reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
mama05 myślałam o zrobieniu wieczorem testu owu bo z tego co wiem to powinien coś już pokazać a ciążowy mogę zrobić dopiero rano zresztą przed chwilą uświadomiłam sobie, że @ powinna już przyjść i odkąd mysle o tym to czuję dosłownie minimalny ból brzucha jak na @ więc nie wiem czy to podswiadomość czy wstrętna @ jeszcze dzisiaj mnie nawiedzi.
mama05 kochana działaj, działaj. Trzymam mocno kciuki żeby ten cykl był tym udanym i przesyłam &&&&&&&&&&& :-)
 
Nullka, można łykać je razem, można też część dorzucić do obiadu na popołudnie, ja łykałam część rano a drugą część wieczorem. Warto jednak rozdzielić łykanie Calcium Citrate z łykaniem B-Complexu i Folika gdyż magnez podobno zmniejsza wchłanianie kwasu foliowego.

Missbella, jeżeli chcesz użyć testu owulacyjnego do wykrycia ciąży to rób go rano, ten test również wykrywa hormon HCG a po nocy jego stężenie jest największe. Trzymam kciuki za 2 kreseczki na teście! :biggrin2:

Daria, proponuję zrobić Ci test 10 mIU/ml np. w 12 dniu po owulacji, zdarza się, że ten test już coś pokaże nawet w 8 dpo ale jest to dość rzadko i tylko przy bardzo wczesnej implantacji zarodka. Mi test w 12 dpo pokazał cień cienia widoczny pod światło. Trzymam mocno kciuki! :biggrin2:

Mama05
, oczywiście za Twój nowy cykl też mocno trzymam kciuki i bardzo Ci kibicuję, wierzę ogromnie, że dzięki witaminkom niebawem się Wam uda! :biggrin2:
 
Nulka ,Pirania dzięki ;***

Pirania własnie przed chwilę dostałam mms od kumpeli z innego wątku -zrobiła test czułości 10 i ...wyszły jej II a jest 7 dni po owu;)) masakra jak wcześnie jej pokazał ,ale bardzo sie cieszę bo juz prawie rok się starała;)
tak więc jest to możliwe ,ze tak wcześnie test pokaże;)
 
Wow, musiała zatem implantacja być koło 6 dnia, ale ma fajną niespodziankę na święta, jestem pewna, że i Ty niebawem będziesz mieć tego rodzaju niespodziankę :-) A będziesz dla pewności sprawdzała prolaktynę po obciążeniu? ...bo może faktycznie to cienkie endo zmniejsza szanse? Ty masz monitoring cykli?
 
Witam!
Missbella no no moze jednak bedzie tak jak mowilam i ten odstep od owu wystarczy? Jak jutro nie dostaniesz @ to gnaj po test do apteki a my tu kciuki zaciskamy.
Mama to &&&&&&&&&& za udany cykl:tak:
Nullka a Ty od kiedy mozesz sie starac dokladnie?
Daria i za Ciebie oczywiscie trzymam kciukaski;-)
Piranha a kiedy Ty masz usg?
 
Aneczka dziękuję ;))
pogłaszcz Ninke ;)

Pirania a czy jak użyję Sylku a będę miała orgazm to zakwaszanie na nic????sorka ,że pytam tak wprost ,ale czytałam ,że po orgazmie ph sie zmienia-prawda to?? :))
a co do prl to zamierzam iść-zobacze tylko kiedy wypadnie 7dni po owu..bo jak w week to lipa..
nie mam monitoringu-miałam kilka m-cy temu jak brałam Clo..ale Clo tez upośledza endo więc juz nie biorę.
 
reklama
Aneczko, USG mam 7 stycznia (za niecałe 2 tygodnie w sobotę), to będzie 16t4d, ciekawa jestem czy dzidzia ujawni swą płeć :-) ...chociaż ostatnio coraz mniej myślę o płci a bardziej o tym by po prostu wszystko było w porządku (a przez te choróbska i zmęczenie to mało spałam i kiepsko się odżywiałam). Myślałam, że ciążowe mdłości mam już za sobą a wczoraj z samego rana miałam bliskie spotkanie trzeciego stopnia z klozetem :-D (do tej pory nie wymiotowałam a jedynie mnie mdliło albo było ciężko na żołądku, mam nadzieję, że to była jednorazowa sprawa, raczej na pewno było to na tle hormonalnym gdyż złapało mnie z samego rana znienacka a poza tym to cały czas miałam apetyt i czułam się dobrze :-)).
 
Do góry