reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga między mną, a moją siostrą jest osiem lat różnicy, z ty, że ona jest młodsza, i powiem, że my się nie dogadywałyśmy wcale:wściekła/y: Rodzice mi ją tylko podrzucali do pilnowania, i się strasznie wściekałam, bo ja z chłopakiem, a moja mama zabierz siostrę:szok: Teraz też mamy średni kontakt niestety:-(
Dlatego ja nie obarczam moich dzieci pilnowaniem rodzeństwa i koniec:-)
 
reklama
A ja sobie obejrzałam przed chwilą porodówkę i sobie popłakałam z leciutka,ile bym dała za to żeby wiedzieć czy się uda:-) Dziś koleżanki córka przyszła z taką maleńką 2 miesięczną dziewczynką boziuniu jaka cudna słodycz.
Mama a ty pewnie działasz, bo ani widu ani słychu:cool2:
Piranha czy możliwe że od tych witaminek kręci mi się w głowie ( oczywiście wina nie piłam ani piwa też)?
 
agulek, raczej nie powinno :-( i nic nie słyszałam o takich skutkach ubocznych (mnie za to strasznie bolała głowa po Castagnusie), ja się świetnie czułam a łykałam jeszcze więcej tableteczek jak Ty (był jeszcze koenzym Q10, L-karnityna i inne) :-)
 
Agulek ja też oglądam oglądam porodówkę, to chyba jakieś zboczenie jest:-) I te inne programy "jestem w ciąży i..." też :-) W tym programie porodówka taki klimat zrobią, ze normalnie człowiekowi się łza zakręci:tak:
MiSia no teraz to widać jak się Tobie udało:-) Wielkie Gratulacje!!!!!
 
To pewnie inny czort za to odpowiada. No nic przeżyjemy:-) a i miałam napisać, że wczoraj gdzieś przeczytałam, że duże dawki wit. c mogą zaburzać owulację:confused:ja już lepiej nic nie będę czytała bo zdurnieje całkiem.

axarai inne też oglądam jak mam chwile i męża nie ma bo on za to jak już jest, a rzadko razem jesteśmy, to ogląda tvn turbo.
 
Ostatnia edycja:
Kinga między mną, a moją siostrą jest osiem lat różnicy, z ty, że ona jest młodsza, i powiem, że my się nie dogadywałyśmy wcale:wściekła/y: Rodzice mi ją tylko podrzucali do pilnowania, i się strasznie wściekałam, bo ja z chłopakiem, a moja mama zabierz siostrę:szok: Teraz też mamy średni kontakt niestety:-(
Dlatego ja nie obarczam moich dzieci pilnowaniem rodzeństwa i koniec:-)
zgadzam się z Tobą.


Dobrej nocy
i do jutra:)
 
Kinga dobrej nocy i miłych snów;-)
Agulek :-)no popatrz, z nas się śmieją, ze my takie programy oglądamy, a sami widzę też tylko samochody i sport:-)
Dobranoc Wszystkim Miłych Snów, a Tym które robią teraz co nieco II za dwa tygodnie;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie,
alez dzisiaj ciemno i ponuro:baffled:

a mnie dzisiaj znowu snil sie sen ze wszystkie dookola znajomowe urodzily corki a ja synka:-p chcialbym napisac ze ze snami to zwykle jest odwrotnie ale te moje sny to nic innego jak efekt mojego myslenia;-)

wow, u mnie juz koniec 16 tygodnia:szok: kiedy to zlecialo????????
 
Do góry