reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
To wniosek jest taki ze te testy nadaja sie do d... i tylko naciagaja ludzi na kase :confused: swoja droga wymyslili sobie niezly biznes :cool2:
 
Wiesz co ja też jak jeszcze byłam w ciąży byłam na niego napalona i miałam zamiar go kupić - ale kurde.... jeszcze kilka tygodni temu nie było na forach takich opinii.
A że ja zanim coś kupię szperam i szukam opinii to naprawde ich nigdzie nie było. A teraz przez przypadek wyczytałam takie rzeczy - ale te opinie pojawiły sie niedawno.


Ja ten preparat mam zamiar brać jako 2w1 wapń i magnez
oddzielnie folik łykac bede tylko no i może witaminę C jeszcze
Może bede też badała ph pochwy tymi paskami tylko cały czas nie wiem które kupić. Podobno firmy MERCK sa dobre - tylko że jedne kosztują na allegro jakies grosze (podejrzewam podróbki jakies) a inne 65zł - za 100szt.

Oprócz tego bede robiła testy owu (z allegro te zielone bo niebieskie sa do du.. bo sie juz przekonałam - a te zielone na innych forach też dziewczyny polecają)

Kupuje tez ten Sylk

No i widzę niezły zestaw sie uzbierał , ale czego nie robi sie dla spełnienia marzeń ;-)
Do marca bede sie obserwować a potem ..... :-)
 
Ostatnia edycja:
Nulko a bedziesz go robila ? jak tak to kiedy ? jestem ciekawa co by wyszlo ...a swoja droga dziwne jest to ze te opinie dopiero teraz sie pojawily :baffled:
 
nullko ja zamierzam od lutego zaczą staranka, ale z moim szczęściem to się przeciągnie. Najgorzej , że mój mąż pracuje różnie i raz ma na 6, raz na 14 a innym razem na 18, często się mijamy więc zgrać to wszystko......:sorry2:
Ale mam nadzieję , że w przyszłym roku się uda.Teraz kompletuje specyfiki przeróżne i się nimi faszeruje. Oby skutecznie.
 
Ja mam dziś zabiegany dzień więc na krotko. Co do wagi z usg a zwykłej to z usg zawsze była ok. 500 g. niższa. A wy stosujecie sie do kalendarza chińskiego czy co miesiąc staranka? Ja na teraz biorę wit. c , magnez , wapń , kwasy omega, wit. B, kwas foliowy.
 
Nulko to daj linka do tego preparatu 2 w1
i do tych testów które ty bierzesz to ja na razie tez takie kupie bo kurna tamte drogo to wyjdzie a w dodatku nie mam rossmana w poblizu.
a bedziesz sie starac od @ do np.leciutkich kreseczek na tescie
czy tak jak Piranha radzi,ze tak 4 dni przed owu to bardziej na chłopca i trzeba tak ok.2-3 ?
dobrze chyba pojełam?

aha andziak własnie pytałam wczoraj chyba dziewczyn o ten kalendarz i mówią,ze się nie sprawdza im wiec ja chyba nie chodz sama nie wiem bo mi akurat się sprawdza :/
 
reklama
jestem..byłam u kumpeli,odebrałam dzieci i zaraz się biorę za pomidorową;)

Paula dzięki za &&&& :)

Edyta- synek miodzio:)

Nulka-kupujesz ten Sylk?
ja już pw wystosowałam do Piranii:))

Kosmo- będzie córka;))&&&

Andzia- widzę Ty dumna mama 3 synków jak nasza Edyta więc i za Twoją córcię &&&&&& pozaciskam;)
 
Do góry