reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agulek Piranha kupowala na allegro,bo chyba w zwyklych aptekach nie dostaniesz w duzych dawkach ale moge sie mylic :zawstydzona/y:


Strasi jeszcze w szkole wiec moge spokojnie posprzatac ;-)masz racje czasami brak czasu na to wszystko a do tego szybko robi sie ciemno...
 
reklama
Piranha jak to nie problem to daj jeszcze raz bo faktycznie dużo się ostatnio tu dzieje i nie chce mi się za bardzo szukać.Dziewczyny miały racje, że w tobie moja ostatnia nadzieja :happy:
 
A tak w ogóle to super że Piranha pojawiła się na tym forum. Skąd Ty masz Babo tyle wiadomości???:szok::happy2:
Tyle rzeczy wiesz, że podziwiam:-) Dobrze, bardzo dobrze że jesteś wśród nas;-)

Dziękujemy Ci bardzo
:tak:
 
zamowilam na ebayu te testy z 10 mIU/ml jutro powinien byc ale moze dojsc dopiero w poniedzialek ale najwyzej postaram sie kupic gdzies w sklepie... gora do niedzieli powinnam miec miesiaczke
 
Jejku, dziewczyny, strasznie miłe to co piszecie! Ja mam już taką upierdliwą naturę samouka :-), że jak jakiś temat mnie zainteresuje to drążę go od A do Z. Mam kilka pasji (w tym akwarystyka :-)) i z wszystkich wyciągam ile się da. Dzięki raz jeszcze asiuniak i agulek, aż nie wiem co napisać tak mi się miło na sercu zrobiło, strasznie się cieszę zawsze jeśli mogę komuś w czymś pomóc. Nie kadźcie mi tak bo jeszcze z dumy pęknę :-D
 
Ostatnia edycja:
Piranha dziewczyny maja absolutna racje :tak: ja tez cie uwazam za naszego staraczkowego eksperta-guru:-):-D

odebralam wyniki :morfologia idealna az w szoku jestem:shocked2: bo zawsze cos nie gralo a tu wszystko w normach i zelazo tez ok wiec jest dobrze:-) teraz tylko czekam na wyniki tarczycy bo beda w poniedzialek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do dziewczyn planujących łykać B-Complex ...niech Was nie zdziwi jeśli kolor moczu zrobi się ...odblaskowy :-D (na zagraniczny forach nazywają to "neon urine"), tak się bardzo często objawia usuwanie z organizmu nadmiaru niewykorzystanych witamin B (stąd lepsza jest wersja "time release" ale niestety nie udało mi się takowej zakupić w PL). Uciekam zakupić synkowi Ikea Trofast gdyż na razie zabawki magazynowane były w nieużywanym niemowlęcym łóżeczku a przecież za jakiś czas ono się przyda :-D ...tzn. mam taką nadzieję, że tym razem uda mi się nauczyć dziecko zasypiania we własnym łóżeczku :-)

Paula, dzięki ogromne, strasznie miłe to co piszecie! Nie czuję się żadnym guru i więcej nie wiem jak wiem :-) ale dzięki kochane!
 
Ostatnia edycja:
Do góry