reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hejka dziewczyny, działałam:tak: Piranha, szczerze to marzy mi sie córecza:-), ale najważniejsze zeby było zdrowe. Nie mierze ph, śluzu nie mam jescze płodnego. Od ponad dwóch miesiecy stosuje diete, a suplementy łykam gdzieś od miesiaca,
 
Hallo Kochane!
My mieliśmy nieplanowany wyjazd do Polski (te tysiąc kilometrów w jedną stronę to masakra) i wykorzystałam okazję i wepchnęłam się na USG do mojego doktorka prywatnego. Adolina jest nadal dziewczynką, zdrowiutka, waży 628 g i ma 22 cm:) Lekarz rewelacyjny, wszystko obmierzył, wytłumaczył, sprawdził, no szok po prostu. Malutka leży pośladkowo, i wytykała nam język:)
Przycinający internet doprowadzi mnie do szału, ale jeszcze trochę wytrzymam, od 6 czerwca mamy mieć stałe łącze, i będę mogła z Wami normalnie popisać:) i wtedy wstawię zdjęcia Adolinki.
Trzymam kciuki za Dwie Kreseczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i przesyłam mnóstwo różowych fluidków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam serdecznie!!!!
 
Ostatnia edycja:
hejka

jestem jestem, żyję ;)
po prostu poniedziałki mam ciężkie w pracy (odwrotnie do Mamy:-D) a potem padam na mój piękny pysk... ;p

Ewcik a jak u ciebie z cyklem? który dzień?
miłego picia ziółek :) ja teraz ostatni cykl jadę na ziółkach na ow, potem muszę przerwę zrobić
na szyjce totalnie się nie znam, nie umiem sobie wygmerać :-D
nie załapałam się niestety na zdjęcia ehhh
Tasha teraz będziesz mieć córę, ale sen może dotyczył trzeciej ciąży:-D
ja miałam lepszy sen...urodziła się córa...tyle że to moja mama ją urodziła:-p
Mama szalejesz w pracy? :-p
Kinga no i dziergamy dalej ;) podobnie cykl nam teraz wyskoczył :) powodzenia :)
Noemi &&&&&& za jutrzejszy monitoring ;)
Andziak dobra wiadomość :) mam nadzieję że pod opieką specjalisty szybko uda się pomóc synkowi i wszystko wróci do normy
Misia z tą pozytywną energią musi się udać :) trzymam kciuki :)
miłej zabawy i wzruszeń na festynie :)
Kate mam nadzieję że u ciebie już lepiej, oby was już żadne choróbska nie męczyły
Natusia jejku koszmarne przeżycia, współczuję, zdrówka dla małego.
i za pracę trzymam kciuki
MissBella tak to już jest, że wyniki w ciąży lecą na łeb na szyję, ale jesteś pod dobrą opieką swojego lekarza, będzie dobrze :)
Piranha ale pech z tą szafą, współczuję nerwów
za to kosz cudny :)
no i 37 tygodni za Tobą, łał.. ;p
axarai super wieści...no poza tym netem nieszczęsnym hehe na szczęście 6 czerwiec już tuż tuż ;)

pozdrawiam dziewczyny :) miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry wszystkim:biggrin2:
ale duzo tu do nadrobieniaZobacz załącznik 469432
przez te upaly nie mam czasu czytac bo nadia chce ciagle sie kapacZobacz załącznik 469433
a u nas do wczoraj bylo wolne to bylismy w holandii u moje sostry i tak ciagle cos ;/
badanie nie bylo zle bo dostalam sok porzeczkowy i bardziej to bylo kwase niz slodkie;p nie to co to nie dobre w polsce;/
ja dzis mialam ten test na glukoze i od razu mi zrobili KTG niestety usg nie mialam;/

a kto teraz bedzie testowal ? trzymam kciuki
 
Witam :-)
Piranha koszyk super cudny, na pewno córci będzie w nim wygodnie. Ja też bym chętnie w tym różu poszalała, może się kiedyś doczekam i ja.
Mama ogród fajny, w moim stylu ja dopiero urządzam ale ja mam wielki i muszę jakiś logiczny plan wymyśleć:-) a i podoba mi się twoja fryzurka i kolor, suuuper.
Patrysia a ty faktycznie nie wyglądasz na mamusie trójeczki
Andziak dobrze że z synkiem powoli się wyjaśnia i wszystko idzie w dobrym kierunku

Pozdrawiam
 
Czesc Kochane

Ciezko Was nadrobic! Wysiadlo mi kompletnie gardlo, jestem od wczoraj na L4 (mam wiec chwile zeby poczytac, ale i tak nie nadrobie wszystkiego...).

Widze ze Piranha zaliczylas drobne problemy z kurierem i telefonem (aj, ja mialam ciezka skleroze w ciazy!). Na szczescie to przeciez nic, wazne ze jestes na koncowce i bedziesz miec upragniona core :)

Anemia w ciazy rzczywiscie czesta, nie ma co sie przejmowac Misiabella. Dostaniesz suplementy i bedzie dobrze

Kochane, czy moglybyscie mi polecic jakies suplementy "dziewczynkowe"? Kupilam i magnez i zurawine, ale okazalo sie, ze malo tam i magnezu i zurawiny. Chcemy zaczac starac sie w polowie czerwca, wiec czasu malo... Nie bedzie go na pewno wystarczajaco, zeby bylo te 6 tyg diety. Trudno. Jest sezon na owoce. Slyszalam ze cytrusy sa "chlopczykowe", a wiecie jak tam inne owoce np sezonowe? (truskawki, arbuzy?). Kazda strona internetowa podaje inne dane

Zycze Wam milego dnia!!
 
cześć Kochane. Wpadłam na chwilę powiedzieć, że wróciłam z wakacji, było super, jak dla mnie trochę za krótko. Upałów nie było cały czas, z czego bardzo sie cieszyłam. Za to bylismy przed sezonem i cała plaża była nasza. Ja, podobnie jak Czarodziejka kocham Włochy. W zeszłym roku bylismy w Toskanii a teraz troche się bałam tak daleko więc wynajelismy domek kilkadziesiąt kilometrów od Wenecji. Na dzień mamy moi mężczyźni zaprosili mnie na lody i pizzę właśnie do Wenecji. Mój Tomek chciał mi nawet zafundować przejażdżkę gondolą ale ja uwazam, że nie stać nas na takie szaleństwa. Na razie pobieżnie przejrzałam co u Was a teraz idę czytać dokładnie. Odezwę się jutro. Bardzo za wami tęskniłam!
 
dziekuje dziewczyny w imieniu Bartka.Axari a ty jakie mialas ph? wiesz bo ty staralas sie niedlugo przed owul. Ja z kuba staralam sie prawie 3 dni przed owul. ale to nie wystarczylo.
 
reklama
Kinga no i dziergamy dalej ;) podobnie cykl nam teraz wyskoczył :) powodzenia :)
dziekuje kochana i wzajemnie! &&&& ;)
Niech ci się tak już czyści ładnie bo widzę że chcica męczy! :-D działajcie działajcie... ja czekam jeszcze trochę.
Ale na wyjeździe to bedziemy jak króliki kopulować :rofl2:
 
Do góry