reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

heloł ,heloł :)) pójdzcie w me ramiona
hahahahahahaaaa

witam się po pracy:)) koleżanka zrobiła mi dzis znów rzęsy i mam piękne i gęste i przedłużone-a co:-D


Truskaffka no w końcu jestes ;)
no ja szaleję w pracy-taaaaaa:sorry::laugh2:
teraz komunie były i ludzie wycykani z kasy wiec ruch mały ,ale już niedługo wypłaty to sie ruszy..




Dziewczyny co ja przezyłam ... ;(((((((((((
Mały poszedł na bajki, wchodze a on śpi... mysle ok.... za chwile sie budzi z płaczem, ale takim , że nie mógł sie uspokoić, mówi że go głowka i oczko boli i ryk... Mierze no i już 38st (przypomne, że po połud. bylismy u lek.) , Ja już od siebie , szybko dzwonie do lekarza-oczywiscie M nie ma...;// Lek.stwierdza zapalenie ucha zewnetrzego, powiekszone migdały z nalotem ropnym , przekrwione oczka...kolejny antybiotyk i innych leków... 100zł za wizyte. Tata jech do apteki tam stówka pewnie mało bedzie, a za 14dni do laryngologa bo mały jakby "zatkany"caly jest. I ten kaszel-jak nie minie to pdejrzewa krztusiec- czy na to sie ejszcze choruje???przeciez byl szczepiony??? No a wtedy czeka nas wizyta w szpitalu;(((
Jestem załamana...CO ZA DZIEN;((((((((((

Przepraszam Was, ale musialam się wyżalić bo już psychicznie wysiadam przez te dołki;(((((((((


Natusia masakra ..mam nadzieję ,że obejdzie się bez szpitala-&&&&&
ale Mały musi już być wymęczony tymi chorobami:baffled:


Pirania && za bilans 2latka i resztę dzisiejszych spraw..
a z telefonem współczuję:sorry:


Agulek dziękuję za komplementy:)


Martika co tam u Ciebie na froncie??

Pierogatka jak Ania???
pisać jak sobie radzisz:))

Kate witaj kochana :)


Patrysiak miło ,że wakacje udane :)
tęskniłas mówisz;)) ja jak dłużej nie wchodzę na bb do Was to też tęsknię:-p


Galu gdzie jesteś ???????????????????



pozdrawiam wszystkie babki ..

Ewcik!!! no mogłas trochę dłużej zostawić foty-ja nie widziałam:sorry:
 
reklama
hej Babeczki... Dziekuję Wam Wszystkim za słowa otuchy;*** Nie wiem co bym BEZ WAS zrobiła... ;************

U nas tak sobie, jeszcze wieczorem jak mały płakał niefortunnie wzięłam go na ręce i coś mi przeskoczyło w plecach także czuję się fatalnie dzisiaj...
Mały w nocy spał spokojnie, ale ma całe lewe oczko zawiane i rope, napuchło mi. Wydaje mi się, że to przez ta cholern,a wycieczke-bo od kilku dni mały narzekał na ból główki....
Oby mu wszystko minęło bo On i Ja juz sił nie mamy;(((
A inhalacje robimy z Pulmicortu, do uszka krople, Antybiotyk, osłonowe plus dziś świetlik do oczka.... Oszaleć można...

Piranha, co za pech ;//// Ja też ostatnio wszytsko gubie tzn dobrze pochowam;)))

Mama, ale Ci dobrze, tez bym chciała w pracy tak pięknieć;))

Kate, czyli jak sie ma umowe pwiedzmy do konca sierpnia a sie do tego czasu zajdzie w ciąże to sie az do konca macierzynskiego dostaje płacone? hmm ciekawe ciekawe...;))

Axari, czekamy na usg Adusi;*** Super, że się odezwałas;))

Patrysiak, ale super miałaś wyjazd!!!;)) Tylko pozazdrościć odpoczynku no i takich chłopaków;**
kciatka, agulek, Daria, Truskaffcia smerfetka, misia, patrysia
* :****************

Martika, Gal , Czarodziejko i reszta zalogi???????????????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kaarinka, przytulam mocno! Z tego co opisujesz to prawdopodobnie masz sporo podniesioną prolaktynę i Castagnus może sobie z tym nie poradzić (możesz też przez to tracić ciąże gdyż prolaktyna obniża progesteron) :-(. Chyba faktycznie lepiej zrobić badania i w razie wysokiego wyniku zawalczyć z prolaktyną jakimiś silniejszymi lekami. Co do odblokowania karty to niestety bez kodu PUK nie ma szans (ja mam Simplusa), zamówiłam już starter z nowym numerem.

Smerfetka, no to działaj dziś bez ani chwili namysłu :-), trzymam kciuki!

Axarai, super, że do nas zajrzałaś, czekam na fotkę córeczki!

Agulek, no pewnie, że się doczekasz!

Kociatka, ja łykałam ten preparat Calcium Citrate 100tabl WZMACNIA STRUKTURE KOSCI (2382923960) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (zawiera już i wapń i magnez), brałam 2 tabletki dziennie. Z owoców można jeść podobno truskawki i maliny :-)

Patrysiak, super, że wakacje udane i że odpoczęłaś, należało Ci się po tych wszystkich stresach!

Mama, dzięki kochana, musisz wyglądać bosko! Z bilansu wyszły nici, powiedzieli mi, że lekarka jest na urlopie, szkoda tylko, że nie wspomnieli mi o tym w czwartek jak rejestrowałam Krzysia na bilans dwulatka (a M specjalnie wziął dziś urlop). Umówiłam go za tydzień we wtorek ale wtedy też idę na wizytę do szpitala i nie wiem czy zdążę. Jak już będę mieć nowy numer to nie omieszkam Ci go podać :-)

Gal, wracaj do nas!

Czarodziejko, co u Ciebie?

Natusia, oby ta lawina chorobowych pechów nareszcie opuściła i Ciebie i Twojego synka.

Nie śmiejcie się :-D ale dziś znów zaczęła mnie męczyć ta "Kaja", strasznie mi się to imię podoba i stwierdziłam, że zrobię zatem losowanie, wypadło na Kaję :-D więc może po prostu dam na drugie Alicja hehehe ;-) Uciekam rozpakować kosz dla córeczki! :-)
 
Piranha, czekamy wiec na fotki kosza dla córeczki?:) Super ale Wam zazdoszcze tych coreczek....:********

Próbuję się dodzwonić prywatnie do laryngologa-musze isc za 2 tyg z malym i nikt nie odbiera od godz, albo zajete i znowu pewnie lekko stówka pójdzie...;//
 
Nastusia tak jeżeli masz umowe do konca sierpnia i w tym czasie pojdzisz na l4 to do konca macierzynskiego masz płatne 100 % tyle co na umowie tylko nie mozesz w l4 miec ani jednego dnia przerwy, na wychowawczy już nie mozesz isc
 
kate, DZIEKUJĘ!;*** ale znająć zycie i tak się nie uda zajść w ciążę, umowy nie przedłuża i będzie d.....pa ;/// Ale co zrobic, zycie...

A jak chłopcy?:) Jak TY sie czujesz?
 
nasustia Olaf - 2 latek jest juz zdrowy i obeszło sie bez antybiotyku ale go wymeczyło z Alanem mam isc jutro do lekarza i zobaczymy co dalej a ja juz troche lepiej ale strasznie sie pochorowałam i niestety ja biore antybiotyk. Ja antybiotyków unikam jak tylko moge, Olaf na szczescie miał tylko raz w zyciu a Alan nie miał i mam nadzieje ze jutro mu nie przepisze
 
Dziewczyny, kosz jest boski i według mnie na żywo jeszcze ładniejszy jak na zdjęciach :-) Plusem tego kosza jest to, że jego otulina chroniąca dziecko przed bokami kosza jest gruba i mięciutka (w innych koszach jest to cieniutki materiał przez który czuć strukturę kosza). Tasha, wymiar wewnętrzny to około 70x40 cm (zmierzę potem dokładniej jak zdejmę folię z kosza), całkiem spory ten kosz a jak cudownie się buja na tych płozach :-) (mam na razie stojak OBaby z płozami bujającymi na boki).
 
reklama
Do góry