reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

termometr mam z babyono ten ostatni i sie sprawdza:tak:

dobrze wiedziec bo ja tez szukam takiego termometra:-)Jolu co masz za podloge u siebie w domku??bo na filmiku ona bardzomi sie podoba:-)to deska czy panel??

Royanko ta strona co dalas to otwiera sie str glowna a nie poszczegolnego przedmiotu:-(
 
reklama
gosiu to podłoga drewniana,hmm a nie było tam jakiegos kurzu ? :-D musze poogladac hehehe;-):-D


Gosiu a jak Ci sie sprawdza ten fotelik smoby?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam.......
Mam pytanie do was dziewczeta....bo normalnie krwe mnie zalala dzis w przychodni. Zle sie czuje , boli mnie gardlo i mialam stan podgoraczkowy wczoraj, wiec stwierdzilam ze pojde na zwolnienei na te 3 dni zeby sie nie dorobic. Poszlam do mojego lekarza rodzinnego i ok l4 wypisal.....oczywiscie o wpisanie kodu ze jestem w ciazy musialam sama prosic....poprosilam tez o skierowanie na morfologie i mocz ( to chyba normalne!!!!) a on powiedzial mi ze '' Do lekarza ginekologa bo on sie kobietami w ciazy nie zajmuje!!!!!!!!!!'' ......Normalnie jakas masakra.....chyba poraz pierwszy w zyciu poprosilam o skierowanie na jakies badania...pomijam ze musze robic tsh ft3 i inne i kosztuje mnie to 100zl.....stwierdzilam ze chyba raz jak jestem w ciazy to mi sie nalezy skierowanie a tu DUPA!!!:wściekła/y:
DZastina...dopiero teraz przeczytalam....tak mi przykro ze nie wiem co napisac:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Gosiu a jak Ci sie sprawdza ten fotelik smoby?
A podloga ma jakis kolor specjalny/nazwa??bo strasznie mi sie podoba:-)a kurzy nie bylo hehe..a ze na gorze jeszcze nie mam podlogi to moze taka ciemna bym sobie walnela...bardzo widac brud na niej jak sie pobrudzi??

Fotelik jest super:-)Kacper rwie ta pszczolke na potege hehe ona mu sie z tego wszystkiego najbardziej podoba:-)tylko lipa jest bo widze ze ona ma wylamane dwa bolce tam ws rodku jak sie ja wczepia w ten stolik a chyba powinna miec 4bolce...mozesz sprawdzic jak to u Ciebie jest??no i troche widac pod pszczolka co jest w srodku jakies druty czy cos..nie wiem czy tak bylo od nowosci bo ta osoba nie odpisuje...mozesz mi cyknac jakies zdjecie tej pszczolki z tym patykiem co jest..takie ujecie jakby sie ciagnelo pszczolke do siebie i ona jest w luku nie wiem jak to wytlumaczyc...albo ja zrobie zdjecie tej swojej pszczolki i powiesz czy Ty tez tak masz...Kacper jest taki cwaniak ze wylazi dolem i nawet raz wykopal z tego fotelika ta srodkowa noge hehe..ogolnie z dnia na dzien coraz bardziej sie interesuje tym stolikiem a mi on sie straszniej podoba:-)
A Kubus jeszcze sie tym bawi??Jolu slyszalas cos o zabawce gosienica gawedziala albo o takiej skrzynce MUZYCZNA SKRZYNKA POCZTOWA-FISHER PRICE-TV-KURIER! (1030219495) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Gosiu kolor tej podłogi ma nazwe wenge, jest ciemna dodaje elegancji do jasnych mebli ale musisz co 2 dzień zamiatac, coś za coś :tak: :sorry2:

wyśle Ci zdjecie tej pszczołki choc nie ukrywam, ze nie wiem o czym piszesz bo ja czegos takiego nie mam ale porównasz sobie, moze być wieczorkiem ? :sorry2:

o tej skrzynce pocztowej nie słyszałam ale wyglada super !!! gąsienice ma moja chrześniaczka i też jest bardzo fajn ai praktyczna ale czy nie za wczesnie na gąsienice ? ona chyba dla ciut straszych dzieci. Predzej ta skrzynka :tak: moze sama sie nad nią zastanowię :sorry2::dry::-)
wiedziałam, ze fotelik sie spodoba, jest super
 
Gosiu kolor tej podłogi ma nazwe wenge, jest ciemna dodaje elegancji do jasnych mebli ale musisz co 2 dzień zamiatac, coś za coś :tak: :sorry2:

wyśle Ci zdjecie tej pszczołki choc nie ukrywam, ze nie wiem o czym piszesz bo ja czegos takiego nie mam ale porównasz sobie, moze być wieczorkiem ? :sorry2:

o tej skrzynce pocztowej nie słyszałam ale wyglada super !!! gąsienice ma moja chrześniaczka i też jest bardzo fajn ai praktyczna ale czy nie za wczesnie na gąsienice ? ona chyba dla ciut straszych dzieci. Predzej ta skrzynka :tak: moze sama sie nad nią zastanowię :sorry2::dry::-)
wiedziałam, ze fotelik sie spodoba, jest super


ok wyslij zdjecia wieczorkiem ja tez zrobie zdjecia i wtedy sobie porownam:-)ja musze swojego bambusa codziennie za to zamaitac hehe...gasienica jest od 12mcy ale moge ja wziasc sobie z takiego programu za punkty wiec najwyzej poczeka..tj skrzynka...najwyzej Majka sie bedzie bawic:-)
 
Heyka
Paula Ty to masz energii, wszystko w domciu porobi i jeszcze piecze, gotuje, pichci... wow
Dzastina smutne to co piszesz, gin narobił Ci tylko nadziei a tu okazało sie zupełnie co innego,te markery to chyba badanie z krwi jak sie nie myle, jak dziewczyny pisza robi sie je standardowo jak sa torbiele wiec koniecznie zrob... Tylko nie mniej mi to za złe, uwazam ze powinniscie odpuscic, zapomniec, nie rozpamietywac tego co było, tak od kilku miesiecy jak czytam Twoje posty to zawsze jestes niespokojna, podenerwowana i tak mi sie wydaje ze Twoj nastroj udziela sie tez Czarkowi i dlatego on ma taka ciezka mowe, po prostu sie zamkną w sobie, i trudno mu sie przełamac, takie jest moje odczucie i tyle...
Kinga prywatne hm? u nas 3 razy drozsze od panstwowego i daleko ponad 2 km

Z przedszkolem sie wyjasniło, to w ktorym składałam podanie to filia i dlatego tak mało dzieciaczkow przyjmuja (do 3 latkow - 9), jest po prostu małe, pod lista była katreczka, bardzo mała wiec nie zauwazyłam, 5 dzieciakow przeniesli do przedszkola głownego w tym mojego, około 60 sie nie dostało nigdzie. Byłam potwierdzić, duze to przeszkole, do trzylatkow dostało sie 37 dzieciakow, 2 grupy 3 latkow po około 20dzieciakow w kazdej, program ten sam, troche dalej (do tamtego miałam ok 500m teraz z 1,5 km). Najbardziej szkoda mi przedszkolanek, bo tamte były spoko, młody je polubił, a teraz mam taki troche niepokoj, wiec bede chodzic i sprawdzac te babki, bo dla mnie ludzie sa najwazniejsi. Mamy jeszcze czas do wrzesnia.
Dzisiaj byłam samochodem ale jak pogoda sie poprawi to pojdziemy i zobaczymy ile zajmuje nam dojscie wozkiem? Kiedys mielismy dwa auta osobowe ale jak załozyłam firme jeden zamienilismy na dostawczy i teraz czesto ten osobowy moj M mi rano zabiera wiec musze miec jakis inny dojaz, Busy tam nie chodza....
A jak jest u Was z dotarciem do przedszkola? I jak daleko macie?
Joanna tak na kazdym kroku trzeba samemu o wszystko "walczyc" masakra jakas, a jakie masz pytanie? bo chyba sie w koncu o nic nie spytałas?

Haha wenge nie tylko pdłoga ale i meble ma to do siebie ze ciagle trzeba przecierac...

Miłego...............
 
Ostatnia edycja:
witam was wtorkowo.

nie byłam w stanie wczoraj do was napisać... ryczałam do samiutkiego rana. Wczoraj po południu wrócił ból podbrzusza ze zdwojoną siłą.. uczucie jakby mi macica chciała wyjść dołem... szybko do szpitala. Przyjeli mnie na oddział ginekologiczny. Zrobiono mi serie badań, oczywiście poziom beta hcg. Po chwili przyszedł lekarz, zabali mnie na badanie i usg... ja cały czas pytałam co się dzieję i płakałam. Nikt nic nie chciał mi powiedzieć... Po badaniu usg słyszałam wyrok.. " PANI CIĄŻA TO POMYŁKA" omal nie zemdlałam... rozryczałam się i pytam jak pomyłka? przecież beta hcg w 32 dc było 2100... mam mdłości źle znosze zapachy i mam milion innych objawów!!! Jak pomyłka co pan doktor do mnie mówi??? A on do mnie, proszę pani... betę i wszystkie objawy ciążowe zafałszował torbiel na prawym jajniku... jest dość duży ma 4 cm i chyba trzeba będzie zrobić laparoskopię!!! Na dzień dzisiejszy beta hcg wyszła 15... więc ja go przez łzy z żalem pytam... to na jakiej podsawie tamten pan ginekolog postawił diagnozę wczesnej ciąży? I nie widział torbiela? to proste nie zrobił usg.... stwierdził że macica rozpulchniona bo beta hcg była wysoka co często się zdarza przy torbielach...a usg po prostu nie chciało mu się zrobić.... dziewczyny ja nie wiedziałam gdzie jestem... zaczęłam krzyczeć i rzucać miesem leciały wszystkie przekleństwa... w końcu doktor mnie pyta czy zgadzam się na pobyt w szpitalu.. więc ja mu powiedziałam że absolutnie... nie. Pójde na zabieg usunięcia torbiela a jakiś konował mi macice usunie bo się pomyli!! Wybiegłam z tamtąd... mąż czekał na korytarzu, nie mogłam znaleść słów by mu to opowiedzieć.... ryczałam i ryczałam.
Po konsultacji tel z innym ginekologiem kazał mi brać 3x1 luteinę dopochwowo... poczekać na @ i przyjść po skierowanie na badania nie wiem czy go dobrze zrozumiałam ale chyba mu chodziło o coś typu markery nowotworowe... To już całkiem mnie dobiło... ryczałam i nadal ryczę...

Moja fasolka okazała się torbielą i zamiast seri badań ciążowych będę robić badania rakowe... nie wiem jak ja się pozbieram...nie potrafię normalnie funkcjonować... o niczym innym myśleć... nie potrafię tego żalu stłamić... Boże mój dlaczego...
tulam cie mocno..tak mi przykro:-:)-:)-(

witam sie z wami..u nas pogoda dosc ladna pranie na tarasie ,domek posprzatany derya spi chlopcy graja.pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam sie wróciłam jestem szczęśliwa
a więc tak od początku. Poszłam na zważenie (69,8 kg
icon_razz.gif
) ciśnienie cudne 115/75 ni i maly miał mierzone tętno. I jak co miesiąc maly sobie robi gonitwę z położnymi
icon_razz.gif
dzisiaj walczyly z nim dwie położne
icon_razz.gif
Aż w końcu mały się zmęczył, ja spoźniona na wizytę (na szczęście lekarka sie spóźnila), ale 136 uderzeń na minutkę.
Weszłam i mój mąż wszedł ze mną. Ja troche spanikowana bo mówie kurde ona mnie na koźle badać będzie więc , bo moj chlop nie wyjdzie
icon_razz.gif
no cóż samolot musi być.
Pani doktor zrobila usg i tak mały waży 1058 g rośnie dobrze, łożysko super szyjka sie nie skraca i jest zamknięta, macica ok, śluzik również, brzusio miękki.
Wyszłam w skowronkach bo przywitałam się znowu z moim synkiem. No i nadal sobie jest miednicowo
dostałam skierowanie na mocz tylko i za miesiąc do kontroli no i
icon_razz.gif
mamy zielone światełko na sexik
icon_razz.gif
z czego ja sie BARDZO CIESZE
 
reklama
Pajkaa bardzo się cieszę że wszystko jest ok :-) że synuś zdrowo rośnie :-) a Ty taka zadowolona z wizyty :-) co do sexiku to miłej nocki życzę ;-):tak::-D
 
Do góry