reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie dziewczynki :-)

Wczorajsza niespodzianka dla mojej koleżanki się udała :tak: koleżanka była zaskoczona i bardzo się ucieszyła :-) 10 minut przed naszym przyjazdem wróciła z zakupów :tak: ale jej mąż się wykazał bo przygotował taki obiad że szok :-) posiedzieliśmy, pogadaliśmy było bardzo fajnie :tak: wczoraj już się nie odzywałam bo jak wróciliśmy to przyjechał do nas mój brat z przyszłą bratową i siedzieliśmy do 2 w nocy! :-)

Dzisiaj na dworze cieplutko więc po kościele zaliczyliśmy spacerek, niestety słoneczka tylko nie było a nawet jak wróciliśmy do domu to zaczęło lać! ja po obiedzie ucięłam sobie drzemkę :tak:

Jeszcze 2 dni i usg :-) nie mogę się doczekać...mam tylko nadzieję że wszystko w porządku z Maluszkiem :tak:

Kiki najdroższa :-) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! dużo zdrówka, szczęścia, pociechy ze wspaniałych dzieci i spełnienia marzeń nawet tych najskrytszych !!! :tak::tak::tak:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
.
Witajcie dziewczynki :-)

Wczorajsza niespodzianka dla mojej koleżanki się udała :tak: koleżanka była zaskoczona i bardzo się ucieszyła :-) 10 minut przed naszym przyjazdem wróciła z zakupów :tak: ale jej mąż się wykazał bo przygotował taki obiad że szok :-) posiedzieliśmy, pogadaliśmy było bardzo fajnie :tak: wczoraj już się nie odzywałam bo jak wróciliśmy to przyjechał do nas mój brat z przyszłą bratową i siedzieliśmy do 2 w nocy! :-)

Dzisiaj na dworze cieplutko więc po kościele zaliczyliśmy spacerek, niestety słoneczka tylko nie było a nawet jak wróciliśmy do domu to zaczęło lać! ja po obiedzie ucięłam sobie drzemkę :tak:

Jeszcze 2 dni i usg :-) nie mogę się doczekać...mam tylko nadzieję że wszystko w porządku z Maluszkiem :tak:
suuuper że się wszystko udało:)))i ja czekam na usg może pokarze maluszek co ma między nózkami:)na pewno jest wszsytko dobrze:)
 
Paula fajnie że wszystko poszło po twojej myśli :) i prezent był udany! ja tez ciekawa jestem twojego usg :)


a ja coś źle sie czuję
wypiłam z mężem niedawno kawkę z ekspresu ale tak mi teraz nie dobrze po niej bleee i ciągle mi śmierdzi..
 
Witam w ten niedzilelny wieczor...ja caly dzien sie obijalam. Maly został z tatusiem w domku a ja niedziale spedzilam na odwiedzinach......tak sie rozleniwilam ze juz nic mi sie nie chce..........dobranoc:)
 
Kindzia, Kinga @ przyszła??? oby nie :cool2:

Kinga, Agnieszka.kk fajnie że spotkanko się się udało :tak:

Gosia super że już na swoim mieszkanku :-) zobaczysz szybko się przyzwyczaisz bo nie ma jak na swoim :tak: i odzywaj się do nas chociaż jak będziesz u rodziców! :tak:

Royanna to dobrze że chłopcy już dobrze się mają :tak: ale 8 dni bez kupy :shocked2: ja już bym się martwiła! :baffled:

Joanna nadal męczą Cię wymioty? kiedy masz usg?

Pajkaa mam nadzieje że humorek się poprawił :blink:

Kiki jak minęły urodzinki? na pewno ktoś wpadł z prezentem :tak:

Bershka jak wypad w góry? udał się? :happy2:

Pyszczek, Czarodziejko, Anufifi, Pati, Honia
i inne dziewczynki jak weekend minął? :blink:

Miłego wieczorku dziewczynki :happy2:
 
Kiki 100 lat 100 lat.... wszystkiego najlepszego!!! Aby każdy Twój dzień był piękniejszy!! Aby zawsze świeciło dla ciebie słoneczko, a Twoje dzieciaczki dawały ci dużo radości i miłości i dumy oczywiście:-):-):-) wszystkiego najlepszego!!!

Witam was niedzielnio a nawet dobranoc chyba już...
Ja się dziś leniłam cały dzień... i co najważniejsze po 10 podejściach udało się mi i M obciąć Czarowi czuprynę!!! Ma tak geste kłaki że maszynka nie daje rady:szok::szok: no ale już po kłopocie.. na kolejne 1.5 miesiąca spokój... zmykam do łóżeczka... ide ćwiczyć:-D:-D M już czeka...

Kinga 3mam kciuki żeby @ nie przyszła... coś podejżane te twoje mdłości...ale!!! Różnie to bywa...
Kindzia się nie odzywa....hmmmm no nic.
Paula ja też jestem strasznie ciekawa kto u ciebie mieszka.... czy tak jak czuję?? babeczka??? Bo coś tak czuję kochana!!! Ale... oby zdrowe.. jak to moja mama mówi " Co Bóg da, to ksiądz ochrzci" 3mam kciuki!!!
To do jutra babeczki kochane, spotkamy się o 9 rano na kawce:tak::tak:
 
Dzięn Dobry
Melduję sie jako pierwsza....i Zapraszam na Kawkę?
Kto ma ochotę :)
2005-0180kawa.jpg
 
reklama
ja jako druga dziś witam...
co za noc ja pitole plecy mnie napierdzielają że szok, owiało mnie gdzieś normalnie. ketonal żel musze dziś kupić małż będzie mnie sparował.

Ja z rana chętniej herbatkę wypiję :)

Miłego dnia! :happy2:
 
Do góry