reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama05, najlepiej pytać wprost :-) ...ja zresztą strasznie bezpośrednią osobą jestem i lubię rozmawiać wprost bez owijania w bawełnę :-D Orgazm podnosi pH więc faktycznie działanie Sylka może zostać trochę zniwelowane. A kiedyś przed CLO Twoje @ były dłuższe?
 
reklama
kurcye mam troche nadrabiania, ale nie dalam rady wejsc przez swieta, poza tym nie jestem u siebie, korzystam z komputera jak sie dorwe ;) al mam pytanie: czy ktores z was po diecie na konkretna plec i tych wszystkich suplementach sie cykle rozregulowaly?
pytam poniewaz wczesniej mialam jak w zegarku 29 dniowe cykle, a od kiedy zmienilam diete, zaczelam lykac te wiesiolki i inne cuda to co cykl to dluzszy :/ dzis u mnie 32 dc i cisza :/ @ brak, test negatywny...
 
Aneczka powinnam zrobić 3 miesięczna przerwę , ale postanowiłam że czekam na najbliższą @ a dziś mam 20 dzień po zabiegu, a potem przez 2 miesiące zakończe starania na 11dc jak załapie to super a jak nie to po tych 2 miesiącach ostro do roboty się weźmiemy :)
Raczej nie załapie bo mam dłuższe cykle ale po poronieniu mogło się wszystko poprzestawiać.
 
marti_ka, u mnie nigdy cykle nie miały idealnie równej długości, raz było to 28 dni, raz 29, czasem 30. Po witaminie B6 jednak skróciła mi się pierwsza faza a wydłużyła lutealna, cykl w którym zaszłam był jakiś pomieszany gdyż owulkę miałam dopiero w 18dc (wcześniej była zazwyczaj w 12-14 dc) ale pojęcia nie mam co mi tak poprzestawiało, niestety nigdy nie miałam @ jak w zegarku.

nullka, nie ma za co, cieszę się jeśli choć trochę pomogłam :biggrin2:
 
Pirania dzięki kochana-tak myślałam :) czyli jak by co to będzie przyjemnie mężowi a mi nie do końca ;))))

Martika ja nie czuję różnicy w długości cyklu..więc może miałas nerwy lub ze zmęczenia Ci się przesunął skoro test negatywny..

Nulka &&&&&&&&&&& za działania ;)niech sie uda!


ja zmykam -idziemy płodzić ;))))
papa kochane babeczki:)
 
marti_ka, u mnie nigdy cykle nie miały idealnie równej długości, raz było to 28 dni, raz 29, czasem 30. Po witaminie B6 jednak skróciła mi się pierwsza faza a wydłużyła lutealna, cykl w którym zaszłam był jakiś pomieszany gdyż owulkę miałam dopiero w 18dc (wcześniej była zazwyczaj w 12-14 dc) ale pojęcia nie mam co mi tak poprzestawiało, niestety nigdy nie miałam @ jak w zegarku.
dziekuje za odp, no wlasnie ja mialam jak w zegarku, a od kiedy lykam conieco to ciagle sie wydluza, wedlug monitorka owu juz powinnam od wczoraj miec @, chyba tez mi sie wydluzyla faza lutealna... no nic trudno, kolejny cykl nieudany, teraz miesiac postu, bo miesiac bez meza, potem zawieszamy starania do maja... a mialam nadzieje na swiatecnzy prezent :) a tu rozga ;)


Martika ja nie czuję różnicy w długości cyklu..więc może miałas nerwy lub ze zmęczenia Ci się przesunął skoro test negatywny..




ja zmykam -idziemy płodzić ;))))
papa kochane babeczki:)
ale to nie pierwszy cykl staran z tymi cudami ;) bo 4 i od 4 miesiecy dopiero mam coraz dluzsze cykle, wczesniej jak w zegarku, dlatego pytam... owocngo plodzenia zycze :)
 
Ostatnia edycja:
marti_ka, a co łykasz stosujesz z suplementów i czy bardzo rygorystyczną dietę stosujesz? Czytałam, że wiesiołek potrafi wydłużyć cykle.
 
witam się ;)
miałam dzis iść do pracy ,ale nie ma zapisów po świetach do kosmetyczki i mam dzis wolne;))

po wczorajszych działaniach fruwam ;)) było super ,bosko i
c006.gif
:)))
oczywiście Sylk użyty ;)) tuz przed przyjściem męża do sypialni:)
ale poległam....był orgazm więc zakwaszenie stłumione :)


pozdrawiam babeczki ;)
 
reklama
Mama, to widze że działasz ostro:-)no cóz a nad pewnymi rzeczami nie zapanujesz:-D
Widze że szansa na wiele fasolek w najbliższym czasie&&&&&&&&&&&&
Nullko a masz te paski do ph? Mam ochote sprawdzić, czy ta dietka i tabletki coś dają:confused:Widze, że ty się ostro przyłożyłaś w tym planowaniu.
MissBella jak sytuacja na froncie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry