reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM
mama również gratuluję spadku wagi i biznesu...jak będę w Poznaniu u przyjaciółki postaram się Ciebie odwiedzić...hehehe...nie opędzisz się od nas klientek z BB:-D
natusia zdrówka życzę, oj znam ten ból zatowy, a próbowałaś może tabletki ziołowe Sinupret, jak dla mnie były rewelacyjnie, super rozrzedzały katar i zmniejszały ból zatok, bo katar spływał rewelacyjnie. polecam.
martucha wspaniała przygoda leśna,,,też pamiętam podobne harce w naszej starej terenóweczce, ale kiedy to było...;-)
teraz to ciężko się wybrać na takie wojaże przy naszej trójcy:-D
u nas też zimno, 10 stopni teraz, a w dodatku wiatr bardzo silny wieje, prawdziwa jesień nastała!

ja mam ciężką noc za sobą, wydawać by się mogło, że wczoraj pożegnałam wszelkie katary i kaszle w domu, a wieczorem moja Zocha jak dostała ataku to z godzinę się biedulka męczyła, odrywało się jej wszystko na przemian z suchym kaszlem, podałam soczek ciepły malinowy, nasmarowałam, jeszcze tantum verde do gardełka, poklepałam po pleckach i jakoś przeszło, ale za to o 5.30. obudziła się i mam ubieraj....:szok:
Emilkę w nocy bolał brzuszek,,,raz chyba biegunkę miała...
tylko Kasia spała spokojnie, nawet jej kaszel Zosi nie obudził.
jeszcze mam dwa psy koło domku i jedna suczka dawała pół nocy czadu, wstawałam uciszałam,,,o zgrozo, od 2giej ciągle co godzinę pobudki i łeb mi pękał.
ale kawka postawiła na nogi.
patrysia kciuki za szybki poród, oby się już zaczął na dniach bo wiem jak Ci ciężko, moja szwagierka ma termin na 24tego i też czeka w domku, bo już by chciała, będzie mieć drugą córeczkę.
miłego dnia Wam życzę kochane,,,lecę domek ogarnąć.:-)
 
reklama
Ilaczek dziekuję kochana :)))
i wiesz co ????

ja się wcale nie będę od Was opędzać :-D:-D

zdrówka dla dziewczynek ..takie noce wyczerpują ..mam nadzieję ,że dzisiejsza noc przyniesie spokojny sen ..


pranie rozwieszone...podłoga schnie
w domu pachnie frezją bo "odpaliłam" kominek :-) ten gdzie się leje olejki zapachowe i wode a na dół świeczuszkę ..
jak się wypali to zapodam jabłko-cynamon :)
 
Mama ja mam 170 i waga 58-59. Także 5 pierwsza jest :-)

Natusia zdrowia życzę dla was.

Iliaczek dla twoich córeczek rownież zdrowka. Oby im szybko przeszło.

Mama a o tym nadgarstku to nie wiedziałam. Ciekawe ;-)

Natusia zaczęłam znowu lykac witaminki, staram sie pilnować dietę, a resztę zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :-)
 
mama
a jak sobie radzisz z odmawianiem słodyczy?


Martuchaa nie radzę sobie hahahahahahaaaa jak mam ochotę to zjem mały kawałek bo inaczej .....
ale najgorzej jest przed @ i wtedy nie walcze z tym tylko podjadam ...:sorry2:

i nie ma mowy ---> nie wygonimy Cię ...co masz mieć czyściej niż my :-p


Marzycielka no to mnie zmotywowałaś
też będę miała 5 z przodu :)))) apromys :-D


Kinga cześć zalatana ..



Tomi kosi ogród ..pewnie to już ostatnie koszenie ...:sorry2:
 
Martuchaa no idź ,idź sprzątać ...
ja juz mam ogarniete to raz po raz odświeżam stronkę i klikam :-p

nie wiem czemu tak jest z tym słodkim przed @ ..normalnie wciągu cyklu to owoce wystarcza ,ale przed @ musi byc czekolada,trufle i inne...


kurka trza się brac za obiad ...faktycznie czas popyla:baffled:
 
Natusiu, kochana dziekuje :-********* ja tez za ciebie dede trzymac &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dziewczyny wy mi tu nic nie mowcie o slodyczach bo mi lekarz powiedzial ze dla dobra mojej twarzy to zebym unikala czekolady :wściekła/y:to dopiero mordega dla mnie :szok: ja tez z tych co przed @ czekolada sie objadam :-D a teraz? szperam po pulkach i szukam czegos zastepczego :dry:

ale po wakacjach tez czuje ze mi przybylo tu i uwdzie wiec moze brak, jak dla mnie, wiekszosci slodyczy dobrze mi zrobi.
a, i nawet sobie zakupilam slodzik zeby nie uzywac cukru :-D a on chyba dobry przy planowaniu dziewczynki :happy2: dobrze pamietam?

Kinga taki blog to super sprawa i napewno bede zagladala co tam naskrobalas ;-)

to ja zmykam robic dalsze porzadki ;-)
 
dobry:)
Ale wy to laski jesteście:) ja też mam 170 cm ale 6 z przodu;P
Marzycielka: ja też nie powinnam jeścć słodyczy, ale przed @ to masakra - nie dałabym rady;)
ilaczek: zdrówka dla twojej małej - u nas co tydzień w piątek jest katar przyniesiony z przedszkola, szybka kuracja i w poniedziałek znowu idzie bez...i tak leci trzeci tydzień...ehh przedszkole
mama: no waga ci ładnie zleciała, ja mam tyle ile ty przed zgubieniem, może też się poodchudzam, bo nie będe tu pasowała;P
magda: fajnie, że udało się znaleźć w sałatce ten smak, a teraz mi narobiłaś smaka na tą brokułową sałatkę, że taka dobra i chyba zrobię sobie zaraz:-D
martucha: z tych leśnych wypraw to chyba coś będzie;))) nieźle - nam też w aucie się zdarzało, ale dużo mniejszym niż terenowe, więc trochę kombinacji to wymagało hahah Dzięki za miłe słowa pod adresem Miśki - dla ciebie zatem wersja full mojej córy po uczesaniu:-D:-D:-D
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/mis3g.jpg/][IMG=http://imageshack.us/a/img703/8789/mis3g.jpg][/IMG]
[/URL]
 
reklama
jestem ..poszlismy po obiedzie na długiiii spacer ..
własnie wrócilismy i co ?? zaczęło padać
to nam sie udało :)) piesio wylatany,załatwiony,dzieci też trochę się energii pozbyły..
czas na kawę .


Agagsm dzięki ...
przestań,jakie nie będziesz pasowała...
jakbyś miała 4 z przodu to byś nie pasowała bo byśmy Cię "zjadły" hhahahahaaaa


Pirania ???????????????????

Magda z uk??????????????? :)) zostaw tą sałatkę :))

Axarai jak tam sobie radzicie ??

Daria ????????

Patrysiak!!!! pokaż się :)


miłego popołudnia a jedzącym obiadki ---> smacznego:)
 
Do góry