reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

aga ależ masz śliczną dziewczynkę, a włoski, przecudne.
ja mam 161cm i 5 z przodu:-Dale niedaleko do 6 i ciągle walczę, w lipcu miałam 61kg, rezygnacja ze słodyczy i więcej ruchu, to chyba podstawa, żadne inne diety u mnie nie działały i nie działają.

mama u nas zaczęło kropić. kurde pogoda wstrętna się zrobiła.
skoro rezygnujemy ze słodyczy to idę zjeść jeszcze moją ciepłą szarlotkę...hehehehe...to tak po @ jeszcze;-)
a w ogóle dzisiaj zaczęłam znowu mieć śluz brunatny, nawet jednorazowo plamienie w śluzie...ech...ciekawe o co chodzi?
 
reklama
.....wpadam do was na mala chwileczke aby odreagowac moje napiecie " elektryczne". Ja zaraz wyjde z siebie.
Rano pobudka, szybka kawa i na godz. 9 rano basen smerfetki. Mial wozic ja M no ale ..... kurcze kolejny tydzien i kolejne ale..... Pozniej pranie ( dobrze, ze sloneczko jest na dworze i pogoda dopisuje), teraz juz mnie czeka prasowanie no i ...obiad. Dzis wujek Mc Donald nie serwuje... tak wiec Ja....w kuchni przy garach :wściekła/y:. Moj M zapisal core na " zuchy" mial ja wozic w piatki popoludniu i co.... ja bo on po pracy zmeczony. Dzis mnie poinformowal ze od srody mala zaczyna tenis....pomyslalam super, ona gra z nami w tenisa tak wiec rewelka. Nawet sie ucieszylam do momentu.... musisz ja wozic bo to bedzie po szkole a ja w pracy..... no nie szlak mnie trafia:wściekła/y::angry:. Tlumacze mu ze ja tez zaczelam prace, ok na pol etatu... od pon. do czwartku no ale ja mam jeszcze dom, lekcje, obiad i zakupy. Odpowiedz mojego M....dziewczyno ja rozumiem ze chcesz byc w pracy, no ale moze lepiej zebys byla nadal w domku.... przeciez ty zarobisz tylko na waciki kosmetyczne i kosmetyki:-). Jest masakra !!!!! Jestem pewna ze dzis
u075.gif
uzyje i to pewnie z kilka razy....

Dziewczyny czy wy tez tak macie???? Matkooooo ja nie poznaje tego faceta????? Diabel w niego wstapil
 
Hello!

Mama, ano pospałam tyci dłużej bo Krzysiu z M śpi dłużej jak w dniach pn-pt więc przy okazji nie obudził tak wcześnie Kai ;-) WOW, gratuluję spadku, działasz mobilizująco i chyba za siebie też się wezmę :-D ...ja to niestety niziołek przy Was bo tylko 164 cm.

Noemi, betę najlepiej robić minimum 3 dni po implantacji a implantacja może nastąpić od 5 do 12 dpo, ja bym robiła betę gdy na teście 10 mIU/ml wyjdzie cień kreski.

Martucha
, Kaja nie spała poza domem ale to nie będzie problem, gorzej z Krzysiem bo on też nigdy nie spał poza domem :-D a ma już swoje przyzwyczajenia ;-), zobaczymy jak to będzie. Hehehe, jak Krzysiu się rozgada to Kaja już w ogóle nie pośpi ...teraz śpi koło M w innym pokoju i nieźle jej to idzie, jak widać potrzebuje spokoju i ciszy oraz obecności kogoś obok a ciężko mi jej to wszystko zapewnić gdy M jest w pracy.

Andziak, dzięki, mam nadzieję, że tak właśnie będzie! Jak się czujesz?

Patrysia, a próbujesz różne przyspieszacze porodu? ...pewnie tak, trzymam kciuki by Marcelek nareszcie zapragnął się przeprowadzić na drugą stronę brzucha.

natusia
, no szok jak długo Ciebie męczy to choróbsko, mam nadzieję, że od jutra będzie już z górki i szybko wyzdrowiejesz.

ilaczek, oby kolejne nocki były spokojne i przespane! Dużo zdrówka dla córeczek!

Marzycielko
, słodziki zakwaszają i nie zmniejszają absorpcji wapnia jak cukier, są więc wskazane przy planowaniu córeczki :tak: ...no ale nie są zbyt zdrowe niestety.

Aga, ale przepiękna jest Twoja Michalinka (uwielbiam to imię i bardzo do niej pasuje bo jest takie anielskie w brzmieniu a ona wygląda jak mały aniołek z tymi blond loczkami :-))!

Kasia, ale pięknie tempka podskoczyła, a nie mówiłam? :-) Faceci sobie nie zdają sprawy jak bardzo męczące jest zajmowanie się dziećmi i domem, mój nieraz dawał mi do zrozumienia, że on jest bardziej zmęczony bo z pracy wrócił ale jak zostaje sam z dziećmi 10 minut to ledwo radę daje ;-)
 
Czarodziejka ja też chce to sushi:sorry2: a ile wydałaś na cały zestaw? coś oprócz produktów spoż. też trzeba kupować? np. tą matę co się zwija?
?
Martusia
są takie gotowe zestawy do sushi, w nich masz i matę i ryż i sosy, nori...jedynie musisz dodatki kupic czyli rybę, ogorka, avokado..no wiesz to czym chcesz "nadziać" Sushi:)
Wyglada o tak:
Zestaw_do_sushi,2519.jpg

WITAM:)

Ja za wiele nie popisze bo moje mysli to tylko aby rodzic a nie rodze wybaczcie...
Patrysiu
Jestem z Tobą całym sercem, Pamietam jak "trudna" jest ta koncówka ciąży..i jeszcze wszyscy pytają..dlaczego jeszcze nie urodziłaś!!!
3 maj sie...
ps?: masz telefon do któjes z nas????

Tasha , jestem z Wami;***

U nas tak sobie, ja w kiepskiej formie-głowa od rana mi pęka, katar zatokowy,kaszel i brzuch rzez @ gorzej być nie może...(a tyyyle do zrobienia w domu;/) , a mały w nocy dostał katarku i okropnie spał.....
Jeszcze po miód chcę jechać-mamy z pasieki prosto jest niezastąpiony!
Buziaki;****
Natusia
Kurcze ale Was trzyma...jeszcze teraz synek...
Zdrówka dla Was...


.....:wściekła/y::angry:. Tlumacze mu ze ja tez zaczelam prace, ok na pol etatu... od pon. do czwartku no ale ja mam jeszcze dom, lekcje, obiad i zakupy. Odpowiedz mojego M....dziewczyno ja rozumiem ze chcesz byc w pracy, no ale moze lepiej zebys byla nadal w domku.... przeciez ty zarobisz tylko na waciki kosmetyczne i kosmetyki:-). Jest masakra !!!!! Jestem pewna ze dzis
u075.gif
uzyje i to pewnie z kilka razy....

Dziewczyny czy wy tez tak macie???? Matkooooo ja nie poznaje tego faceta????? Diabel w niego wstapil
Moj mąż podobnie uwaza ze ja nie musze wcale wracac do pracy a nwet lepiej zebym byla w domu bo bym wozila dzieci, zakupy itp.
Nigdy sie na to nie zgodze, nie mam zamiaru stać sie kura i niewolnicą...
Nawet gdybym miala tylkp na waciki zarabiac nie zrezygnowala bym ze swojej pracy..
Faceci inaczej na to patrzą..
Co do zrzucania na siebie obowiązkow..moj w domu nie robi prawie nic...
ale zabiera dzieci w rozne miejsca gdzie sie "powsciekają" a ja mam czas posprzątac itp.
Poza tym małż potrafi sam pojechac z dziecmi w gory czy inne odlegle miejsce.
Chociaz przyznaje ze odkąd mam auto- wykorzystuje to...dziś przyznal ze nie pamieta kiedy byl na zakupach:))))


No wlasnie a ja niedawno wróciłam, bylam najpierw w realu po zakupy a potem w galerii, kupilam sobie spodnie....i chcialam jakąs kurtke ale nic mi nie wpadło..
No nic to ide prańsko wstawiac

Buziaki
 
noooo...u nas tak laje ,że aż sygnał z satelity zanikł i nie mamy tv...grad wali ..matko jaka dynamika w pogodzie ....
dobrze,że spacer zaliczylismy bo teraz to masakra pogodowa...a wiejeeee..


Martuchaa ciesze się ,że Wam smakowało:))
ja baaardzo lubię robić te klopsy w sosie koperkowo-chrzanowym ;)
i dla dzieci są fajne bo takie na raz do buziaka :)


Pirania dziekuję :)) pewnie ,że możesz się przyłączyc do naszego grupowego zrzucania kilosów ;))
fajnie ,że dłużej pospaliście :tak:



Kasia no to masz przeboje z chłopem ...ścierom Go :-p

albo puść focha
no przecież musi mieć jakieś obowiązki związane z dzieckiem ...helołłł..

życzę Ci załatwienia sytuacji jak trza...
 
Dziewczyny dziekuje !!!!!

Piranha licze na to ze z tej tempki cos wyjdzie a jak nie wyjdzie to tez super. Dzis po dwoch tygodniach oczekiwania listonosz przyniosl mi alka seltzer gold i potas:-). Poki co to wcinam folic 4x, wit B comp i dupka 2x. Zobaczymy co z tego wyjdzie;-)

Martucha
...Może on zazdrosny jest że dostałaś tą pracę :) faceci czasami mają dziwne fazy
sorry2.gif
.....hmmmm pomysle nad tym, kurcze ale to chyba nie to... bo ja nawet w domku makijaz mam, wloski ulozone....hmmmm. A moze fakt zazdrosc... kurcze ale po co mi tyle obowiazkow???? Szlak.....

Czarodziejka
....Nawet gdybym miala tylkp na waciki zarabiac nie zrezygnowala bym ze swojej pracy..
dziekuje!!!!!!! Masz racje, ja tez mam w " nosie" to ile zarobie. Dla mnie liczy sie fakt ze jestem w innym towarzystwie, robie cos co nigdy w zyciu nie robilam i .... jest mi czasami smutno i ciezko na widok nie ktorych dzieciaczkow....no ale pewna pielegniarka powiedziala mi, ze jak chcem zostac to mam sie wziasc w garsc, prace zostwaiac w pracy a po zyc rodzina, moze sie uda.
Zawsze to ekstra kasa na waciki kosmetyczne :-)

Mama
...Kasia no to masz przeboje z chłopem ...ścierom Go
p.gif
.... ja to zalatwie dzis ...walkiem... a pozniej go bede molestowala a na koniec mu pokaze
r070.gif
. No chyba ze polegne????
 
Martuchaa no ja tylko gotowane lub duszone czy pieczone robię ..smażę tylko naleśniki czy racuchy ,ale to na teflonie

Kasia możesz jeszcze zrobić Mu awanturę az Ci tchu zabraknie :-D:-D:-D
 
witam wszystkich :)
pisalam juz dzis raz ale co chwile mi neta rozłączało;/
mama gratuluje wlasnego biznesu niema jak na swoim;p
ciezko mi was nadrobic bo nie mam kiedy bo nadia troche robi sie zazdrosna i krzykiem próbuje zwrócić na siebie uwage. maly bardzo dlugo na piersi siedzi ;/ ale jak moja mama juz pojedzie to nie bede karmic bo nie bede miala czasu przy nadii bo on potrafi siedziec nawet po 2 godziny;/
my chrzciny mamy 20 pazdziernika :) problem byl z meza urlopem;/ a do polski jade 13 :)
czy jakas nowa dziewczyna zaciazyla?
widze ze patrysia jeszcze nie urodzila ...
a tu jeszcze maly mysliciel ;pZobacz załącznik 501448Zobacz załącznik 501449
 
Daria cześć i dzięki ;))
mam nadzieje ,że biznes wypali :):)
nie,nie ---> sprostowanie ! ja wierzę ,że wypali ,nie może być inaczej :-)

a mysliciel meeega uroczy ;):)


Martucha ode mnie hahahahaaaa..
ja nawet jak bitki schabowe robię to podsmażam na teflonie z każdej str po minutce,żeby ściąć mięsko i potem przekładam do rondelka ,zalewam wode i się duszą na wolnym ogniu ,potem zagęszczam sos tak jak Ci dziś pisałam i gotowe..
każde mięsko możesz tak zrobić ..ostatnio tak zrazy robiłam ...

ja też musze dbać o Toma bo Jego tata zmarł na serce w wieku 46 lat!!! a Tom skończył 40...
tak więc nie ma ,że ja jem zdrowiej ....wszyscy jemy:)


powiem Ci ,że nie pamiętam kiedy miałam klasycznego schabowego ....:-p
 
reklama
Witam wszystkie mamusie obecne i przyszłe. Od tygodnia staram się przeczytać wszystkie posty, ale nie ma szans. Postanowiłam więc się przyłączyć jeśli w ogóle mnie przyjmiecie. Obecnie jestem w 33 tygodniu ciąży. Mam już 2 synków, a teraz nie wiem kto u mnie zamieszkał. Chociaż po dwójce chłopaków jakoś nie wydaje mi się, żebym mogła mieć córeczkę. Chodziłam na monitoring cyklu i ten w którym zaciążyłam, pani ginekolog powiedziała, że jest bezowulacyjny. Byłam w ogromnym szoku bo myślałam, że cykl mi się ciągnie ze względu na zaburzenia hormonalne a tam sobie ktoś już wił gniazdko.
 
Do góry