reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
KINGA oj tak wybór jest duuuży ale i cany powalające:sorry2:a my szukamy własnie takiej bo chcemy lekko narożną i właśnie też z tej strony co wasza ma:tak:no i w dobrej cenie bo jednak za dużo to niemożemy tak dac w gotówce co mozliwe że na raty weźmiemy no i rozkładana musi być a ta chyba jest z tego co widze;-)no i kolorek żeby byla ciemna:tak:
 
Kochane o to sms od Czarodziejki naszej

O 5:40 nasz sliczny synus przyszedł na świat . Poród trwał 10 minut. Kluseczek wazy 3400 i mierzy 55 cm. Jestesmy tacy szczęśliwi :)!!!!!!!!!

Kochana gratuluje tu jeszcze raz :)


CZARODZIEJKO gratulacje - poród ekspresowy, ale trochę Cię wymęczyło przygotowanie :-) Teraz możecie odpoczywać!
 


My już po lekarzu i zakupach....Kacperek zdrowy :tak: tylko dostaliśmy skierowania na echo serca, do ortopedy i do endokrynologa z tym jego niskim wzrostem....no to teraz sie zacznie jeżdżenie po lekarzach :baffled: jedno co mnie cieszy to to że Kacper nie ma stulejki :happy2:

Kinga super fotki widzę że Filipek tak samo się cieszy z zimy jak i Kacperek :tak: rogówka też super! :tak:
 
Haloo dziewczynki wpadam przywitac sie z Wami i pochwalić ze pare dni temu malutka skończyła pół roczku :):-)Zobacz załącznik 200823Zobacz załącznik 200824
czytam Was co jakiś czas wszystkim bardzo gratuluje i zycze spełienia marzeń!!!
brakuje ostatni bershki mam nadzieje ze ok u niej:zawstydzona/y: odezwij sie kochana!!!
całuski zostawiam;-)
jaka slicznotka z waneski i jaka juz duza..moja skonczyla 5 m-cy..

Kochane o to sms od Czarodziejki naszej

O 5:40 nasz sliczny synus przyszedł na świat . Poród trwał 10 minut. Kluseczek wazy 3400 i mierzy 55 cm. Jestesmy tacy szczęśliwi :)!!!!!!!!!

czarodziejko gratuluje i sciskam was mcno zycze wam duzo zdrowka..a porod to expres..wynagrodzil ci synus te wszystkie skorcze:tak:;-):-)jeszcze raz grtuluje

Paula słoneczko kochana, dziękuje ze się martwisz i wspominasz mnie często


u mnie już lepiej, dni pochmurne minęły, jutro jedziemy do Krakowa na wizytkę i aż mam ciary co mi powie docent ! Kubus stanął z wagą znowu :baffled:

Czarodziejko wkrótce poród i już będzie po wszystkich bólach :tak: wiem co teraz czujesz, miałam to samo a za 3 dni urodziłam :-D

Agnieszko masz piękną córeczkę, mój Kubuś w przyszłym tygodniu też kończy pół roczku :szok::szok::szok::szok::szok::-):-):-):-)
bereshko sliczny suwaczek--co jest kochana?mam nadzieje ze w krakowie bedzie wszystko oki..trzymam kciuki..tulam was mocno bedzie dobrze glowka do gory dasz rade pokonac wszelkie dolki..tulam mocno..:-)

Kinia pokarz rogówkę.
Agnieszka-nom cudeńko,sliczna dziewczynka.
Bershka-fajnie,ze jest lepiej i napisz po wizycie.
Paula-buziak.
kiki-co u was?
tusia dziekuje u mnie wszystko ok..dzieciaczki zdrowe juz na cale szczescie,,jak dzieciaczki chore to ja tez cala chora..derya rosie i jest coraz fajniejsza..wczoraj skonczyla 5 miesiecy..;-):-)

witam was dziewczny..ostatnio mam malo czasu.by posiedziec tu z wami..pozdrawiam was wszystkie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kiki wszystkiego najlepszego dla Deryi z okazji skończenia 5 miesięcy!!! :-)


A ja zapisałam się właśnie na USG na poniedziałek na 18:20 :tak::-)
 
KINGA oj tak wybór jest duuuży ale i cany powalające:sorry2:a my szukamy własnie takiej bo chcemy lekko narożną i właśnie też z tej strony co wasza ma:tak:no i w dobrej cenie bo jednak za dużo to niemożemy tak dac w gotówce co mozliwe że na raty weźmiemy no i rozkładana musi być a ta chyba jest z tego co widze;-)no i kolorek żeby byla ciemna:tak:
Patrycji wiesz rogówki fakt są różne tak samo jak i ceny są różne. Ta nasza kosztuje 1 700 zł z groszami... :) no i musi być funkcja spania a ona ją posiada. A co do boczku rogówki u nas będzie z lewej strony, nie tak jak na zdjeciu. Ogólnie jestem zadowolona no i zobaczymy jak bedzie się prezentowała ;)

Paula fajnie że masz juz umówioną wizytę usg :))
 
reklama
Czrodziejko mega gratki kochana!!!! Jak napisałaś o tym śluźie z krwią to ja już wiedziałam:-):-):-):-) :-)bardzo się cieszę że się nie męczyłaś,,,, bo skurcze dawały ci popalić już długo... i zasłużyłaś sobie na taki expresowy poród... jeszcze raz gratuluję i buziaki dla maluszka niech się zdrowo chowa.. wracajcie do nas szybciutko...

U mnie 27 dc jutro rano sądny dzień... TEST!!! dziś pół dnia leżałam w łóżku tak mnie mdliło i żołądek mnie bolała.... dopiero teraz zjadłam sobie obiad i wypiłam ciepłą herbatkę.. mam nadzieję że mi przejdzie do jutra bo idziemy na imprezkę i nie chciałbym z niej szybko uciekać bo rzadko razem gdzieś wychodzimy... jutro się do was odezwę a wy dla tradycyjnie trzymajcie kciuki... chociaż mam złe przeczucia... no ale.. wszystko się jutro wyjaśni nie ma co się stresować na zapas;-);-);-)
 
Do góry