reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Heyka

Remik spi, zmeczony po zabawie na dworku w ganianego
M wroci poznym wieczorem,
@ bez zmian, pewnie jutro mnie zaleje
Kinga takie posty po pijaku sa najfajniejsze, na pewno szczere, co w sercu.... pozdrow Age:)
Pyszczku po allegro szperam, bo h&m nie ma swojej stronki,a w sklepie brat robi mi zdjecia komorka, jego uczelnia jest blisko galerii, to dla niego zadem kłopot, na allegro nie kupuje bo tam zawsze jest przebitka, jak bluza w sklepie jest za 39,90 to na allegro za 49,90+przesyłka, to na kilku ubrankach sie uzbiera
koszula (2-3 latka)
H&M KOSZULA + KRAWAT NOWA 86 (956064381) - Aukcje internetowe Allegro
bluza
*H&M* BLUZA r. 98/104 *NOWA* (962814252) - Aukcje internetowe Allegro
kapcie, tylko ze mam niebieskie z zygzakiem
H&M kapcie buciki skarpetki STAR WARS 26 27 (952520405) - Aukcje internetowe Allegro

a tych rzeczy przesłał mi foto na komorce




[FONT=&quot][/FONT]

Miłego...............
 
Witam was dziewczyny:)
Serdecznie wszystkie wam pozdrawiam już z kraju bo od wczoraj popołudnia jestem już w Pl :)
Dziś mamy spotkanie z Kinga i naszymi mężami także wieczór będzie na pewno wesoły:)
Życzę wam kochane miłego sobotniego popołudnia:)
Buźka
 
no i tak trzymaj ;-):tak::-)

Ja już wróciłam od ginki...wynikami morfologii powiedziała żeby się nie martwić a tą toksoplazmozę skierowała mnie na konsultacje do tego lekarza od chorób zakaźnych co do niego jeździłam :-(
zbadała mnie również i szyjka ładna, puls Dzidziusia w normie :tak: słyszałam serduszko Maluszka :-)

to super mam nadzieje, ze toksoplazmozą tez cos zrobią

Gosiu Ty chyba mi pokazywałaś torbę z Peg Perego :sorry2: na necie. Szukam koloru Tango do mojego wózka i nigdzie go nie ma Inne kolory sa a mój taki niedostępny.

Kinga wpadki są najlepsze a z wpadek rodzą się dziewczynki :tak: zazwyczaj ;-)

Mój Olisio już czuje się o niebo lepiej. Jedziemy jutro pooddychać swieżym powietrzem górskim :-) na 2 dni :-) Kubulencja jutro bez worka więc co tam. Muszę tylko jechać kupić dzisiaj łożeczko turystyczne.


Paula super, ze u ginki ok !! Kiedy poznasz płeć !! :sorry2::confused: a my z Tobą :-) macie imiona już wybrane ?

Paajka mnie też zdałoby się umyć balkon :sorry2: w sumie to tarasik bo jest wielgachny :dry::sorry2:

Gosiu a nam pomagają granulki homepoatyczne na mocne ząbkowanie Vulgaris. Zapytaj w aptece. Kosztują grosze a działają cuda.

Kinga synuś śliczniusio Kochany

My już jeździmy sobie w spacerówce i Kubuś zadowolony i nie woła, ze chce wyjść z wózka tak jak to robił mój starszy synalek :sorry2: siedzi spokojnie i zasypia sobie :-) a wózek prowadzi się super. Dzisiaj spacerek tez zaliczony choć ciut powiewało sobie :dry:


Zrobiłam pyszną lasagne z Olisiem a mój D. przyszedł z pracy najedzony :wściekła/y:
i tak mu ją wcisnę :-D


ja w końcu sie zbierałam i nie umyłam tego balkonu :p jakos weny nie mialam :)

Paula imionka śliczne
sama chciałam Emilkę
a Kinga tez fajnie..taka Kinia :tak:

Dzisiaj pierwszy raz braciszkowie kąpali się w wannie
siedzonko super
tylko wejście na nogi mogłoby szersze

kilka zdjęc
zaglądne w niedzielę po weekendzie w górach :-)







ale słodziak :))
 
Kinga oj kobitko.... może się strułaś??? A może to fasoleczka? Której ci życzę z całego serduszka:) jeśli fasolinka to odrazu zasmakowała ziemskich przyjemności hi hi hi...
Ja posprzątałam i teraz sobie odpoczywam. Relaksuję się, później kąpiel i do łóżeczka... z mężem hi hi hi...
 
hej dziewczyny!!

Chcialam sie z Wami porzegnac na jakis czas...dzis wszystko przyszykowalismy z m...nawet kolyske Kacpra przewiezlismy..jutro w poludnie sie przeprowadzamy w sumie tylko dzieciakiprzewieziemy...wiec dzis ostatnia noc na starych smieciach...troche mi smutno z tego powodu ale coz takie zycie...tam nie mam narazie netu...ale znajac zycie w poniedzialek zjawie sie u rodziccow a tu jest net hehe...dobrze ze do nich mam 10min autem...

Anufifi ja bede 3mac kciuki...

Jolu super Kubus wyglada w nowym siedzisku...udanego wypadu w gory...

Pyszczku ja Kacpra ubieram w kurteczke...i kocyk...bo u nas ok 15stopni jest...dzis wkladalam jego ciuchy do szafki i mase ma ciuszkow...duzo dresikow,jeansow,bluz itp...do roku mam dla niego ciuszkow wystarczajaco...a wczoraj przyleciala dostawa ciuszkow z londynu dla Mai...jak zroie zdjeica to wstawie...

Buziaczki babeczki:-)
 
reklama
I ja sie z Wami witam sobotnio :)
Caly dzien mi zlecial nie wiem kiedy...w wiekszosci w kuchni, ale nie tylko :)
Trzymam kciuki dziweczyny aby wredna @ nie przyszla!
I zaraz ide spac bo jakas nie do zycia jestem, juz sie nawet wykapalam.
Chlopaki czuja sie dobrze, Alanek nawet ladnie przespal nocke-zobaczymy jak bedzie dzis. Tylko ze dzis 8 dzien bez kupy...

Pyszczku, ja tez sie zastanawiam jak ubierac Alanka...Nie chce specjalnie kupowac kurteczki na 68, bo on juz wyrasta z tych ciuszkow, a mam jedna po Maciu na 74, ale za duza jeszcze...chyba po prostu podwine rekawy. W gondoli i tak nie bedzie tak widac ;) No, mam jeszcze jakis kombinezon taki troche cienszy, ewentualnie z niego skorzystam...
Jakbym jutro nie znalazla czasu na bb, to juz teraz zycze przyjemnej niedzieli!

Kiki- a dla Ciebie najgoretsze zyczenia wszystkiego najlepszego z oakzji jutrzejszych urodzinek!!!
 
Do góry