzymała
Zycze Wam wszystkim miłej i rodzinnej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
640aea24001c10284b49ba36

Dzień Dobry Niedzielnie:))))))

Myślalam ze dłużej dziś pośpię ale małż nad ranem wrócił i mnie obudził, potem juz sie turlałam z boku na bok...:(
Za oknem słonko ale ziumb!!!! Czuć jesień..no i wiatrzysko od mamy do nas przyszło:))))))

Lora Flora
Witaj, bo jeszcze nie mialam okazji:)
Szacun za cierpliwość..ja bym pewnie nie wytrzymała:))))
No i zycze córci...zdrowej i ślicznej:))))

Mama
Wstawaj na kawkę..puki expres odpalony:)

Ewcik
Kochana z Ciebie babaczka...
Ja kiedyś mialam isc rodzic z siostrą ale nie dojechałam:(

Patrysiu, Andziak, Magda
Jak się czujecie?

Daria,
A jak u Ciebie nocka?
Colinek grzecznie spi?
 
witam porannie!
Moje dziecko dziś od rana kaszle i nie przechodzi, więc cebulka w ruch, bo ja po prostu nie mam co z nią zrobić i musi do przedszkola iść jutro:(( nasmarowałam ją maścią rozgrzewającą, ale się martwię, bo jak mam ją dychrającą do przedszkola dać:-(
Ewcik: gratuluję kolezance, a z ciebie dobra kobieta!
magda: zrobiłam sałatkę mamy - pycha:) życzę żeby podróż nie była na próżno i żeby auto się spodobało i było idealne:)
lola flora: kciuki za wymarzoną dziewczynkę, a w ogóle to cierpliwa babka jesteś - ja to bym nie wytrzymała do porodu nie wiedzieć - nawet jakby trzecia miała być dziewczyna czy chłopak, to najważniejsze, że zdrowe:)
noemi: &&& żeby się udało
marzycielka: ciężko powiedzieć czemu cię kłuje teraz po lewej - a testy owulacyjne robiłaś?
czarodziejka: mnie niestety też pospać nie dano więc kawkę poproszę - ale u mnie Miśka wstaje w weekend najpóźniej o 7:30 - to i tak godzinę później niż w tygodniu musi wstać do przedszkola:-(ehh - gdzie się podziały czasy, że spałą do 9-10 rano...
kate, piranha, magda, martucha i inne dziewczyny - dziękuję w imieniu mojej córy - sama bym chciała mieć takie włosy jak ona, bo mam proste druty, ale prawda niestety taka, że w jej wieku tez miałam loki, więc pewnie się nie utrzymają :confused2:

miłej niedzieli dziewczynki!
 
witam sie i ja ..pospałam do 9...

Agagsm a która robiłas sałatkę ??? fajnie,że i Tobie smakowała ;))
miłej niedzieli ;)


Magda z uk dzięki ...
na to licze ,że jak wyeliminowałam pewne produkty a zastąpiłam innymi to mi wejdzie w nawyk i waga się utrzyma ..
a zaraz zacznę latać po urzędach to pewnie bardziej poleci:-p
pogłaskac brzusio i ukochać babeczki małe ;)


Kate witaj kochana i Ty ;))
udało się wyjść ???

Czarodziejka expres pewnie juz ostygł cio ??:sorry:


Noemi hej ;) tempkę masz w sam raz ..najważniejsze ,że nie spada poniżej linii pomoniczej---> nie masz sie co martwić ..
jak progesteron będzie bardziej wytwarzany to i tempka ruszy :tak:



siadam do sniadanka...
miłego dnia---> u nas słonko od rana ,ale zimnooo..
 
Hello!

Noemi, często tempka w pierwszych 4 dniach leniwie wzrasta, progesteron rośnie stopniowo aż do połowy FL a poza tym w fazie lutealnej wzrastają też estrogeny (które razem z progesteronem przygotowują endometrium do implantacji) a one obniżają tempkę, wzrost estradiolu przed owulką i potem w FL fajnie obrazuje ten wykres:

800px-Estradiol_during_menstrual_cycle.png


Tak więc tempka pewnie niebawem podskoczy wyżej, trzymam kciuki!

Krzysiu wczoraj wypowiedział najdłuższe w swoim życiu zdanie ;-), zawsze jak czegoś nie chce to mówi "to nie", wczoraj nie chciał żebym wyszła z pokoju i powiedział "mama iść to nie" :-D ...na razie w stylu "Kali mówić, Kali jeść" ale mnie to strasznie cieszy ;-)
 
Dzien dobry
c015.gif


....pisze trzeci raz, jak mnie znowu wywali to sie.....
wczoraj powiedzialam co myslalam, walek chwycilam i nie...poleglam. Mala zabralam na tenisa, a jak wrocilysmy to prysznic, panini i razem do lozka. Ogladalysmy bajeczke...( nie wiem czy pamietacie, dawno temu w niedziele byla na dobranoc...Jackie i Nuka...o dwoch malych niedziwdkach). Ja kupilam wszystkie odcinki i zaczelam ogladac jeszcze raz z moja smerfetka. Bajka sie skonczyla i poszlysmy spac.

Czarodziejka ja tez nie pospalam, M zaczal sie bujac na dole a ja wszystko slyszlam, mimo iz na sile chcialam zasnac to sie nie udalo, tak wiec wbijam sie na kawke

Mama
gratuluje spadku wagi:biggrin2: Zycze wytrwalosci w dazeniu do celu

Daria
sliczniutki jest Colin. Buziaczki dla dzieciaczkow.

Martucha
.... u nas schabowe to najlepiej jakby codziennie byly...
hehehhe, u mnie tez!!!!! Trzymam mocno kciuki aby z tych lesnych igraszkow pojawilo sie male cudo:tak:

Lola flora witaj, uklon w twoja strone za cierpliwosc. Ja bym nie wytrzymala do porodu.

Tasha ciesze sie, ze masz ta mozliwosc bycia na sali tylko z Sonia. Zycze duzo zdrowka i szybkiego powrotu do domku

Marzycielko &&&&&&& za cykl i za fasolke

Ewcik
jestes wspaniala kolezanka. Mam nadzieje ze juz wkrotce twoja kolezanka bedzie szykowala sie i odliczalam dni do wejscia na sale porodowa z toba. Jak synek w przedszkolu????

Magda dziekuje i mam nadzieje ze to M przetrawi. U nas wczoraj tez byl cudowny dzionek, ale wieczor brrrrr zimny. Zalaczylam ogrzewanie, a dzis szaro i pochmurno...pewnie na deszcz. A jak zacznie padac, to bedzie padalo, padalo...

Kate wow....super, ze mialas mily wieczor. Takie wieczorki tez nam sie naleza:biggrin2::tak:

Neomi nie martw sie tempka, kazda ma inny wykres i inna temp. Trzymam kciuki za owocny cykl

Piranha
mam nadzieje, ze nocka minela dobrze. Dzieciaczki pospaly a ty jestes wyspana i wypoczeta. Buzka dla Kaji i " zolwik" dla Krzysia

Patrysia, Patrysiak, Miss Bella, Czarna.
... co u was dziewczyny????

Andzia jak samopoczucie???? Jak chlopcy????

Axari
jak twoja ksiezniczka????

Kinga milej niedzieli:biggrin2:

Martika mam nadzieje, ze u Ciebie jest lepiej. Posylam wielka ilosc buziaczkow. Wracaj tutaj:tak:

Truskafffka przeczytalam, ze urodzinki byly super, no i prezent sie podobal. Ekstra

Natusia duzo zdrowka:biggrin2:

Nullka a gdzie ty jestes?????

Agagsm wspolczuje chorobska. Ja dla mojej smerfetki robie " napoj ksiezniczki". Tak naprawde to przepis mojej babci....zawsze pomaga. Rano nie ma sladu po przeziebieniu.
0.5 szkl cieplej wody+ lyzeczka miodu+ sok malinowy+ sok z cyryny+kilka kropli alkoholu ( w kazdym syropku jest spirytus, tak wiec nie zaszkodzi). POdaje malej do wypicia, pozniej do wyrka i nockja zaliczona. To jest rozgrzewajace.

Dziewczynki zycze milej niedzieli
 
reklama
hej , jestem czytam , z pisaniem gorzej ...
mam chyba jakieś przesilenie jesienne bo nic mi się nie chce , ten tydzień do d..py był stale jakieś sprzeczki i kłótnie , oby już to nie wróciło ...
dziewczyny trochę podziębione , katar i chrypka . w pracy wyscig szczurów , zwyczajnie mam dość
starania są ale jakoś bez przekonania , nie wiem czy coś z tego będzie
pozdrawiam wszystkie , bedzie mnie więcej jak się trochę odbije od tego dna , na którym teraz jestem
buziaki , dzięki za pamięc o mnie
 
Do góry