reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kameleon witaj :-) Ty też się starasz o dzidziusia? napisz o sobie coś więcej :tak:

Dzastina oczywiście trzymam kciuki jak zawsze ale teraz mocnej zaciskam!!! :tak: Jesteśmy z Tobą! :tak:

Kinga już się nie mogę doczekać tego USG ale też boję się jednak muszę myśleć pozytywnie! :tak:
 
reklama
paula dziekuje slicznie..fajnie ze idziesz na usg zobaczysz swoje malenstwo..moze da ci foteczke z usg,,to wkleisz nam juz nie moge sie doczekac..

kinga sliczne foteczki jaki ubaw maja dzieci na sniegu co nie..u nas tez taka zima dzisiaj dzieci na tarasie ulepily balwana..jutro zrobie fotke i wam wkleje..

Dużo się tu dzieje,nie nadążam z czytaniem,hehe,na innych forach pustki;)
witamy na naszym forum.z jak dzina bez tego forum ani rusz..;-):tak::-):-D

pyszczku sebulek sliczniutki i jaki juz duzy..wiesz ile ci wazy?i siedzonko sie przydalo sebulek zadowolony..

patrysiu a alanek jaki fajniutki ogladalam fotki na nk..jakie ma wloski..

gioesko jaki prezent masz super na walentynki wprowadzicie sie do nowego domu..super..a jak kacperek daj jakies fotki kacperka my tu wszystkie sie chwalimy naszymi szczesciami a kacperka brak

dzastina jestem ciekawa czy sie udalo czy to objawy na @

derya moja na swoim nowym aucie..fura co nie?:tak:;-):-):-D
 

Załączniki

  • DSC01967.jpg
    DSC01967.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 76
  • DSC01968.jpg
    DSC01968.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzastina trzymam kciuki aby to były objawy na dzidziusia! :tak::-)
kiki koniecznie foteczki nam pokarz :happy2: A twoja królewna jest cudna no te jej wlosy!!! cudo:)) a bryka ekstra! :)

Mój synalek już śpi:) wymęczony dzisiejszymi atrakcjami!
 
kinga te jej wloski to sa super do okola glowki tylko troszeczke wloskow a na srodku glowki ich tyle i takie loki..moje znajome mowia do deryi loczek..jutro zrobie fotki chlopcow z balwankiem na tarasie i wkleje..a tak jak u ciebie samopoczucie?
 
Kiki Derya jest słodka :-) i pojazd ma super tylko patrzeć jak sama będzie się odpychała nóżkami :tak:

Patrysiu a tak mi się przypomniało....czy Twoja siostra już urodziła? bo Wy miałyście jakoś termin podobny :blink:

A właśnie ja Wam jeszcze nie pisałam że mój brat rodzony zostanie tatą :-) młodszy o 8 lat braciszek :tak: wiem już o tym jakieś 1,5 misiąca ale nigdzie nic nie pisałam bo do niedawna jeszcze rodzice nic nie wiedzieli ;-) rodzice trochę byli w szoku ale się cieszą :tak: no i termin porodu mają na czerwiec czyli 2 miesiące wcześniej ode mnie :tak: ale fajnie nasze Maleństwo będzie miało z kim się bawić :-)
 
Czarodziejka już tuli maleństwo a jeszcze wczoraj tu pisała :-D poród marzenie!!! GRATULACJE KOCHANA !!!

Pyszczku wykasowałam profil na NK bo to takie trochę sprzedawanie prywatności :baffled: oglądają mnie ludzie, których miałam w znajomych a z którymi w sumie w życiu zamieniłam 2 zdania :confused: przestało mnie to bawić i straciła dla mnie NK sens z jakim miała powstać :dry: ale przecież z Wami jestem tutaj :tak::tak::tak: i powiem Wam szczerze, ze chciałabym pisać na zamkniętym forum :zawstydzona/y:

Kiki włoski deyri rzeczywiście długi i śliczne :-)

a co do wizyty w Krakowie :-) Docent zadowolony z Kubuli, mówił, ze ma czas by waga podrosła do góry i żeby te nasze kupki się ustabilizowały no i jeszcze nowinka superowa !!!! Kubulka podpięty jest tylko na noc z jedzeniem pozajelitowym !!!!!!!!! do tej pory odłączałam go około 13.00 a podłączałam około 19tej teraz odłączam o 09.00 a podłączam około 20.00 :-):-):-):-):-) jupi !!! cały dzień wolności dla nas :tak::tak::tak::tak: a z czasem bedzie ubywać jedzenia pozaj. no i dołożył nam jedzonka doustnego z czego żarłoczek Kubuś bardzo się cieszy :-D;-) Wyniki morfologii, jonogramu i całej biochemii w normie :happy2:

to tyle

jutro jade na exam na uczelnie a nawet nie wiem jak się ćwiczenia i wykłady nazywają :zawstydzona/y::-D ee..tam dam radę jakoś...ściągnąć :-):tak:

dobra ide cos poczytac na jutro

dobrej nocki


 
a co do wizyty w Krakowie :-) Docent zadowolony z Kubuli, mówił, ze ma czas by waga podrosła do góry i żeby te nasze kupki się ustabilizowały no i jeszcze nowinka superowa !!!! Kubulka podpięty jest tylko na noc z jedzeniem pozajelitowym !!!!!!!!! do tej pory odłączałam go około 13.00 a podłączałam około 19tej teraz odłączam o 09.00 a podłączam około 20.00 :-):-):-):-):-) jupi !!! cały dzień wolności dla nas :tak::tak::tak::tak: a z czasem bedzie ubywać jedzenia pozaj. no i dołożył nam jedzonka doustnego z czego żarłoczek Kubuś bardzo się cieszy :-D;-) Wyniki morfologii, jonogramu i całej biochemii w normie :happy2:

Bershka to super wieści :-):-):-) widzisz :-) a tak się martwiłaś...niepotrzebnie ;-) super że Kubuś będzie miał więcej "wolności" :tak::-) no i wyniczki wszystkie dobre - super! :-) tak się cieszę :happy2: Ucałuj małego bohatera :* a Tobie życzę jutro powodzenia na egzaminie :tak: Buźka! :*

 
kinga te jej wloski to sa super do okola glowki tylko troszeczke wloskow a na srodku glowki ich tyle i takie loki..moje znajome mowia do deryi loczek..jutro zrobie fotki chlopcow z balwankiem na tarasie i wkleje..a tak jak u ciebie samopoczucie?
Jutro koniecznie te zdjecia dodaj, chętnie i ja obejrzę :tak:
A jak u mnie.... dobrze. Jestem teraz zajęta trochę bo remontujemy mieszkanie sobie powoli, kupujemy mebel po meblu sprzęt ...malowanie, remont balkonu itd
Rozłożyliśmy sobie to w najbliższym czasie. Nie wszystko na raz bo przyjemność na chwilę a ja lubię remontować, szukać tych inspiracji.. czytam dużo o aranżacji wnętrz itp.. mam co robić:) Poza tym dużo czasu spedzam z synem poza domem i robię te moje zdjęcia... Jest okej.
Że tak powiem; nakręcam swój zegar życia....
Pozdrawiam ciepło
:happy2:
 
witam.
Bershka-super:-) że winiczki dobre.bardzo się ciesze.
a co do NK ja nigdy nie miałam konta ale mysle o tym
właśnie tak jak Bershka.Mój synio tylko ma ale poblokowane
co się da nie sposób było nie bo jak jedno dziecko w klasie
to i drugie.Może jakiś dziwak jestem.:-p
Tez bym chciała aby to nasze forum było jakieś
zamknięte to bym tez tu pokazała wam focie,no jak byscie
chciały.:-D
Paulka-bużka.
Dzastinko i jak?czekam .:confused:
 
reklama
Witam was...

Oczywiście jedna obrzydliwa krecha... ale jakoś nie przejęłam się za bardzo... trudno się mówi... to teraz oczekuję wstręciuchy... pozdrawiam was i życzę miłego sobotniego dnia;-);-);-)
 
Do góry