reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal skoro miałas w ndz.po południu pozytywny test to do poniedziałku do wieczora powinna być owu..
a dupka bierzesz od dziś a dziś środa więc wszystko si...


ja zaraz sobie zapodam i idę spać..

Ewcik nie ma bata na bunt..potrzeba cierpliwości i przeczekać trza...
 
reklama
Natusia - ja globulkę wkładałam wieczorem po prysznicu jak kładłam się spać, a seksy różnie były, czasem godzinkę po zaaplikowaniu globulki, czasem trochę dłużej, raz były rano a globulkę miałam od wieczora...
Gal - prawdopodobnie owu miałaś w poniedziałek, czyli dziś byłoby 2 doby po owu, więc chyba idealnie, tak mi się przynajmniej wydaje
Andziak - to może jutro coś się wyjaśni i będziesz spokojniejsza, będę mocno ściskać &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Zosię
Pirania - jakbym znalazła prywatną klinikę i poród za 270 zł to bym się długo nie zastanawiała... ale u mnie w 1 klinice 3900 a w 2 jeszcze nie znam szczegółów, jestem umówiona 18 maja, by zasięgnąć informacji, bo pani w rejestracji bardzo niejasno tłumaczyła a na końcu stwierdziła, że i tak o wszystkim decyduje dyrektor kliniki, więc najlepiej z nim rozmawiać i stąd to spotkanie 18 maja, ale nie nastawiam się zbytnio, myślę, że bardziej prawdopodobne będzie urodzenie dziecka w łódzkiej Matce Polce, gdzie znieczulają do porodów sn a poza tym mają znakomity specjalistyczny sprzęt najlepszy w Łodzi w razie nieprzewidzianych komplikacji...

powiem Wam dziewczyny, że chyba wolę bunt 15-latka niż 2-latka:-D
 
Mama, ale miło mi sie zrobiło, że o Mnie myslisz;)))) Ja tez juz żyć bez Was nie umiem;) działacie jak narkotyk hehe:))
Ty jesteś tak optymistyczną osóbka, że czekamy na Twoje IIkreseczki a potem na fluidki;***
A Aniołki kocham i uwielbiam.... Synek jest Moim Aniołeczkiem, który wg lekarzy jest cudem.... nigdy nie zapomne tego tekstu, że medycyna to nie matematyka.... zdarzają sie cuda:****

Ewcik, w przedszkolu Panie tez mówia, że mały je np.jak na obiad jest miesko i ziemniaczki musi cos zjec a tez uwielbia platki, jogurty, z owoców tylko jablka i banany....i tez prawie slodyczy nie widzi...ale on tez czesto choruje wiec nie ma apetytu....
A najlepszy jego tekst, że w przedszkolu Pani Kucharka mówi, żeby zjadł jeszcze troche to zje a w domu nie musi;)) no as mały;)
Ja mam coś dziwne przeczucie...od kilku dni bola mnie piersi-gdzie zawsze na owu bolały...boje sie ze ten spontan nabroił, a jakoś wpadki na forum ostatnio sa zarazliwe i sie troszke boje...nie ukrywam;///
 
tasha dziekuję Ci Kochana:**** Tak zrobie;)))

nullka, hallo co u Ciebie? odezwij sie:))

Dziewczyny, jak wstawiacie zdjecia, że widac je pod postem a nie np w załaczniku?
 
dziewczynki, mam jeszcze pytanie-pisałyście o branzoletkach, które się nosi, jeśli chce się dziewczynkę i one jakoś wpływają na jony-co to takiego, jaka cena i gdzie można kupić:-D
 
Dopiero teraz mam chwilkę, M wrócił do domu po 21 a Krzysiu już strasznie dokazywał.

merylin
, chyba jednak mam blokadę psychiczną i boję się o dziecko, gdyby nie to, że miałam CC to być może zdecydowałabym się na poród SN ze znieczuleniem w tym prywatnym szpitalu (tam od razu robią CC jak coś jest nie tak przy porodzie) ale teraz to boję się również pęknięcia blizny ...no bo czemu w tym wrocławskim szpitalu ma się 2 cesarkę z automatu, w szpitalach raczej nie robią cesarek bez wyraźnego powodu. No i ten bliznowiec, chcę się go pozbyć bo bardzo mi życie utrudnia - podrażnia go bielizna a od tego robi się bordowy i koszmarnie swędzi.

Ewcik, to u Twojego synka też się widzę zaczęło, obyśmy dały radę i zachowały cierpliwość :-) A mój to zupełnie odwrotnie - same mięcho by tylko wcinał, owoców niestety nie cierpli.

Mama, ja bym łykała lutkę. Co do płynu w zatoce Douglasa to podobno utrzymuje się dość krótko, do 24h po owulce ...czyżbyś zatem miała owulkę później? ...przecież to chyba niemożliwe skoro test i ból owulacyjny jasno wskazały moment owulacji. A może resztki płynu mogą być widoczne trochę dłużej, kurka, muszę doczytać. Jejku, ale się cieszę że tak radosne wieści dziś przyniosłaś z wizyty!

Gal, zobaczysz kochana, że nic złego się nie stanie :-) ...ja jestem pewna, że dupek pomoże Ci zobaczyć 2 kreski na teście i trzymam za to z całych sił kciuki!

natusia, podpytam jutro siostrę i zaraz zerknę na jej aukcje Allegro :-)

Andziak, będę jutro trzymać kciuki za Zosię!

Tasha, gdyby nie te 250 km to też ani chwili bym się nie wahała ...to znaczy byłam zdecydowana na 100% dopóki się nie dowiedziałam, że w jednym szpitalu we Wrocku CC robią z automatu jeśli wcześniej była już cesarka (sprawdzone, kilka dni temu rodziła tam koleżanka i potwierdza). A ceny za CC w klinikach faktycznie są strasznie wysokie zazwyczaj i te 270 zł to brzmi niemal nierealnie :-)
 
Ostatnia edycja:
tryskaffka ciesze się ze taka zadowolona jestes. porozmawiałaś z ginką i jest dobrze:) sprzęt padł i widocznie tak miało być:) trzymam kciuki za staranka wasze! abyś nad morzem juz głaskała brzuszek :tak:
mama no to zaszokuj nas za kilka dni z wiadomością że jesteś w ciąży!!!!!!! :) to by było! a bliźniaki uuulalalaaa :-D
ciesz się że masz dobre wyniki z tsh. U mnie widzisz bedzie leczenie...
 
kurcze, nie wiem co mi...ale moc odeszła, normalnie padam na pysk, oczy mi się zamykają...szok, jakby to ciało nie należało do mnie
eek.gif

także, sorki...tylko trochę poczytałam co u was...
embarrassed.gif


Dzięki dziewczyny...dziś miały być boboseksy...ale bez mocy nie da rady, zdobywanie plemników przełożone na jutro

Mama o jeeee bejbe...super wieści ...&&&&&& za II kreseczki :)
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....dostałam kartkę :-) dziękuję:-)
najlepszy był D... dorwał kartkę...przeczytał... "Kochana.." "Krzysiek" ...i do mnie z groźną miną żebym się tłumaczyła...musiałam mu nakopać do d... żeby się nauczył czytać:-D

Piranha tak sobie myślę...dziś biorę ostatnią tabletkę białą, owulka...zobaczymy czy będzie, coś tam na testach się dzieje, kreska ciemnieje, ale wciąż nie tak intensywna jak kontrolna. I tak sie zastanawiam, jutro zaczynam brać te szare tabletki, co z ziółkami? pić dalej na ow? przejść na drugą fazę? zrobić przerwę ?
Co myślisz?
 
reklama
Mama, znalazłam jeszcze takie cytaty:

"Płyn w zatoce Douglasa po owulacji utrzymuje się dosłownie kilka godzin do dwóch dni maksymalnie."

"Ja zrobiłam USG w trzeciej dobie po owulacji bo trafiłam z ostrymi bólami podbrzusza do lekarza, płyn był."

Tak więc chyba płyn miał prawo być jeszcze widoczny :tak:

Ewcik, te bransoletki są wykonane np. z turmalinu, który cały czas emituje jony ujemne no a duża ilość jonów ujemnych w naszym otoczeniu sprzyja poczęciu dziewczynki. Gal namierzyła jakiś fajny sklep internetowy z tymi bransoletkami, na pewno pomoże :-)
 
Do góry