reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Daria fajnie ze z dzidzią wsio ok, a chłopaczki też fajne, zobaczysz, jeszcze będzie to synio mamuni:-)

A mnie tak bolą cycki że zaraz zwariuje, mam nadzieję że to nie przez tę wit b. Ja już układam powolutku plan na ten cykl:-D
 
Daria gratulacje:-) będziesz szczęśliwą mamusią posiadającą parkę:-) a w 3 dziecko jakoś męża wrobisz;p bo pamiętam, że pisałaś że chciałabyś dziewczynkę bo wtedy M chciałby 3 dziecko;p mogłabyś napisać jak wyglądały staranka, brałaś suplementy w tym czasie?Stosowałaś sylk?

Dziewczyny proszę o poradę w moim temacie....zauważyłam, że moje ostatnie 2 cykle miały po 48 i 49 dni
 
Daria - gratuluję zdrowej dzidzi!!! i przynajmniej już wiadomo kto tam mieszka:tak:
Noemi - ja bym działała, bo jestem w gorącej wodzie kąpana i szkoda by mi było cyklu, ale to ja...
Patrysia - to jutro od rana trzymamy za Ciebie!!!
Agulek - planuj strategię!!! i działaj, niech babeczka z tego będzie!!!
 
babki moje ...---> nie wiem jak to zrobić...testować chciałam w sobotę w dzień terminu @...
ale już w piatek koło 16.00 jedziemy do mojej rodzinki i bedziemy tam do niedzieli...
i nie wiem czy testować w piątek.......czy to nie za wcześnie bedzie...owu miałam w niedzielę wiec dzis mam 9dpo w piątek będzie 12dpo...
bo przecież u mamy nie będę biegac rano z kubeczkiem:sorry2:

chyba ,że wogóle nie zrobię testu i poczekam co bedzie...
nie wiem sama...
widok I krechy miły nie jest i jak mam sikac w piątek i potem z takim humorem jechać to :blink::baffled:


co radzicie ???

Daria gratki ,bedzie zatem Brajan :)) czekamy na fotki:)

Noemi a może od połowy cyklu bierz dupka przez 10 dni i po odstawieniu dostaniesz @ szybciej niz te 49dni bo to masaaakrycznie długo...
i ja był odpuściła za 2 cyle i dupkiem je skróciła...ale to ja bym tam zrobiła....


Patrysia* no to akurat wrócę z pracy a Ty wrócisz z wieściami z usg-&&&


Cza-ro-dziej-ka!!!! kochana wszystko dobrze u Cię???



ja jakas tak w nerwach i bez humoru ...sama nie wiem czemu:baffled:
 
Tasha mi ostatnio mój instynkt macierzyński spać nie daje a zauważyłam że owu mam ok 20 dc dopiero bo ja mam takie długie to znów mi czerwiec przepadnie na działania....teraz mam też testy owu więc powinnam wszystko wiedzieć a przypomnisz mi jak Ty starałaś się o dziewczynkę?
 
reklama
Do góry