reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

wiecie co znow zaczelam plamic tylko dzis tak mocno na ciemny braz;/ nie wiem co sie dzieje nigdy tak nie mialam:-(boje sie ze moglam byc w ciazy:-(
 
reklama
Kurcze Daria może to ten progesteron:baffled: Ja kiedyś przed @ miałam zawsze kilka dni takie brunatne ciemne plamienia ale teraz mi ustało. Jeszcze masz 2 dni to odczekaj i zrób test, jest jeszcze szansa na fasolkę.A masz jakieś objawy na @ ?

Piranha albo inne znawczynie a sylk to jakie ma zadanie bo nic o nim nie mogę znaleźć? Czy jak ph obniżę globulkami lub tym kremem Vitagyn C to jest sens go stosować?
 
Ostatnia edycja:
niestety nie mierze temperatury.. przy Nadii nie mam jak ... narazie zadnych objawow nie mam jak na miesiączkę zresztą ja mam tylko zawsze bol brzucha dzien przed ale narazi nic nie ma ;/
 
Agulek mama ma racje trzeba poczekac na Piranhe ona jest w tym najlepsza to Ci doradzi :tak:


Mama ja tez mialam jechac kupic cole i mleko dla malego ale teraz spi i nie mam jak wyjsc...ale za to zdazylam umyc podlogi i wstawic druga pralke a jak pojade po dzieci to po drodze wstapie do sklepu :-p
 
Ja zakupki już mam z głowy na cały weekend, także nie muszę z domku wychodzić. Nie lubię strasznie zakupów w sobotę, pełno wtedy ludzi w supermarketach i jakaś nerwówka mnie dopada. Piranha dopomóż, ale ty chyba w aptece nie kupowałaś? Jest tylko sama B6 50 ale to nie wskazane.:no:

Edyta ale ty zorganizowana, obiad zrobiony, pranie zaliczone i podłogi na błysk, kurcze mało dnia na tyle zadań...
 
reklama
Ale się dziewczyny rozpisałyście, ciężko nadążyć! :-)

Nullka, widzę, że Edyta poratowała już Ciebie linkiem :-) Dorzuć sobie jeszcze B-Complex do listy (podobno witamina B6 sprzyja poczęciu dziewczynki, nie wspomnę już że w ogóle pomaga w zajściu i utrzymaniu ciąży). Mama05 już pisała do mnie na PW w sprawie Sylka, podobno jeszcze jakaś 3 osoba miała się odezwać ale na razie cisza.

agulek-79, Sylkiem obniżasz pH tuż przed staraniami więc nie martwisz się na ile przed owulką przerwać stosowanie globulek: czy nie zabiją one plemników albo czy pH nie zdąży wzrosnąć. B-Complex kup na Allegro (podawałam linki ale jak chcesz to poszukam raz jeszcze :-)), w aptekach zazwyczaj są koszmarnie małe dawki w tych preparatach z witaminami B.

Daria, a jesteś w stanie zrobić jutro test 10 mIU/ml?

Dzięki dziewczyny za miłe słowa! :-)

Co do testów na płeć to jest to zwykłe naciąganie, w moczu nie ma hormonów określających płeć dziecka, gdyby tak było to przecież w każdym laboratorium można by było zrobić badanie moczu z określeniem płci :-)
 
Do góry