reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie dziewczynki :-)

Dawno mnie nie bylo, ale sroda sprzatalam domek, czwartek pieklam no i rodzinka...ale juz po Komunii. Mala szczesliwa, pogoda jakos sie utrzymala choc bez sloneczka. Niedziela szybko zleciala a w poniedzialek wrocili do domku. A ja... przed komunia sprzatalam a po komunii to dopiero...ale juz jestem. Poczytalam, nadrobilam zaleglosci i wracam juz do zycia codziennego. Jeszcze pogoda mnie dobija no bo caly czas deszcz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dido sliczniutka coreczka :-):-):-)

Mama bardzo, ale to bardzo mocno 3mam kciuki

Pozdrawiam bardzo mocno wszsytkie dziewczyny i sle duze buziaczki
Trzymam kciuki za staranka i II kreseczki na testach
:-):-):-)
 
Andziak- czyli jutro możesz dowiedzieć się płci?

Kasia- i wzjemnie pozdrowionka, dzisiaj o Tobie myślałam, ale wiedziałąm, że przecież komunia była:)
 
Ostatnia edycja:
Piranha może zastanów się jeszcze nad cc.Ja miałam cc a drugie sn naprawdę polecam no chyba że masz taką barierę po przypadkach swoich znajomych.Ja bardzo chciałam URODZIĆ .Mimo bólu to najpiękniejsza chwila w moim życiu.Cesarka dla mnie to trauma.Ale ile kobiet tyle opini,obyś była zadowolona.
 
Andziak no to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejsze badanie ;)))

Czarna,Pierogatka,Pirania,Gal,Agulek,Natusia,Czarodziejka I RESZTA BABECZEK
bardzo!!! dziękuję za wsparcie:tak:
nie wiem co mi sie porobiło,że klikam na DZIĘKI a nie pokazuje...
w każdy razie DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE.


Pirania kochana czy Ty sie orientujesz ile dni po owu utrzymuje się płyn w zatoce daglasa???
gdyby te niedzielne działania były takie jak w czwartek czy piątek to bym nogami przebierała ...a tak to sie wkurzam ,że nie działaliśmy jeszcze wieczorem..
no nic-pozostaje nadzieja i wiara!!


Gal-wiesz..nawet powiedziałam gince ,że po takim czasie starań to i bliźniaki na klatę przyjmę ,żeby się w końcu udało:tak:
a Ty kochana kiedy masz termin @??ja mam w sobotę 19 maja .


Kasia uk,Martika,Merylin-Wam również pieknie dziękuję:))

Martika &&&&&&&&&&&&&&&&& za działania !!! :):)
 
Ostatnia edycja:
....poczytalam o waszych starankach, a ja... odpuscilam w tym cyklu wszystko, doslownie:-)
testy owul schowalam bardzo gleboko, wit B tez odpuscilam na ten cykl. Odpuscilam wszystko, no poza bzyku-bzyk, choc dzis 10dc i jeszcze nic nie bylo, no ale rodzinka, zmeczenie i jakos tak mi sie nie chcialo. Na koniec maja jade do PL tak wiec mam nadzieje na wizyte u gin, ja juz nie wiem o co prosic.. o dupka, o clo....
 
Mama05- ano jakoś po 19 maja, ale zobaczymy co będzie... A Ty owu miałaś w niedzilę, a bierzesz już luteinę?
 
Gal, te wyniki progesteronu naprawdę nie są zbyt dobre (na wielu stronach piszą, że progesteron powinien wynosić powyżej 15 ng/ml a nawet natrafiłam na informację podaną przez lekarza, że powinien wynosić powyżej 20 ng/ml) i ja bym bez wahania wzięła dupka. Z tym łykaniem od 3 dnia wyższych temperatur to tyczy się to osób, które nie wiedzą kiedy była owulka (a tempka może rosnąć już 3 dni przed), dupka powinno się łykać od 2 dpo, ja bym brała od dziś gdyż progesteron odpowiada za ukrwienie macicy i sekrecyjną przemianę endometrium, musi więc podziałać w organizmie odpowiednio wcześnie przed implantacją by zarodek miał szansę się zagnieździć w śluzówce macicy. Ja na szczęście pierwszą cesarkę wspominam dość dobrze.

Tasha, ja właśnie głównie o dziecko się boję no i po 2 latach od CC poród SN grozi pęknięciem blizny, coś w tym musi być skoro w takim wypadku w szpitalu robią od razu i bez mrugnięcia okiem drugą CC. W tym prywatnym szpitalu w Bielsku, w którym ja chciałam rodzić (jestem tam umówiona na wizytę 22 maja ale nie wiem czy pojadę, trzeba się umawiać na wizytę tydzień przed terminem) cesarka wraz z całym pobytem tam kosztuje 270 zł.
 
reklama
dzień dobry:-)

kochane, wybaczcie, ale nie odpiszę każdej, mimo, że przeczytałam, bo syn mój mnie dziś wykończył.. zaczyna się to, co u piranii- klasyczny bunt dwulatka, z rzucaniem się na ziemię, patrzy mi prosto w oczy i próbuje lekko bić patrząc, na co sobie może pozwolić:no: szkoda gadać..

mamciaaaaaaaaaaaa ale cudowne wieści przynosisz!!!! wow wow wow!!! to teraz strasznie mocno trzymam kciuki /i tak wiem, że Ci się udało:tak:/&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

truskawcia za Ciebie też nieustająco &&&&&&&&&&&&&&&&& ja dziś wzięłam ostatniego Dupka i czekam na @. ziółka nadal żłopię /mimo, że w tym cyklu nie pomogły/, zamówiłam też B kompleks i żurawinę, bo mi się skończyły

gal kochana, no musi się nam udać, nie ma innej opcji:-) niepowodzenia są dołujące.. ale co nas nie zabije, to nas wzmocni, prawda??

miłego wieczorku, kochane
 
Do góry