reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejko masz racje czas strasznie leci...niedawno my wprowadzalysmy naszym synka nowe amu a teraz juz przszyla kolej na Twojego Maxia...tylko patrzeci jak roczki bedziemy wyprawiac:-)

Dzastinko
kochana nie przejmuj sie...dziecko musi sie zaklimatyzowac a jak jeszcze nie ma kontaktu z dziecmito troche wiecej..ja tez obawiam sie jak to bedzie jak Majka pojdie do przedszkola??niby teraz sie cieszy i niemoze doczekac ale ona nigdy na dluzej nie zostawala sama z obcymi ludzmi...dobrze ze do konca roku jestem na wychowawczyn to na poczatku bede ja szybciej odbirac ok 13-14...
 
reklama
Dzastina a to pierwszy dzień w przedszkolu Czarusia ? bo jakos mi to umknęło :eek:

mamy 4 ząbek :-)


kupiłam jak wariatka kilogram truskawek :sorry::eek: macie jakiś pomysł jak je wykorzystać :sorry: moze jakieś ciasto truskawkowe :rolleyes2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bershka- gratulacje dla Kubusia...
a powiedz jak On ci znosi ząbkowanie???
jak było zanim wyszły te pierwsze?????
U nas dziąselka rozpulchnione, marudy, niepokój ale ziąbkani widu ni słychu!!!
_________________
No kochana to teraz truskawki na sniadanie obiad i kolacje:)
a cisto z truskawkami mniam:)
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejko, dziekuje;-)

a co do ząbkowania to znosi bardzo dobrze, nawet nie wiem kiedy wychodzą,nie ma żadnych objawów ani goraczki, ani marudzenia. Dzisiaj szukałam dwójki na górze a znalazłam na dole :-) jakoś tak mu nie po kolei wychodzą no ale są:-) Oli tez znosił dobrze, wiec moze to rodzinne :sorry:
 
Jolu gratki dla Kubusia za kolejne zabki:-)
co do truskawek to ja bym je tylko mikosowala i taki koktajl mniammmmmmmmmmmmmm uwielbiam:-)
 
ale chlopaki szybko rosna:):)
z truskawkami lubie sernik na zimno lub koktajle z kefirem:)
moj wytrzymał 20 minut w sali z dzieciakami i Pania, ja poszłam na gore posłuchac co mowi dyra i tak dobrze bo wychowawczynie przychodziły z zapłakanymi malcami juz po 5 minutach.... a we wrzesniu mage przez 2 tyg byc z synkiem na sali czy na korytarzu, raz wychodzic i wracac i tak bedziemy sie przyzwyczajac, na na poczatku to podobno wszystkie rycza bo jak jedno zacznie to sie udziela... i dlatego mozna przez 2 tyg zostawac
oj zabkowanie:):)
 
Dobry wieczór:-D:-D:-D


Co do płci to rzeczywiście jakaś paranoja -> my mamy synka i chcielibyśmy córeczkę, ale jak będziemy mieć samych synków to przecież będziemy ich kochać równie mocno:tak::tak::tak: a takie głupie gadanie, że musi być parka mnie osłabia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tak wiele par przez wiele lat stara się o dziecko, że dla Nich najważniejsze jest by było zdrowe, a inni tego nie rozumieją:sorry::sorry::sorry:



Od 3-4 dni jak kładę Bartusia po kąpaniu spać to On zasypia, a potem zaczyna płakać -> oczy ma zamknięte i śpi:sorry::sorry::sorry: nie mogę tego słuchać, bo to taki żałosny płacz, aż mi się serce kraje:-:)-:)-( jak Go pogłaskam to się uspokaja, ale potrafi tak parenaście razy:eek::eek::eek:


Jutro zaś jedziemy do Gliwic, bo moja siostra ma urodzinki i chcemy jej zrobić niespodziankę:tak::tak::tak:


P.S. Ale te Nasze pociechy rosną jak na drożdżach:happy::happy::happy:


Buziaczki i miłego wieczoru:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Bershka dzięki :) na razie mi jakoś nie idzie z tymi pytaniami, ale dam radę :) Jolu gratuluję zdanej sesji, a Kubusiowi kolejnego ząbka :)

Royannko, Czarodziejko, Dzastinko dziękuję pięknie w imieniu Mojego Skarba!!! :-D:-D:-D
 
Czesc kobietki :)
Ja troche od rana pobuszowalam w kuchni-musialam jeszcze raz zmiksowac zupki ddla Alana bo nie chcial jesc. mam nadzieje, ze teraz mu pojdzie. Od godzinki prawie drzemie. Biedulek moj, bo wczoraj popoludniu calego go wysypalo w krosteczki :((( Mysle, ze to od czegos co on bezposrednio zjadl(ale pewnosci nie mam czy nie odd moejej diety bo znowu zgrzeszylam), bo jak ja zjadalam cos nie tak, to jemu po prostu sie skaza powiekszala, a teraz caly jest w wysypce :((( Wlasciwie juz we wtorek mial na glowce ale myslalam, ze to potowki...Teraz podaje mu wapno, 2x zyrtex po kropelce(ale nie chce lykac, wiec na smocza mu wykapuje i zlizuje chcac nie chcac)i czekam az zejdzie. Dzis jest ciut mnie...ajajajaa, wykoncze sie.

Dobrego dnia kobietki!
 
reklama
Aniu Ty to się masz z tą dietą... U nas wczoraj w menu mojego Syna była papka z rybą, ryżem i warzywami. Zjadł, choć nie był przekonany :-) Dodałam więcej marchewki i od razu wsunął resztę :)
 
Do góry