reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczynki ja już mówię dobranoc
jutro teściówka przychodzi na obiad więc bedzie szympatycznie no i na wizytę podglądnąc małego na 15 więc pewnie pojawie sie kolo 18 :)
 
reklama
Kiki fajne zdjęcia :-) a Dercia jest przeurocza :-) no i Ty super mamuśka :tak:

Dzastina ja nadal trzymam kciuki i modlę się żebyś ujrzała serduszko i żeby wszystko było ok :tak: a będzie kochana będzie :tak: odpoczywaj dużo!!!

Joanna ja i tak Cię podziwiam że tyle pracujesz, ale został miesiąc więc szybko minie! :tak:

Pajkaa jutro masz wizytę tak? to trzymam kciuki!!! daj znać :tak:

Gosia nie wiedziałam że pobraliście się w ciągu 3 tygodni :-) kuzyn też dobry hehe :-) ale Majce trafiła się fucha ;-)fajnie że dobrze się bawiliście :happy2:

Bershka jaki Kubulek słodki a jak zasuwa w tym chodziku :-) dziękuję w imieniu męża :tak:

Agniechak trzymam kciuki za powrót do cyca! powodzenia :tak:

Patrysia jednak jesteś :-) to dobrze :tak: a ja nie zdążyłam dziewczynom napisać że Cie nie będzie ;-)

Kindzia przykro mi że Remik nie dostał się do przedszkola :-(a tak trzymałam kciuki no :-( może jeszcze uda się coś ugadać z tą dyrektorką, ale powiem Ci że mało dzieciaczków u Was przyjmują!

Kinga zdrówka życzę!!!

Tusia jak się czujesz?

DOBRANOC
 
u mnie kolejny dzień choróbska
masakra :///

popijam teraflu
z gardłem lepiej ale teraz katar na maksa i łep mi peka :(

pozdrawiam was
 
Dzień dobry :)



Miłego dnia dziewczynki :)

U nas narazie nie pada ale dalej zapowiadają deszcz :baffled: chyba już każdy ma dosyć takiej pogody! Najgorzej mają na południu :no2:

Kinga a Ciebie jeszcze dopadła choroba :-( życzę szybkiego powrotu do zdrowia! :tak:

Tusia jak się czujesz?

Dzastina idziesz dzisiaj na bętę? trzymam kciuki!

Pajkaa trzymam kciuki za wizytę! fajnie że zobaczysz maluszka :-)

Pozdrawiam Was wszystkie e-koleżanki :happy2:
Buziaki
 
Ostatnia edycja:
witam was wtorkowo.

nie byłam w stanie wczoraj do was napisać... ryczałam do samiutkiego rana. Wczoraj po południu wrócił ból podbrzusza ze zdwojoną siłą.. uczucie jakby mi macica chciała wyjść dołem... szybko do szpitala. Przyjeli mnie na oddział ginekologiczny. Zrobiono mi serie badań, oczywiście poziom beta hcg. Po chwili przyszedł lekarz, zabali mnie na badanie i usg... ja cały czas pytałam co się dzieję i płakałam. Nikt nic nie chciał mi powiedzieć... Po badaniu usg słyszałam wyrok.. " PANI CIĄŻA TO POMYŁKA" omal nie zemdlałam... rozryczałam się i pytam jak pomyłka? przecież beta hcg w 32 dc było 2100... mam mdłości źle znosze zapachy i mam milion innych objawów!!! Jak pomyłka co pan doktor do mnie mówi??? A on do mnie, proszę pani... betę i wszystkie objawy ciążowe zafałszował torbiel na prawym jajniku... jest dość duży ma 4 cm i chyba trzeba będzie zrobić laparoskopię!!! Na dzień dzisiejszy beta hcg wyszła 15... więc ja go przez łzy z żalem pytam... to na jakiej podsawie tamten pan ginekolog postawił diagnozę wczesnej ciąży? I nie widział torbiela? to proste nie zrobił usg.... stwierdził że macica rozpulchniona bo beta hcg była wysoka co często się zdarza przy torbielach...a usg po prostu nie chciało mu się zrobić.... dziewczyny ja nie wiedziałam gdzie jestem... zaczęłam krzyczeć i rzucać miesem leciały wszystkie przekleństwa... w końcu doktor mnie pyta czy zgadzam się na pobyt w szpitalu.. więc ja mu powiedziałam że absolutnie... nie. Pójde na zabieg usunięcia torbiela a jakiś konował mi macice usunie bo się pomyli!! Wybiegłam z tamtąd... mąż czekał na korytarzu, nie mogłam znaleść słów by mu to opowiedzieć.... ryczałam i ryczałam.
Po konsultacji tel z innym ginekologiem kazał mi brać 3x1 luteinę dopochwowo... poczekać na @ i przyjść po skierowanie na badania nie wiem czy go dobrze zrozumiałam ale chyba mu chodziło o coś typu markery nowotworowe... To już całkiem mnie dobiło... ryczałam i nadal ryczę...

Moja fasolka okazała się torbielą i zamiast seri badań ciążowych będę robić badania rakowe... nie wiem jak ja się pozbieram...nie potrafię normalnie funkcjonować... o niczym innym myśleć... nie potrafię tego żalu stłamić... Boże mój dlaczego...
 
Dzastina łzy mi się leją ciurkiem. Nie znam słow pocieszenia, nie wiem co napisać
bardzo mi przykro a te proby nowotworowe to pewnie dlatego, ze zawsze muszą przy torbieli wykluczyć. Nie martw się, myśl o synku On doda Ci sił. Tulę mocno kochana
 
Witajcie wtorkowo..u nas dzis pogoda do bani...
Gosia nie wiedziałam że pobraliście się w ciągu 3 tygodni :-) kuzyn też dobry hehe :-) ale Majce trafiła się fucha ;-)fajnie że dobrze się bawiliście :happy2:
Paulinko dziekuje za zyczonka dla Kacpreka:-)i tak sytuacja nas zmusila ze musielismy wziasc slub w ciagu 3 tyg ale bylismy juz razem 3,5roku i powodem slubu nie byla ciaza jak wiekszosci sie wydawalo hehe..

witam was wtorkowo.

nie byłam w stanie wczoraj do was napisać... ryczałam do samiutkiego rana. Wczoraj po południu wrócił ból podbrzusza ze zdwojoną siłą.. uczucie jakby mi macica chciała wyjść dołem... szybko do szpitala. Przyjeli mnie na oddział ginekologiczny. Zrobiono mi serie badań, oczywiście poziom beta hcg. Po chwili przyszedł lekarz, zabali mnie na badanie i usg... ja cały czas pytałam co się dzieję i płakałam. Nikt nic nie chciał mi powiedzieć... Po badaniu usg słyszałam wyrok.. " PANI CIĄŻA TO POMYŁKA" omal nie zemdlałam... rozryczałam się i pytam jak pomyłka? przecież beta hcg w 32 dc było 2100... mam mdłości źle znosze zapachy i mam milion innych objawów!!! Jak pomyłka co pan doktor do mnie mówi??? A on do mnie, proszę pani... betę i wszystkie objawy ciążowe zafałszował torbiel na prawym jajniku... jest dość duży ma 4 cm i chyba trzeba będzie zrobić laparoskopię!!! Na dzień dzisiejszy beta hcg wyszła 15... więc ja go przez łzy z żalem pytam... to na jakiej podsawie tamten pan ginekolog postawił diagnozę wczesnej ciąży? I nie widział torbiela? to proste nie zrobił usg.... stwierdził że macica rozpulchniona bo beta hcg była wysoka co często się zdarza przy torbielach...a usg po prostu nie chciało mu się zrobić.... dziewczyny ja nie wiedziałam gdzie jestem... zaczęłam krzyczeć i rzucać miesem leciały wszystkie przekleństwa... w końcu doktor mnie pyta czy zgadzam się na pobyt w szpitalu.. więc ja mu powiedziałam że absolutnie... nie. Pójde na zabieg usunięcia torbiela a jakiś konował mi macice usunie bo się pomyli!! Wybiegłam z tamtąd... mąż czekał na korytarzu, nie mogłam znaleść słów by mu to opowiedzieć.... ryczałam i ryczałam.
Po konsultacji tel z innym ginekologiem kazał mi brać 3x1 luteinę dopochwowo... poczekać na @ i przyjść po skierowanie na badania nie wiem czy go dobrze zrozumiałam ale chyba mu chodziło o coś typu markery nowotworowe... To już całkiem mnie dobiło... ryczałam i nadal ryczę...

Moja fasolka okazała się torbielą i zamiast seri badań ciążowych będę robić badania rakowe... nie wiem jak ja się pozbieram...nie potrafię normalnie funkcjonować... o niczym innym myśleć... nie potrafię tego żalu stłamić... Boże mój dlaczego...

Dziastinko tak mi przykro nie wiem co Ci napisac??tymi markerami sie nie martw za bardzo ja tez mialam torbiela i tez robilam takie markery...
 
witam was wtorkowo.

nie byłam w stanie wczoraj do was napisać... ryczałam do samiutkiego rana. Wczoraj po południu wrócił ból podbrzusza ze zdwojoną siłą.. uczucie jakby mi macica chciała wyjść dołem... szybko do szpitala. Przyjeli mnie na oddział ginekologiczny. Zrobiono mi serie badań, oczywiście poziom beta hcg. Po chwili przyszedł lekarz, zabali mnie na badanie i usg... ja cały czas pytałam co się dzieję i płakałam. Nikt nic nie chciał mi powiedzieć... Po badaniu usg słyszałam wyrok.. " PANI CIĄŻA TO POMYŁKA" omal nie zemdlałam... rozryczałam się i pytam jak pomyłka? przecież beta hcg w 32 dc było 2100... mam mdłości źle znosze zapachy i mam milion innych objawów!!! Jak pomyłka co pan doktor do mnie mówi??? A on do mnie, proszę pani... betę i wszystkie objawy ciążowe zafałszował torbiel na prawym jajniku... jest dość duży ma 4 cm i chyba trzeba będzie zrobić laparoskopię!!! Na dzień dzisiejszy beta hcg wyszła 15... więc ja go przez łzy z żalem pytam... to na jakiej podsawie tamten pan ginekolog postawił diagnozę wczesnej ciąży? I nie widział torbiela? to proste nie zrobił usg.... stwierdził że macica rozpulchniona bo beta hcg była wysoka co często się zdarza przy torbielach...a usg po prostu nie chciało mu się zrobić.... dziewczyny ja nie wiedziałam gdzie jestem... zaczęłam krzyczeć i rzucać miesem leciały wszystkie przekleństwa... w końcu doktor mnie pyta czy zgadzam się na pobyt w szpitalu.. więc ja mu powiedziałam że absolutnie... nie. Pójde na zabieg usunięcia torbiela a jakiś konował mi macice usunie bo się pomyli!! Wybiegłam z tamtąd... mąż czekał na korytarzu, nie mogłam znaleść słów by mu to opowiedzieć.... ryczałam i ryczałam.
Po konsultacji tel z innym ginekologiem kazał mi brać 3x1 luteinę dopochwowo... poczekać na @ i przyjść po skierowanie na badania nie wiem czy go dobrze zrozumiałam ale chyba mu chodziło o coś typu markery nowotworowe... To już całkiem mnie dobiło... ryczałam i nadal ryczę...

Moja fasolka okazała się torbielą i zamiast seri badań ciążowych będę robić badania rakowe... nie wiem jak ja się pozbieram...nie potrafię normalnie funkcjonować... o niczym innym myśleć... nie potrafię tego żalu stłamić... Boże mój dlaczego...

Kochanie wiem, ze Ci ciężko tulam Cię mocno, ale musisz być silna. Wiem, ze przychodzą momenty zwątpienia, że nie chcesz już myśleć o kolejnej fasolce w takich momentach, ale musisz wierzyć, że ten tam u góry ma dla Ciebie jakiś plan, który szczegółowo realizuje i niestety niekiedy zdarza sie tak, że musimy wiele wycierpieć, żeby potem się cieszyć.
Ja wierze, że będzie dobrze, a tymi badaniami się Slońce nie martw są badania, które po prostu w niektórych przypadkach trzeba zrobić.
Jestem z Tobą ...
 
reklama
Witajcie :)

U nas pogoda chyba jak w całej Polsce..:baffled:

Paula ślicznie dziękuję w imieniu Sebcia :-)

Kindzia daj znać co wynikło z rozmowy z dyrem... Buziaki

Kiki czadowe zdjęcia :tak:

Dzastina :-:)-:)-:)-:)-( tak mi przykro...:-(
 
Do góry