reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Natusia - a może globulki lactovaginal? podobno ładnie zakwaszają i utrzymują ph na poziomie 4,0-4,5
Martika - witaj, wreszcie jesteś!!!
Daria - co u Ciebie???
Mama - Ty pewnie u ginki...
Pirania - jaki poród Ci się kroi, sn czy cc??? bo przy Krzysiu miałaś cc, a teraz co byś wolała?
 
reklama
Ostatnia edycja:
jestem po wizycie....
w sumie szczęśliwa:-D
mam dziś 17d.c.
po prawej!!!! stronie była owu bo jeszcze jest reszta płynu..
i po lewej tez wyglada jakby była:szok:
ginka powiedziała,że jest szansa na bliźniaki:sorry::eek:
tyle,że ....my działalismy tego 11 i 12d.c....tego 14d.c. w niedzielę rano nie liczę .....wyleciało:confused2:
i teraz pytanie czy te działania wystarczyły skoro jest resztka płynu...to znaczy ,że owu była w niedzielę czy np.wczoraj:eek:
a moje endo...............szok!!! 13mm:-)
takiego grubego w życiu nie miałam od czasu jak się staram i to jeszcze po clo -gdzie clo upośledza endometrium...


tak więc czekam na rozwój sytuacji...jeśli @ przyjdzie to mam już kolejną receptę na Clo..
powiedziała,że żadnego torbiela nie ma:-D


tak więc tyle u mnie ;))) dziękuję serdecznie za &&&&&
 
Andziak dziękuję :)
no jak ja bym chciała ,żeby była ciąża to nie muszę pisać :-D:-p

a Twoja dzidzia do której fotki pasuje z tego co wstawiłaś na Grudniu 2009??
 
Mama - no to wielkie gratki, że torbieli nie ma, za to owu jak się patrzy!!! no no bliźniaki:-), pisałam kiedyś, że jesteś stworzona do dzieci, bo serducho dla nich masz mega wielkie:tak:; szkoda tylko, że tego focha miałaś, bo może przytulanki byłyby bliżej owu, ale mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, miej kobieto te II kreseczki, bo zasługujesz na to jak mało kto!!!
Natusia - ja brałam codziennie jak tylko skończyła się @ do owu, a nawet kilka dni po owu też brałam, potem odstawiłam na wypadek ciąży, ale myślę, że w ulotce będzie napisane jak to stosować, od kiedy i do kiedy, albo może gina zapytać? bardziej nie pomogę, bo sama stosowałam globulki trochę na wariackich papierach:laugh2:, ale na szczęście udało się!!!
 
No byl taki wzgorek i cypelek wiec jak na obydwoch czyli 3 i z lewej i z prawj ale nie wiem w ktorym to tyg. bo na tej ilustracji nie pisze.No i na usg widzialam chwile bo dzidzia sie ruszala.zaluje ze nie kazalam mu wydrukowac
A co do ciazy na moim przykladzie wszystko jest mozliwe
 
Andziak - może zapisz się na genetyczne w 3d, ale jeszcze skonsultuj z tym lekarzem, do którego się zapiszesz, czy jest sens robienia 3d, ja też się tak zapisałam na usg połówkowe, ale lekarz mi odradził, bo wszystko było ładnie widać na zwykłym usg; ale może na tym etapie ciąży łatwiej byłoby określić płeć w 3d
 
reklama
Tasha-w pas się kłaniam za tak miłe słowa kochana...
dziękuję;)
no teraz żałuję ,że miałam tego focha ...ale cóż..poczekam jeszcze 10dni i sie okaże co i jak...
 
Do góry