reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kosmo moj jest slaby w okreslaniu pci ale ja na prenatalnym pamietam jak patrzylam miedzy nozki i nic tam nie bylo. Pamietam dalo mi to nadzieje bo u chloca jest juz taki guzek tam;-)
Ja dzis wieczorem mam dzwonic i sie umowic na godzine bo on mi robi w szpitalu i musi sie miedzy zabiegi wpasowac. Moze sie okaze ,ze dopiero po jutrze bede miala.
 
kosmopolitan moja lekarka powiedziała mi w 20tc że na pewno dziewczynka, sądzę że już wcześniej wiedziała ale że nie była na 100% pewna to nic nie mówiła. W 20tc mała się całkowicie rozkraczyła więc było wszystko jasne, myślę że ten tydzień co u Ciebie to troszkę za wcześnie na określenie płci a na pewno na dziewczynkę bo jak to u mnie P. doktor mówiła "jeszcze jąderka mogły nie zejść"
 
ale chyba wpadne na wizaz dopiero wieczorkiem
he he to BB a jesteś na wizażu ?ja też :tak:;-)
nie moge się doczekac tych waszych USG.
Pierogatka -moj pierwszy syn jest z 13/15dc.cykle 28d.
a drugi z 6,8,10,12,15,17dc. myslałam,ze moze przetrwaja te babskie ale nie :-p
zresztą cos mi się wydaje,że duze znaczenie ma to PH bo zawsze miałam duze.:confused2:
 
Ja dowiedziałam sie w 17 tyg mała rozłożyła nogi jak nic:-D W 15 tyg miałam usg w szpitalu to pokazywał mi lekarz i nic nie widziałam żeby odstawało coś między nóżkami ale nie potwiedział że dziewczynka tylko że za wcześnie jeszcze. A z Igorem to w 14 tyg powiedział mi lekarz że na 100 % chłopak więc wydaje mi się że dziewczynki to póżno dosyć się ujawniją:tak:
 
A na jakim poziomie ma być to ph? aby plemniki przetrwały bo czytałam ze gina w kwaśnym. Ja mam synow z jednego dnia od owul. z dnia owul. i z dwa i pół dnia przed. Przedtem zawsze post min. tydzień. A ty corki z jakiego dnia cyklu masz?A płec z pierwszym do porodu nie wiedziałam. z kolejnymi w 20 tyg
 
reklama
Do góry