reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Alan po pobycie w Dziwnowie nie moze odnalezc sie w Szczecinie...I znowu drzemki sobie poprzestawial:baffled:

A to fotki z chrzcin;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Royanna witaj kochana po tak długim czasie.... Fajnych masz tych chłopców... :)

Mnie też denerwuje gadki typu musi być parka... srutu tu tu gacie z drutu... a co to córkę się kocha inaczej niż syna? Bez sensu... Ja mam milion takich wścibskich ludzi wokół siebie... zwłaszcza kuzynki... dla nich świat bez parki by nie istniał... jak mnie zapytały ostatnio czy planujemy córkę czy syna..ja powiedziałam że to nie ma dla mnie znaczenia co będzie... niech wogóle będzie i zdrowe!! A one do mnie... Co zrobisz? jak będzie drugi syn?? więc ja powiedziałam że spalę w piecu!!! No bo co zrobie? Przecież to taka tragedia. Pierd...... na głupie pytanie głupia odpowiedz i już. gdybym miała zaszczyt mieć drugiego syna dałabym mu na imię Oliwier... bo i mi i M się bardzo to imię podoba...:)
 
witam sie z wami..u nas piekna pogoda duzo jestesmy na tarasie

royannko..fajniutkie masz dzieciaczki..alanek jaki juz duzy..

Tusia wszystkiego naj naj naj Kochana
Kiki- córcia urocza i jak urosła....
wklejam mojego Syncia:)
585571.JPG

slodziak.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieciaczki spia(choc Alan zdazyl juz raz sie oczywiscie obudzic), pranko wyprasowane(oj bylo tego, bylo), Maz oglada mecz wiec ja jestm na bb :)Cieply dzien u nas byl. Nie upalny, na kr rekaw za zimno, ale mimo wszystko niezly.
Zamowilam dzis moim chlopcom w miesnym tuszke z krolika...i zastanawiam sie jak tego duzo. Mam nadzieje, ze im posmakuje :) bo zaczynam Alanowi obiadki gotowac. Ale drogie to jak diabli! No coz, ale niech zjedza czasem cos zdrowego :)
A co tam u Was?
Acha, mialam podziekowac za zaproszenie do grupy :))) Dzieki :))) ze o mnie pamietalyscie :)))


Ps. dopiero teraz dojrzaam, ze w grupie zamieszczacie zdjecia...tutaj juz nie? Moze tez powinnam je usunac...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czarodziejko, słodziutki Maksio.
Royannka, śliczne zdjęcia, tak pięknie wyglądacie.
Jeśli chodzi o zdjęcia to wszystko zależy od Ciebie, w grupie mogą je zobaczyć tylko osoby, które do niej należą więc tak bardziej intymnie a tutaj mogą je oglądać wszyscy.
 
Do góry