reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziekuje zobaczymy czy okresli i czy ta beta ph kalendarz chinski soda i obraczka sie sprawdza.A i owul/ po nowiu..Mysle ze po bo jak 18 .02 szyjka byla jeszcze nisko twarda to owul. byla po 21.02
 
reklama
Piranha @ powinna mnie nawiedzić we wtorek 15.05 .
Tylko u mnie w aptekach nie ma tych czulszych testów, wiec zrobic mogę zwykły.
 
wow Piranha - to Ty byłas nieźle naszprycowana tymi zakwaszającymi rzeczami :-)
Bardzo Ci gratuluje Córci i chylę czoła przy rewelacyjnym zaplanowaniu płci.

moja dieta była zupełnie nieświadoma :-), ja ogólnie jem dużo nabiału, kefirów, nie lubię wędlin, zimniaków, mięsa. W poprzednim m-cu królował snikers :-), więc czekolada i orzechy dostarczałam na bieżąco.
Poza tym łykałam jedynie Lacibios Femina, Prenatal (został mi w apteczce i chciałam wykorzystać zanim upłynie termin ważności) i kwas foliowy. No i myłam się Lactacyd Femina z ph 3,5. No i to tyle :/
seks 3 dni przed owu i przerywany 10 h po owu

a do zakwaszania męża mogę doliczyć tylko codzienne piwo :-)

zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie :-)
dziś odbieram drugą Bete i lecę do gina sprawdzić, czy wszystko ok się zaczęło.
 
aguska a czemu się mąż boi? rozmawialiscie... ? ach z tymi facetami czasami ciężko jest no...

ja to mam pecha...
ale nie poddam się i znajde endokrynologa. to moja misja :cool2:
 
Ja to jestem na siebie zla :/ bo mezowi przeszlo i znowu chce dzialac, a ja od 27 nie bralam zadnych suplementow i zrezygnowalam z diety. Z jednej strony brak wiesiolka i oleju lnianego odbil sie dobrze na organizmie, bo odntowalam wczoraj i dzis sluz o konsystencji bialka, ktorego nie bylo widu ani slychu jak bralam od ponad 6 miesiecy wiesiolek i olej lniany. Do tego nie mierzylam tempki od 3 dni wrocilam ale chyba ot tak by bylo (bo tu podroz, tu odpoczynek, tu cos tam ;) ) no i wczoraj byl spadek, dzis tempa skoczyla o 0,2. Wiec pewnei owulka byla, jest... a ja zawalilam ... i nie wiem czy dzialac ,czy nie... bo to ostatnia szansa na syna... tzn te trzecie dziecko ma byc ostatnim ;-)
 
Kinga no baaa jasne że znajdziesz, powodzenia ;)
Agulek wiem jak czekanie na rozwój wydarzeń jest dobijające, zajmij się czymś żeby czas szyciej leciał i żebyś nie myślała 24h o ciąży ;)
trzymam kciukii :)
Piranha no szykuj szykuj rzeczy dla córci i siebie, ostatnie cztery tygodnie ..jak to zleciało ...
Andziak zamieniam się w kciuki ;)
Marko super wam się udało :) to najważniejsze, a teraz zaciskamy kciuki żeby córa w brzuchu rosła :)
Martika atakuj męża!!! wielkiego rozkosznego orgazmu życzę i synka :)

no i więcej nie pamiętam...sorki...tyram tyram tyram:szok:
Miłego Dnia!
 
Ostatnia edycja:
Truskaffka nie ma u mnie tragedii co ma byc to i tak będzie, zastanawiam się tylko kiedy ewentualnie robić, ale poczekam do wtorku nie będzie to zrobie i tak na wiele nie liczę.
Andziak a takie sny dobrze wróżą, mi się śniła córeczka a wyszedł synek.
 
reklama
Do góry