reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

wiecie tak mi sie przypomnialo, mam siostre ktora tez ma synka, ona mi mowila ze u niej bylo tylko jedno przytulanko i do zaplodnienia doszlo w ostatni dzien @ :confused: myslalam, ba nawet wczesniej bylam pewna! (zanim Piranha tu napisala ze im wiekszy odstep powyzej 4 dni od O to na chlopca) ze z tego powinna byc dziewczynka i tak tez jej mowilam, zanim okazalo sie ze urodzi chlopca:-D
 
reklama
Nulko a bedziesz go robila ? jak tak to kiedy ? jestem ciekawa co by wyszlo ...a swoja droga dziwne jest to ze te opinie dopiero teraz sie pojawily :baffled:

Ale co czy będę robiła bo nie zrozumiałam???

tusia ten preparat 2w1 to jest to Calcium Citrate 100tabl WZMACNIA STRUKTURE KOŚCI (1986666851) - Aukcje internetowe Allegro

testy owu będę kupowała takie bo dziewczyny polecają: 5xTEST CIĄŻOWY(10mIU/MI)+ 50x TESTY OWULACYJNE (1937985234) - Aukcje internetowe Allegro Nie kupuj tylko takich cienkich niebieskich bo to badziew w 100%

Nie zdecydowałam sie jeszcze co do testów ph
 
Nulko sama nie wiem o co mi chodzilo :zawstydzona/y: chyba mi sie cos pokrecilo :baffled: wybacz :-D


Moje dzieci juz wykapane,wlasnie jedza kolacje a niedlugo bedziemy ogladac komedie Pania Doubtfire .
 
Ostatnia edycja:
Dzisiejszy test owu znowu pokazał minimalnie widoczną drugą kreskę (11dc), wczoraj jej nie było a przedwczoraj była taka sama jak dzisiaj. Już nie wiem o co chodzi... i do tego jakiś dziwny ból w dole brzucha całe popołudnie i wieczór. Ciężko mi jakoś tak... :-(
 
MissBella, mi taka ledwie widoczna kreska wychodziła na testach na długo przed owulacją, potem na kilka dni robiła się delikatna ale już wyraźnie widoczna, następnie na jeden dzień prawie taka sama jak kontrolna a następnego dnia test już był pozytywny (kreski takie same albo nawet testowa mocniejsza od kontrolnej). Mniej więcej 24 godziny po pozytywnym teście miałam owulację. Używałam testów One Step Ovulation Test z Allegro. Bóle podbrzusza (podobne do tych przed @) pojawiały mi się czasem w różnych dniach cyklu przed owulacją. Jeśli Ciebie odstęp 2 dni od owulki nie odstrasza :-D (a według mnie najlepszy jest odstęp właśnie 2-3 dni plus oczywiście zakwaszanie) to codziennie przed staraniami testuj a jak kreski będą tak samo mocne to tego dnia wycofaj się z przytulanek ...ja tam się nie wycofałam :-D i zobaczymy co z tego wyniknie :-D).
 
witam sie na momencik przed pracą..prysznic wzięłam i balsam się wchłania to mam chwilę ;))u mnie

nuuuda;) dzis tempka znowu 37....niby sie cieszę,ale ciągle czekam na jakiś skok...
ehhh nie dogodzi się...


pozdrawiam serdecznie Was wszystkie
c007.gif
 
Witam!
Missbella ale ty masz te tanie z allegro? Ja bym nie ryzykowala blizej w takim razie.Moze wtedy Ci nie wyszedl bo wiecej pilas np.? Kup sobie lepsze testy na kolejny cykl jakby sie tym razem nie udalo.
Mama Kiedy powinnas dostac @?Bedziemy trzymac zeby nie przyszla &&&&&&&&&
 
Witam Was

Przyszlam sie przywitac,bo niedlugo wpadnie kolezanka...a o 13tej wraca maz z pracy wiec pewnie bede dopiero wieczorkiem


Milego dnia
 
Cześć dziewczyny!

Nullka, napisałam ci na PW, jak potwierdzisz chęć zakupu Sylka to kupuję dla Ciebie i jeszcze 2 dziewczyn :-)

Mama05, Ty zdaje się masz dziś 8 dzień po owulce? U mnie do tego czasu tez było nudne 37 :-), 9 dnia nastąpił skok w dół a 10 jeszcze większy skok w gorę więc trzymam mocno kciuki! Napisz mi proszę w wolnej chwili czy bardzo ciężko było przy różnicy wieku między rodzeństwem wynoszącej 2 lata gdyż czasem nachodzi mnie przerażenie :-) (niemowlę + zbuntowany dwulatek).

Też będę dopiero wieczorkiem gdyż Krzysiu jest dziś zaproszony na dziecięcą imprezkę urodzinową :-), życzę zatem wszystkim miłej soboty!
 
reklama
Zapomniałam jeszcze dodać: do dziewczyn planujących dziewuszkę (czyli do większości z nas :-D), pijcie sok żurawinowy, podobno bardzo zakwasza a przy okazji to samo zdrowie :-), ja strasznie żałuję, że nie piłam go podczas staranek. Dodam jeszcze na koniec, że wyczytałam na in-gender iż niski poziom progesteronu w organizmie sprzyja poczęciu chłopca a wysoki - dziewczynki ...to pewnie dlatego witamina B6 i Castagnus zwiększają szanse na dziewczynkę (zmniejszając prolaktynę podnoszą poziom progesteronu).
 
Ostatnia edycja:
Do góry