reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

to najstarszego mam w tym samym wieku :tak:
a cykle 28d.?
Jagienko ??co u was?
a czy ten wapń moze byc zwykły calcium musujący taki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
WITAM;)

Na wstepie życzenia Mikołajkowe!


6_grudnia_mikolaj.jpg


Idzie, idzie Święty z długą siwą brodą,
a dwaj aniołkowie za ręce go wiodą.
Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki,
ciastka i cukierki, lalki, żołnierzyki.
Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci,
idą i szukają samych grzecznych ludzi i dzieci.
Czy Ty jesteś grzeczna? Chyba tak,
więc zostawiam Ci prezenty
miłość, nadzieję, radość i wiarę.
Ho, ho, ho, ho, ho…
dobrze mi się do Ciebie szło:)

Ja mam Domisia z O(wtedy nie znałam się na planowaniu kompletnie a że 2 cykle stracone to w tym 3 zakupiłam paksi i czkeałam na ta owulkę) a Alanka 2 dni przed O (tu już wiedziałąm miej więcej o planowaniu ale i też cyklu stracic nie chciałam a że wczesniej nie dało rady to sobie myslałam a może się uda bo jednak te 2 dni sa także jak widac musze mieć wiekszy odstep) :))no i tak to u mnie wygladało :))
 
Owul. miałam zawsze 14 dc ale to było niedługo po śmierci taty i przesuneła sie na 12 dc. To też trzecia klasa?jak sobíe radzí? mój dopiero 1 grudnia skończył 9 lat.A ty tusia w jakim wieku masz dzieci?
 
Ostatnia edycja:
Tak 3kl.a radzi sobie dobrze,nom piatkowy nie jest ale mysle,ze nie jest zle.
tylko trochę z zachowaniem gorzej :-D ale tepimy,tepimy :baffled:
a drugi bardzo spokojny roczny bączek.:tak:
było dzieciątko jeszcze po między nimi .zaplaanowane ,wyliczane itp..niestety Aniołek
[*]:-(
 
DZiewczyny pojechałam do szpitala zrobili mi usg które pokazało że zarodek obumarł na poziomie 6t2d a u mnie dziś 10t2d. Lekarz powiedział że nie ma szans na samoistne całkowite poronienie. Zwolnią się miejsca na oddziale po południu więc jadę na 18 i zostaje na noc. Podadzą mi lek na rozszerzenie szyjki i skurcze żeby nie robili tego mechanicznie na siłę i jak będzie ok to narkoza i zabieg. Mam nadzieję że jutro wieczorem będę już w domu.
MAm internet w telefonie więc będę pisała w miarę możliwości.
 
nullka oczywiscie jestesmy z Toba...

dziewczyny odebralam wyniki i nie bardzo wiem jak mam interpretowac jedna rzecz:
V39 Antygen HBs - ujemny. zaniepokoilo mnie to ze akurat przy tym jest wykrzyknik:-(
edit: doczytalam ze to chyba dobry winik, tylko po co tam akurat wyrzyknik.
 
Ostatnia edycja:
Nullko trzymaj się, dużo siły abyś wytrzymała jakoś ten dzień. Potem musi być dobrze.
Wracaj do nas szybciutko i do naszych staranek.:-p
 
nullko-pamietaj po burzy zawsze przychodzi slonce.:tak:
Trzymaj sie cieplo
kosmoplitan-wlasnie spojrzalam w moja karte ciazy.
I tez mam HBs ujemny.
Nie wiem nawet co to jest,ale moj gin powiedzial,ze ok.

Wlasnie doczytalam-dodatni wynik swiadczy o nosicielstwie wirusa zoltaczki zakaznej.
Czyli jak negatywny to chyba ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry