reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

OOOojjj NuleczKo
Tak mi przyKro ze musisz przez to przechodzic!!!!
Mam nadzieje ze to minie i bedziesz mogla znowu sie starac o upragnione dzieciatko.
Bardzo, bardzo mocno cie sciskam!
 
reklama
Czesc zagladam na chwile bo dzisiaj maz w domku wiec spedzamy go razem a teraz przyszly dzieci ze szkoly wiec chcemy z nimi posiedziec,no a wieczorkiem bedzie Kevin sam w domu a ja go uwielbiam :-)


Kosmopolitan jesli masz wynik ujemny to wszystko jest w porzadku...no a wykrzyknik jest pewnie dlatego aby podkreslic ze wynik ok :-p


Nulko przykro mi ze musisz przez to przejsc,mam nadzieje ze niedlugo poczujesz sie lepiej :tak:
 
Witajcie :-)

Mało zaglądam bo nie mam o czym pisać...a nie chcem Wam zaśmiecać wątku :sorry:

Nullko,bardzo mi przykro że tak się wszystko skończyło...tulam...jedyna dobra strona to to że niedługo będziesz mogła wrócić do starań,może to chociaż troszkę pozwoli Ci zapomnieć o tym co przeszłaś....


Monico,pytałaś o pościel,więc ja mam z kolekcji Mini Mini:

7cz POŚCIEL MINI MINI GW36 Disney Nino NOWE WZORY (1935795361) - Aukcje internetowe Allegro wzór APPLE,małej się strasznie podoba,wpatruje się w te jabłuszka i drzewka a teraz je dodatkowo sięga rączką :tak:

i Feretti FERETTI Pościel 5 cz QUINTETTO PRINCESS PINK Wawa (1947757995) - Aukcje internetowe Allegro

Obie są rewelacyjne jakościowo :tak:

Mam jeszcze komplet z IKEI ale jest strasznie sztywny...:no:

Beatko,Aneczko,jak się czujecie? U Was to już końcówka...ale zleciało :happy:

Witam wszystkie nowe staraczki i ciężaróweczki :-)

Edyta i TY witaj!! Dawno nie zaglądałaś,nie tak dawno zastanawiałyśmy się co u Ciebie,widze że wrócilaś do staranek?
 
Jagienko pisz pisz kochana

dzieki za info w sprawie pościeli, zastanawiam sie wlasnie co kupic fajnego, ladnego , dobrego za rozsądną cenę, parzylam tez na Gluck ale cena...
Jak u Ciebie ze zdrowiem?? jak z organizacją pracy z trojeczką? juz chyba coraz lepiej a Laura coraz większa

Mała często ma czkawkę :-D i wlasnie wiem ze dalej siedzi główką w dół

Nullko ja chyba dlatego mialam samoistne bo nie bralam progesteronu i samo poszlo :-(
ale wierz mi bedzie dobrze - zobacz na mnie
 
Właśnie leze pod kroplówka. Dali mi tabletki na wywołanie i zobaczymy kiedy się zacznie. Mam nadzieję że jeszcze w nocy.
 
Jagienko prawie wrocilam do staranek...a prawie to dlatego ze mam plamienia i jestem w trakcie szukania przyczyny,jutro mam wizyte u lekarza z Natankiem to zapytam sie od razu o swoja sprawe :tak:


Nulko my tu o Tobie myslimy i jestesmy z Toba...abys miala to juz za soba ...


A mi dzis facet zajechal droge tzn zmienil pas na rondzie nie informujac o tym nie wlaczyl kierunkowskazu...dobrze za mam swietny refleks bo inaczej nie skonczylo by sie na strabieniu kolesia :no: a zeby bylo przyjemniej to wysiadajac z sam.uderzylam sie w glowe tak mocno ze do tej pory mnie cmi :wściekła/y:


Spokojnej nocki, pa
 
Witam wszystkich!

Nullka, mam nadzieję, że masz już wszystko za sobą i możesz powoli rozpocząć nowy rozdział w kwestii starań o dzidziusia. Tym razem na pewno sie uda, zobaczysz, trzymaj się!

Dziewczyny, dziś 7 grudnia więc trzymam mocno kciuki za Wasze dzisiejsze USG! :-)
 
monicko ja mialam do Nadii posciel z Glucka bylam z niej zadowolona udalo mi sie ja kupic w sklepie jak wyprzedawali z 300zl na 150:)jedyny minus to byl material satyna bawelnianiana.. ja za tym materialem nie jestem ciągle się gniecie a zima ziębi(tylko male dziecko to tez inaczej jest ubrane i tak ten material chyba nie ziębi ale jak już większe było to trochę tak) ... warto popatrzec czy gdzieś nie likwidują sklepu:)teraz Nadia śpi pod zwykła z materiału biber jest milutka i ciepła:) jak w blokach mieszkalam to ta satyna nie byla zla ale tu w Niemczech mieszkam w starszym domu i sie przydała ciepła:)
Zobacz załącznik 414294Zobacz załącznik 414295tak wyglądała teraz już pewnie takich starych modeli nie ma;p
 
reklama
Do góry