reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mi sie wydaje ze tak jest ze z gory wszystko zaplanowane i tym co sie udaje przy tym wszystkim to akurat jak bog zdecydowal ze corka to corka a my myslimy ze dieta ..albo cos innego;p a kosmo tez sie starala i tez ma synka to chyba jednak z gory decyzja :) no niby syn ta lakarka mowila ze to fiutel tylko ciagle pepowina zaslaniala;p dlatego narazie nie kupuje nic do synka bo musze byc pewna;p bo ona mowi tu glowka i w tym samy miejscu fiutek dziwne to bylo ale zdjecie mam jutro pokaze jak sterczy antenka;p
 
reklama
daria gratuluje!!!!! :-) Ty szczesliwa posiadaczko parki!!!:tak::tak::tak:
no i to wlasnie kolejny dowod ze nie mozna do konca zaplanowac plci.
pamietacie jak Wam pisalam ze rozmawialam z chlopakiem ktory u nas remontowal i on powiedzial ze zona pracuje w szpitalu i w zaplanowaniu 3 dziecka "pomagali" chyba wszyscy lekarze i specjalisci w tamtym szpitalu;-) :-Doni mieli juz 2 corki i pragneli synka. zastosowali wszelkie mozliwe sposoby i CORKA! :baffled:
tak samo opowiadala mi szwagierka mojej siostry cioecznej, ktora ma synka w wieku mojego syna i ona powiedziala ze jej kolezanka tez zrobila wszystko co w jej mocy zeby splodzic corke i niesety sie nie udalo...
dlatego trez uwazam ze to WOla Boza...

no i wlasnie z tego powodu wiem ze bede bala sie sprobowac 3 raz....

mama a ja bym z tesowaniem poczekala az wrocisz:tak::tak:
 
Noemi-suplementy bierz cały czas...
a dupkiem skrócisz sobie cykl i to bedzie na + dla Ciebie ..
wstawiałam kiedys info ,że za krótkie cykle są złe bo jajeczko nieodpowiednio dojrzewa ,za szybko pęka i lipa
a za długie tez są nie halo bo jajeczko jest niewartościowe i cos tam jeszcze i też lipa-najlepsze cykle dla staraczki to 28-30 dni...
tak ,żeby faza lutealna czyli ta po owu trwała od 12 do 16dni -wtedy jest szansa ,że zapłodnione jajeczko zagnieździ się dobrze w macicy...

a jeśli nie skrócisz sobie cyklu to kurcze bedzie walka z wiatrakai w poszukiwaniu owu...


Kosmo dzięki :) chyba tak zrobię....
 
Ostatnia edycja:
Mama ale jak zablokuje 2 cykle to będą pieknę i odpowiednio długie, ale jak już zacznę się starać to znów powrócą moje 49 dniowe bez dupka. Przepraszam, że tak Cię męczę ale muszę się o wszystko podpytać :sorry2:
 
mama , zrobiłabym test po powrocie do domu na spokojnie , co się odwlecze to nie uciecze :) &&& zeby się udało
tasha , Sonia bardzo ładnie
samana , to super że dziewuszka ! gratuluje
daria , a tobie to normalnie zazdraszczam :)
gal ,&&&& za II kreski oczywiście
 
Mama-mi test wyszedł w 24dc. ale lepiej zaczekaj.:tak:
Kosmo-masz świetą rację,ze tak powiem niestety :-(bo chęć planowania w tym momencie u mnie spadła do zera :-(
 
Mama nie gniewaj si, e tak si dopytuję, ale nie wiem co mają mi dać te 2 zablokowane cykle prócz więcej czasu na branie suplementów bo i tak jak znów odstawię dupka to wrócą 49dniowe cykle
 
reklama
czesc dziewczyny
nie było mnie chwile a tu tyle nowości!
daria gratulacje! super, ze bedzie parka, dobrze zrozumialam, ze chcialaś dziewczynkę?
piranha gdzie sie podziewasz nasz ekspercie?
mama ja bym zrobiła test od razu............
noemi chyba nie jestem w temacie, proszę powiedz o co chodzi z ta kapusta i fioletem;)
w jakiej formie maz przyjmowal korzen lukrecji i jakie to ma działanie? a sudafed dlugo trzeba brać? a sylk mozna w aprece kupic? jakis lubrykant np durexu też może być? ale Cie zasypałam pytaniami ;) wszytsko przez to ze jestem poczatkująca i ciagle jakies nowe rzeczy, a kapusta to juz zupelnie rozlozyla mnie na łopatki, umieram z ciekawości;)
 
Do góry