reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Andziak, będzie spoko, Zosia będzie a ty jeszcze będziesz szczęsliwa ze gumka pękła.Swoja drogą to wspóczuje ci stresiora, na samą myśl o usg i poznaniu płci mam ciary, nie wyobrażam sobie jak to przetrzymać bez stresu. Nakladaj na siebie coś różowego tak jak dziewczyny mówią zjedz czekoladę i jakoś bedzie.

Test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ o ile wcześniej nie przyjdzie no nie?
Pewnie u mnie nici z tego bo uzyłam rephresh przed a on jest gęsty, więc...... ale nadzieja dalej we mnie tli się .
 
reklama
hej dziewczyny

andziak &&&& zacisniete za córeczke

ja mam dzis owu bo śluz mi sei zmienił ale maz sie do mnie tyka weic w tym miesiacu nic nie bedzie
on chyba sie boi 2 dziecka tak jak pisała pirania

miłego dna dzieczynki zycze
lece obiadek robic i na spacerek
potem do was zajrze
normalnie terz wcinam jogurty jak opentana
czy to dobrze jak planuje córke?
 
reklama
marko, według mnie spore szanse na córcię :tak:, a jak było z dietą przed zajściem u Ciebie? Po owulacji tak w okolicy 12 godzin po śluz gęstnieje a pH spada więc starania w tym czasie to bardzo skuteczna metoda na zaplanowanie córeczki :-) Co do moich staranek to były 2 dni i 1 dzień przed owulacją, przed starankami stosowałam kwaśny lubrykant o nazwie Sylk, minimum 12h (wcześniej nie wiem bo spałam ;-)) przed owulką nie miałam śluzu płodnego, było go mało i był gęsty oraz lepki, pH było na pewno niskie. Przez jakieś 3 miesiące przed starankami stosowałam dietę bogatą w Ca i Mg a ubogą w K i Na, łykałam witaminę C 1000 mg dziennie, B6 100 mg dziennie, cytrynian wapnia 600 mg dziennie i magnez 300 mg dziennie, mój M nieświadomie zakwaszał się piwkiem i colą :-D, piwo też podnosi u mężczyzn estrogen a obniża testosteron, łykał witaminę C 1000 mg dziennie, codziennie brał gorące prysznice. Oczywiście starania były bez orgazmu ...i to tyle chyba :-)

Kinga, ale pech faktycznie, kciuki by udało się jak najszybciej umówić do innego endokrynologa!

tasha
, mój Roan Marita ma duże pompowane koła i super sobie radzi na nierównościach terenu ale ciężko go niestety jedną ręką prowadzić (jest ciężki i nie ma skrętnych kół). Fajne są te wózki BabyActive, spodobał mi się model Elipso bo strasznie mało waży ...nie stać mnie jednak niestety. Co do czapeczek to kupię jedną taką po kąpieli i 2-3 na spacerki :-) Kurka, chyba trzeba się wziąć w garść i zrobić porządną listę czego mi brakuje. Co do dupka to nie podnosi tempki i nie jest wykrywany w badaniu krwi gdyż to nie jest progesteron jak w lutce ale dydrogesteron - syntetyczny odpowiednik progesteronu.

agulek, kiedy masz termin @?

Mama
, 19 maj musi być szczęśliwy gdyż mam wtedy wizytę i urządzam urodzinki (18 maja kończy 2 latka) Krzysiowi :-)

Andziak
, od 17:30 zamieniam się w jedne wielkie kciuki!

aguska
, jogurty jak najbardziej! :tak:

natusia, piękny skok tempki!
 
Ostatnia edycja:
Do góry