reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Też mnie podkusiło żeby tu jeszcze zajrzeć teraz...bo zaraz jedziemy z Kacperkiem na bilans a potem na zakupy :tak:

Czarodziejko największe GRATULACJE!!! :-):-):-) Doczekałaś się wkońcu :tak: Niech Maksymilianek zdrowo rośnie! :tak::-):-)



 
reklama
Czarodziejko mega gratulacje!!!!:tak::-)
10 minut?? TO chyba rekordowy poród:-D Tez taki chcę!!:tak::-D

A ja jutro może już torbe spakuję bo troszku się obawiam już:-)
Wczoraj tak mnie zacząl brzuch bolec.. zbladłam, ręce mi się trzęsły i ogólnie słabo mi było.. no ale przeszło.. nie wiem czy to skurcz czy to co.. Dziś M do wieczora na uczelni w Olsztynie.. egzamin ma.. juz bym chciała żeby wrócił:tak: Bo nie lubię byc sama w domku.
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Kochana ja się czuje wspaniale, tylko to spojenie mnie tak ciągnie, że kroka zrobic ciężko:sorry2: Ale ogólnie czuję sie rewelacyjnie:tak: Przygotowania już pełna parą:) Brakuje tylko wózeczka i łóżeczka:-D No ale to na dniach się kupi;-)No i wielkie oczekiwanie na małego :) Wczoraj na szkole rodzenia zwiedzaliśmy oddział i porodówkę :D Normalnie tak tam ślicznie, że mogłabym juz rodzic:-D Taki super sprzęt.. i opieka.. Na kazdej sali porodowej wanna z masażem, piłki, drabinki, worek sako, materac, normalnie wsio:tak::-) Dwa fotele, ława, lampa stojąca (taka duża, domowa), radyjko, piękne kolorowe ściany, obrazeczki i zasloneczki:tak:Czułam sie jak w pokoju dziecinnym, bardzo ładnie:tak::-) Mam nadzieję, że poród będzie lekki.. choc nie nastawiam sie zbytnio bo wiadomo.. slyszałam, że jak pierwszy to długo trwa:baffled:
och tak to spojenie potrafi nieźle dokuczać:baffled:mówisz że zakupy już można powiedzieć zakonczone to supcio teraz czekać na Tomaszka:-)no ale porodówka o jej jaka super no na pewno bedzie miło tam rodzić:tak::-)
Haloo dziewczynki wpadam przywitac sie z Wami i pochwalić ze pare dni temu malutka skończyła pół roczku :):-)Zobacz załącznik 200823Zobacz załącznik 200824
czytam Was co jakiś czas wszystkim bardzo gratuluje i zycze spełienia marzeń!!!
brakuje ostatni bershki mam nadzieje ze ok u niej:zawstydzona/y: odezwij sie kochana!!!
całuski zostawiam;-)
już pół roczku o jaaaaa ale ten czas leci :-)jaka cudna Waneska:-)hehe PYSZCZKU racja i te rajstopki fajoskie sa:-D

u mnie już lepiej, dni pochmurne minęły, jutro jedziemy do Krakowa na wizytkę i aż mam ciary co mi powie docent ! Kubus stanął z wagą znowu :baffled:

Agnieszko masz piękną córeczkę, mój Kubuś w przyszłym tygodniu też kończy pół roczku :szok::szok::szok::szok::szok::-):-):-):-)
i Kubuś już pół roczku bedzie mieć jeju a co niedawno z brzucholkami chodziłyście:-Da co do wagi nie martw się na pewno wszystko jest dobrze:tak:
Kochane o to sms od Czarodziejki naszej

O 5:40 nasz sliczny synus przyszedł na świat . Poród trwał 10 minut. Kluseczek wazy 3400 i mierzy 55 cm. Jestesmy tacy szczęśliwi :)!!!!!!!!!

Kochana gratuluje tu jeszcze raz :)
KOCHANA MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D ale się szybko uwinełaś chyba całe rozwarcie praktycznie w domu przeczekałaś:szok::-Dsupcio witamy Maksia na świecie:-D
 
zdjęcia:



:-)

tusia narazie dopiero zamawiamy, trzeba czekać do 21dni. Na pewno pokarzę jak juz bedzie w domu. wygląda tak:

Pyszczek ta o iławie to mojego męża jest:) ja się zajmuję zdjęciami raczej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Was:-)
Agnieszka jaka słodka ta Twoja księzniczka:-) Jeszcze trochę i ja będę miała taką przy sobie:-D
Patrysiu Ty też masz przystojnych synów. Dominik chyba do taty jest podobny a Alanek coś w mamę się chyba wdał:-p
Czarodziejko super wieści. GRATULUJE!!! I poród ekspresowy. Pozazdrościć:-)
Paula rzeczywiście teraz na Agniesiak i na mnie kolej:szok: Ciekawe która pierwsza się wykluje:-)
 
reklama
Do góry