reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pirania-juz dziękuję za nowy numer;-)
a z tym bilansem to wiesz co:baffled:to babki nie wiedziały ,że lekarza nie bedzie..ehhh


Kate-&&& żeby antybiotyk nie był potrzebny:tak:



ja już po prysznic ,leżę na kanapie..dzieci bajkę oglądają i zaraz spać.
a ja mam jutro miły dzień....WYPŁATĘ:-D
 
reklama
Mama, ale Ci dobrze;)))))))))) hihi

A ja siedzę nad papierzyskami Nie nawidze tego;// jak można byc księgowa?:-DDla mnie to meczarnia... ;)

Kate, nieraz bez antybiotyków sie nietstey nie obejdzie....oby jutro się udało!!!;&&&&&
A wiesz jak to jest , jak sie bardzo chce to nici no ale zobaczymy....
 
Hej Dziewczyny!!

Piranha najpierw do Ciebie ja też miałam taką sytuacje z tel i poszłam do pkt obsługi klienta z telefonem i kartą i odblokowali mi karte, przysłali nowu puk i tyle także nie musisz zmieniać nr tel...

Ja dzisiaj zaobserowałam śluz płodny przy podcieraniu, zrobię wieczorkiem test i zobaczymy...jutro monitoring biorę bromka to zobaczymy czy coś się dzieje w kierunku owu, a jak nie to liczę na clo, może spełni się moje marzenie o bliźniakach:-) tylko z ginek muszę pogadać żebym jakoś normalnie dostała miesiączkę w czerwcu...

Piranha a dzień pozytywnego testu to jest dzień przed owu więc na dziewczynkę przed owu to dlaczego pytałaś się czy zależy bardzo na płci czy nie?

A wiecie co jeszcze rozmawiałam z koleżanką(ma parkę) i mówię, że marzy mi się dziewczynka, a ona opowiadała o swojej znajomej że już 3 syn i płakała jak się dowiedziała i ona tego nie rozumie bo jej to obojętne było itd. Ja na to, że rozumiem tą znajomą i że mi chyba (na pewno, jej już nie chciałam mówic) też by mi było przykro jakby moje marzenie sie nie spełniło o posiadaniu córki. Mam nauczkę, żeby się nie odzywać ale ja jakoś ostatnio o niczym innym nie chcę gadać jak tylko o dzieciach już muszę zajść w ciążę, bo bzika dostaję:):-)
 
Test owu negatywny....jutro zagadam do gina bo ja nie będę czekać na nie wiadomo co niech daje clo zanim zablokuję się psychicznie:-(
 
Piranha dzieki:*
a prolaktyne w ktorym dc zrobić?2-6 dc? bo już nie pamietam..no nic, zobaczymy. narazie wziełam dziś castagnus, zrobie badania i jak bedzie faktycznie wysoki to bedzie trzeba zamienic na coś innego, mocniejszego.
Noemi ma racje, tez mi sie wydaje że jest mozliwość odblokowania karty przez biuro obsługi klienta (bratowa niedawno miała taką sytuacje w plusie)
Kaja piekne imię!!strasznie mi sie podoba, też gdyby urodziła mi sie córeczka mocno bym sie zastanawiała nad Kaja:tak: zreszta Filip miał byc ewentualna Kaja:-D
mama ja czekam na piekny dzien czwartek:-D męża wypłata:-)
Noemi mi też testy wychodziły negatywne a owu była-potwierdzona monitoringiem:tak: więc może nie wszystko stracone?
 
witam się kobietki!!!!

mamo05
Ty jak zwykle kochana o mnie pamiętasz mimo iż rzadko się udzielam
u nas wszystko w porządku...Ania słodziak....buzia się jej nie zamyka
albo gada, albo się chichra....no jest przesłodka...takie pogodne dziecko
mało śpi w dzień, ale jest bezproblemowa (nie płacze w ogóle, leży sobie a to na macie a to na leżaczku i gada gada i gada), za to noce przesypia całe
baby już śpią to mam czas na forum :-):-):-):-)...no jeszcze czeka na mnie stos garów, ale co tam:-D:-D:-D

Piranha kosz przecudny....teraz to będziesz mieć prawdziwą księżniczkę
Kaja śliczne imię

kate18 jak się synio miewa?? jak ze spaniem, jedzeniem??
aaaaaaaaa i dzięki za obliczenia, teraz to mogę się brać za płodzenie chłopa
bo mam kawe na ławe:-D:-D:-D
wracaj kochana szybko o zdrowia, ja miałam ostatnio zapalenie pęcherza
jessssssssssssso jaki ból....nie obeszło sie bez antybiotyku

przesyłam dla wszystkich potrzebujących magicznie działające fluidki

monico co tam u Was jak Zuzinka??
 
Pierogatka-no ba..pewnie,że pamietam o Tobie :))
ukochać mewę śmieszkę Annę :)
a i Basię proszę utulić ;)

Aneczka jak Ninka??????????

Beatka jak u Ciebie???????????????????

Czarodziejka babko kochana co to tak mało Cię ?? z bratem męża gorzej??:-(

Noemi walcz!!!!
i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za bliźniaki :))))

Karina- no to do czwartku już niedaleko :))




ja wypiłam piwko i zostałam pokonana:-D:-Dwięc zachowując resztki godności pójdę na górę (póki jeszcze mogę hahahahaa) i grzecznie zasnę :)
 
Noemi, podobno inaczej jest jak ma się telefon na umowę (abonament) a inaczej jak na kartę ...no chyba, że coś źle doczytałam :-) Podobno w przypadku karty trzeba mieć zarejestrowany numer (a ja nie rejestrowałam) by w BOK'u podali mi PUK. Można też zapłacić za duplikat karty SIM ale nie chce mi się już biegać po punktach obsługi klienta :-), zamówiłam zatem przez internet nowy starter Simplusa i jak do mnie dotrze to biorę się za zmianę numeru. Co do staranek przed owulką to przy planowaniu córki zalecane jest niby 2-3 dni przed (a dzień pozytywnego testu daje już tylko dzień przed), ja jednak wierzę w to, że jeśli się zadba o dietę, odpowiednie suplementy, niskie pH i brak śluzu płodnego to odstęp od owulacji nie ma znaczenia (ja o córkę starałam się właśnie w dniu pozytywnego testu, było to około 24h przed owulacją). Myślę, że CLO to bardzo dobry pomysł :tak: i trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!

kaarinka, mówi się, że w przypadku prolaktyny to obojętnie w którym dniu cyklu ją sprawdzamy ale często zalecane jest sprawdzenie w fazie lutealnej gdyż podobno wtedy prolaktyna jest trochę wyższa. Dzięki kochana, będzie Kaja i już zdania nie zmieniam :-), też mi się szalenie podoba to imię, jest proste, krótkie, ładnie brzmi, nie jest staromodne a jednocześnie nie jest też cudaczne :-)

Pierogatko, dzięki, teraz już wiem, że będzie Kaja na 200% :-) Ja też mam imię na K więc M się śmieje, że będzie Ku Klux Klan ;-) Ale bym chciała by moja córeczka miała charakterek Twojej Anii, Krzysiu nie dość, że mało spał, ciężko zasypiał, szybko i łatwo się wybudzał to jeszcze dużo płakał, było naprawdę ciężko.
 
reklama
Pirania , ufff to fajnie że Kaja :-D To teraz będzie spokojne dzieciątko zobaczysz :)

Ja już po komunii , wszystko przebiegło bez problemowo , wracam do żywych :zawstydzona/y:

Mama , zmroziło mnie jak czytałam o zdarzeniu z autem , współczuje przeżyć . Jak dobrze że nic gorszego się nie stało .
Pozdrowienia dla chłopczykowych staraczek : Pirogatka , Martika , Ilaczek :) i całej "różowej" ekipy
 
Do góry